• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSDiskuze o nesmrtelnosti chrousta (centrum pro léčbu memetických poruch a mementálních postižení, trollologie, apod.)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    TečkaCZ - Příklady #DIY přístupu k solární energii
    http://teckacz.cz/1117-Priklady-DIY-pristupu-k-solarni-energii
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    TečkaCZ - #XHTML validní TečkaCZ a koho nominuji na Křišťálovou Lupu 2011...
    http://teckacz.cz/1152-XHTML-validni-TeckaCZ-a-koho-nominuji-na-Kristalovou-Lupu-2011...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    TečkaCZ - Pouštní 3D tiskárna: pohání ji slunce, zpracovává písek
    http://teckacz.cz/1146-Poustni-3D-tiskarna-pohani-ji-slunce-zpracovava-pisek

    _BENNY: tak lepší asociace chrlit, než nemít žádné, že jo...
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    XCHAOS: my na nyxu mame radi dlouhe texty, ktere maji hlavu a patu, uvod stat a zaver, nejakou nosnou myslenku a tak. chaoticke chrleni vsech moznych myslenkovych asociaci mezi to ale nepatri ;-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    SHM8: já píšu na klávesnici docela rychle no. jo, všiml jsem si, že na NYXu je v módě spíš stručná výstižnost nebo obrázky... lidi tady dlouhé texty rádi nemají
    SHM8
    SHM8 --- ---
    XCHAOS: ty tvoje grafomanský taneční jsou slušnej karneval .) ..aniž bych to mínil zle :) ...jako jít tak do podoby svýmu id, to se snad nedaří ani mě, tim co ti sem teď píšu .)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    _BENNY: ne, trochu jinak. já bych V ŽIVOTĚ nechtěl technoakce politizovat (tuhle akci jsem dostal už v 90tých letech ... a později i pochopil proč).

    ale byl jsi na tom posledním ročníku ? ono je to prostě složitější.. když karneval, tak karneval, že jo.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    XCHAOS: jakoze "kdyz uz delate nepolitickou akci kterou ja povazuju za politickou, proc nedate prostor i me politicke strane"?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    JINDRICH: no dobře, protože mi ta odpověď neuspokojila :-)

    ale v podstatě si to nepochopil, že já bych tlačil politizaci DIY Karnevalu za každou cenu: můj postoj je "když už se politizujete, tak dejte prostor i XYZ".
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    XCHAOS: "napsal jsem dotaz do NYX klubu a dostal jsem zamítavou odpověď"
    no ale zapominas dodat, ze pas napsal daslich x prispěvků. a vo to celý šlo.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    (hehe, dobrý překlep.... "soudsystém" místo "soundsystému" ... to byl nakone "soundný den" :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    JINDRICH: definuj "mermomocí", prosímtě... napsal jsem dotaz do NYX klubu a dostal jsem zamítavou odpověď. podle mě normálka

    nazvat to jako "snahu něco mermomocí protlačit"... vždyť ani není jasný, jestli by se piráti vzmohli na skutečný soudsystém. a jak si asi tu "agitku" představuješ, BTW ? prakticky by to byl soundsystém jako každý jiný, pouze by se na něj Pirátská strana asi někde podepsala.

    politika Pirátské strany je DIY v řadě ohledů - vznik zdola, financování, apod. Pokud mě někdo přesvědčí o opaku - tzn. dostatečně průkazně odhalí nějaké zákulisní síly, které řídí nějaké konkrétní lidi ve straně - tak samozřejmě názor změním.
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    XCHAOS: ale nene.. spor se vedl o neco jiného. tys ses chtěl mermomocí protlačit na karneval s pirátskou agitkou. a byl jsi jednoznačně odmítnut. a na úkor toho jsi si začal stězovat na politizaci karnevalu a zaroven presvedcovat ostatni ze politika česke piratske strany je taky diy. - vubec spise nez spor o to co je vlastne diy to bylo tve ukrivdene trolování.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    velmi zhruba se na DIY karnevalu vedl spor o to, co je to vlastně DIY a co se do tohohle pojmu ještě vejde a co už ne...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    [ S_TEJK @ DIY KARNEVAL ] ... a asi 50 dalších příspěvků před tím.

    patří to sem, podle mě.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam