• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSDiskuze o nesmrtelnosti chrousta (centrum pro léčbu memetických poruch a mementálních postižení, trollologie, apod.)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    OMI: tak v tom případě jsi zralý pro [ Česká pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu ] - přidej se k nám :-) podle mě tohle je dnes "frontová linie", na které se vede souboj o budoucích podobách svobody a v podstatě i celkové perceptivní reality, ve které jedinec bude žít (dnešní doba je definovaná téměř totální izolací od procesu automatizované masové výroby, například.... )
    OMI
    OMI --- ---
    ...vostatně celou tu debatu pod tím výjimečně lze doporučit, ikdyž je to na Novinkách.

    Koncepce OSA jakožto "pronajimatele zaznamenaného zvuku" je něco naprosto obdivuhodného. Napadá mne jediný příměr -- když Voskovec pronajímá stín osla (W+V: Osel a stín)
    Bejt prachatej, koupím si zákon, kterým budu pronajímat dech. Nebo pohled pravým okem na svět. Praskání písku pod botou.
    OMI
    OMI --- ---
    Pod tím komentář:
    Jiří Karban, Domažlice

    Pátek, 25.září 2009, 17:56:57 | Souhlasím | Nesouhlasím | +19

    CD nějaké skupiny nebo DVD s filmem si koupit můžu a nemusím, tam ať si nasadí cenu jakou chtějí - volba je na mně. Ale prázdná DVD nebo pevný disk si koupit musím, a platím OSE zlodějský poplatek, i když si tam pak nahraju obrázky ze svého foťáku. To by mi OSA měla něco zaplatit, když jsem autor, ne ? Tohle je ta největší zlodějna ...


    Tohle podepíšu vlastní krví. To je důvod, proč i po tom páně předsedově blábolení uvažuju, že budu volit piráty.
    OMI
    OMI --- ---
    http://www.novinky.cz/internet-a-pc/180024-hudebnici-se-hadaji-jak-nalozit-s-pocitacovymi-piraty-na-internetu.html

    Já je pořád nějak nechápu -- jako... někdo se nazývá "umělcem" a zároveň tvrdí, že to dělá pro prachy? Doprdele, dyť to je přímo definice kýče! Jak se může někdo přiznat, že si hraje na Umění jenom pro peníze a přitom se nestydí a nechodí po ulici s xichtem v pytlíku!?

    Tak buď jsou to umělci, nebo kalkulujou svoje skladby na zisk, ne? Umělci nebo kýčaři! A když už teda se chtěj živit kýčem, ať si tedy vyberou movitou cílovou skupinu a né jako takovej Landa nebo bezejmenní rappeři a technaři, kteří mají cílovou skupinu nemajetnou... a světe div se, na kopírování si stežujou stejně málo, jako takovej Nohavica.
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    OMI: nebo třeba tu starou známou ... Ktož sú boží bojovnící..:)
    OMI
    OMI --- ---
    A začlo by to hromovým zvoláním "BIJTE PAPEŽENCE!!!" .-)))
    OMI
    OMI --- ---
    No taky když se bavíš s eteistou, jeho víra v neexistenci (kýmsi druhým) ztělesněného boha je stejně úsměvná jako víra kteréhokoliv věřícího v neexistenci bohů těch druhých náboženství... :_)

    V reálu věří v existenci stejných principů, jen se stejně jako všichni ostatní věřící vymezuje proti terimologii jiných náboženství.
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    Spíš by mě potěšilo, kdyby na toho papeže někdo přitáhl mobilní soundsystém. Třeba by si katolíci rádi zamrdali bedny.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    OMI: no já se účastním jakožto radikální agnostik. čistý ateismus je jenom další dogma...
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    zbytečně se vzrušuje a dělá tomu katolíkovi reklamu, místo aby jeho návštěvu ignoroval jako velká část populace.
    OMI
    OMI --- ---
    XCHAOS: Petr Bakalář je autorem slovutné debilní slátaniny "Tabu v sociálních vědách", což je jeden nesmysl za druhým a k tomu pár pošetilých předpokladů, které dokazuje tím,... že je to prostě tak.
    K tomu je to rpofesor na psychologii a tyle kraviny pochopitelně chce slyšet.
    Bože, to je tak neskutečný hovado... :_)))

    Nepřekvapuje mne, že vymyslel i todle...
    OMI
    OMI --- ---
    Z dnešních canců na novinkách:
    demokracije,anarchije,dordel,filcky a nekázeň.žádná zodpovědnost rodičů.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    njn, Keller, no. To je tady docela ontopic, to je mocný šiřitel memů...
    OMI
    OMI --- ---
    Kellera já rád. Když jsem na něm byl prvně, to je víc jak deset let, v nějakém eko-anarchistickém spolku, zapoměl jsem si papír na poznámky, tenkrát pochopitělně žádné MP3 nebo mobily s diktafonem neexistovaly... tož jsem si dělal poznámky na lístečky od Perunitu, co mi zbyly po odpalu v kapse. Otrlí ocvočkovaní anarchisté si odemne zděšeně odsedali a snažili se mne ne radši nedívat. :_)
    DLABAK
    DLABAK --- ---
    OMI: Přelétl jsem nějakej spisek páně Kellera (levej, ale chytrej), kde lakonicky zmiňuje pro současno : svoboda, rovnost, nezájem.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    OMI: no, někteří jsou si vždy bratrštější a rovnější, než jiní...
    OMI
    OMI --- ---
    Jó, Francie... Blbě si to našlápli už tenkrát, s tou Bastilou. A se svobodou a rovností bejsou bratry ani dnes.

    http://www.novinky.cz/internet-a-pc/179761-francouzi-budou-jako-prvni-v-evrope-odpojovat-pocitacove-piraty-od-internetu.html
    OMI
    OMI --- ---
    EU hodlá plošně sledovat „nezvyklé chování“
    http://www.zvedavec.org/komentare_3310.htm
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam