• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSDiskuze o nesmrtelnosti chrousta (centrum pro léčbu memetických poruch a mementálních postižení, trollologie, apod.)
    OMI
    OMI --- ---
    Pod tím komentář:
    Jiří Karban, Domažlice

    Pátek, 25.září 2009, 17:56:57 | Souhlasím | Nesouhlasím | +19

    CD nějaké skupiny nebo DVD s filmem si koupit můžu a nemusím, tam ať si nasadí cenu jakou chtějí - volba je na mně. Ale prázdná DVD nebo pevný disk si koupit musím, a platím OSE zlodějský poplatek, i když si tam pak nahraju obrázky ze svého foťáku. To by mi OSA měla něco zaplatit, když jsem autor, ne ? Tohle je ta největší zlodějna ...


    Tohle podepíšu vlastní krví. To je důvod, proč i po tom páně předsedově blábolení uvažuju, že budu volit piráty.
    OMI
    OMI --- ---
    http://www.novinky.cz/internet-a-pc/180024-hudebnici-se-hadaji-jak-nalozit-s-pocitacovymi-piraty-na-internetu.html

    Já je pořád nějak nechápu -- jako... někdo se nazývá "umělcem" a zároveň tvrdí, že to dělá pro prachy? Doprdele, dyť to je přímo definice kýče! Jak se může někdo přiznat, že si hraje na Umění jenom pro peníze a přitom se nestydí a nechodí po ulici s xichtem v pytlíku!?

    Tak buď jsou to umělci, nebo kalkulujou svoje skladby na zisk, ne? Umělci nebo kýčaři! A když už teda se chtěj živit kýčem, ať si tedy vyberou movitou cílovou skupinu a né jako takovej Landa nebo bezejmenní rappeři a technaři, kteří mají cílovou skupinu nemajetnou... a světe div se, na kopírování si stežujou stejně málo, jako takovej Nohavica.
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    OMI: nebo třeba tu starou známou ... Ktož sú boží bojovnící..:)
    OMI
    OMI --- ---
    A začlo by to hromovým zvoláním "BIJTE PAPEŽENCE!!!" .-)))
    OMI
    OMI --- ---
    No taky když se bavíš s eteistou, jeho víra v neexistenci (kýmsi druhým) ztělesněného boha je stejně úsměvná jako víra kteréhokoliv věřícího v neexistenci bohů těch druhých náboženství... :_)

    V reálu věří v existenci stejných principů, jen se stejně jako všichni ostatní věřící vymezuje proti terimologii jiných náboženství.
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    Spíš by mě potěšilo, kdyby na toho papeže někdo přitáhl mobilní soundsystém. Třeba by si katolíci rádi zamrdali bedny.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    OMI: no já se účastním jakožto radikální agnostik. čistý ateismus je jenom další dogma...
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    zbytečně se vzrušuje a dělá tomu katolíkovi reklamu, místo aby jeho návštěvu ignoroval jako velká část populace.
    OMI
    OMI --- ---
    XCHAOS: Petr Bakalář je autorem slovutné debilní slátaniny "Tabu v sociálních vědách", což je jeden nesmysl za druhým a k tomu pár pošetilých předpokladů, které dokazuje tím,... že je to prostě tak.
    K tomu je to rpofesor na psychologii a tyle kraviny pochopitelně chce slyšet.
    Bože, to je tak neskutečný hovado... :_)))

    Nepřekvapuje mne, že vymyslel i todle...
    OMI
    OMI --- ---
    Z dnešních canců na novinkách:
    demokracije,anarchije,dordel,filcky a nekázeň.žádná zodpovědnost rodičů.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    njn, Keller, no. To je tady docela ontopic, to je mocný šiřitel memů...
    OMI
    OMI --- ---
    Kellera já rád. Když jsem na něm byl prvně, to je víc jak deset let, v nějakém eko-anarchistickém spolku, zapoměl jsem si papír na poznámky, tenkrát pochopitělně žádné MP3 nebo mobily s diktafonem neexistovaly... tož jsem si dělal poznámky na lístečky od Perunitu, co mi zbyly po odpalu v kapse. Otrlí ocvočkovaní anarchisté si odemne zděšeně odsedali a snažili se mne ne radši nedívat. :_)
    DLABAK
    DLABAK --- ---
    OMI: Přelétl jsem nějakej spisek páně Kellera (levej, ale chytrej), kde lakonicky zmiňuje pro současno : svoboda, rovnost, nezájem.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    OMI: no, někteří jsou si vždy bratrštější a rovnější, než jiní...
    OMI
    OMI --- ---
    Jó, Francie... Blbě si to našlápli už tenkrát, s tou Bastilou. A se svobodou a rovností bejsou bratry ani dnes.

    http://www.novinky.cz/internet-a-pc/179761-francouzi-budou-jako-prvni-v-evrope-odpojovat-pocitacove-piraty-od-internetu.html
    OMI
    OMI --- ---
    EU hodlá plošně sledovat „nezvyklé chování“
    http://www.zvedavec.org/komentare_3310.htm
    OMI
    OMI --- ---
    JIXIPEN: Povinný není dneska ani tetanus, vo tom žádná. Pokud by áťuška chtěl něco udělat "povinně", udělal by to jako teď -- reklamou na nebezpečí a důrazným připoměnutím, že je to vykcíne jen pro vyvolené. Lidi by se už o to poprali.
    Faktem je, že po loňsku, kdy jsem na chřipku málem zdechnuul jako pes, chci naočkovat celou rodinu. Netrvám na prasečí, ale nějakou chřipku píchnout chci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam