• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSDiskuze o nesmrtelnosti chrousta (centrum pro léčbu memetických poruch a mementálních postižení, trollologie, apod.)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Galactic Neutrino Communication
    http://arxiv.org/abs/0805.2429
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    A 15-year-old in the UK is facing prosecution for using the word 'cult' to describe the Church of Scientology at an anti-Scientology demonstration in London earlier this month.
    http://yro.slashdot.org/yro/08/05/21/0037212.shtml
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    no ok, ale proč myslíš, že jsem "sociální inženýr" ? já vidím společnost jako něco, co podléhá neustálé změně - "otevřená společnost". nehlásám nějaký pro všechny ideální stav, kterého je třeba dosáhnout... prostě mám nápady, co by se mi líbilo.. to je všechno...
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    XCHAOS: vsak se nevyskytujes jen v teto diskuzi ;-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    no hlavně nevím jak z toho, co tady píšu vyplývá, že jsem "socialni inzenyr-teoretik"... doufám, že se to dozvím...
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    _BENNY: kurna, si to zkazil... a takovy krasny monolog to byl :)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    XCHAOS: kdyz ty jsi takovej hroznej socialni inzenyr-teoretik... :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    sakra, to tahle konference skončí jako můj blog ? :-)) pište... já jsem liberální moderátor... I know you can find hapiness in slavery ... ale u mě bohužel tím pádem asi budete smutní.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Malinkatý Bruce-Sterlingův motorek, sestávající z geneticky modifikované fosforeskující veverky běžící na místě v drátěném šlapacím mlýnku, uvedl do pohybu miniaturní filmový projektor, promítající nekonečnou smyčku osmimilimetrového filmu na malé, asi čtrnáctipalcové plátno. Atraktivní dlouhovlasá blondýna stojící na podivně tvarovaném surfovacím prkně plovoucím těsně u břehu moře si v nekonečné smyčce vyzývavě svléká dvoudílné plavky, spodní díl tak, že je otočena zády ke kameře - a pak si cudně zakrývá jednou rukou prsa a druhou rukou, ve které svírá konec svých dlouhých vlasů, klín.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Termín 'agnosticismus' vymyslel profesor T.H. Huxley (dědeček Aldouse Huxleyho) na jednom setkání Metafyzické společnosti v roce 1876

    Tak tomu říkám rodinná tradice ! :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam