• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSDiskuze o nesmrtelnosti chrousta (centrum pro léčbu memetických poruch a mementálních postižení, trollologie, apod.)
    BURAN
    BURAN --- ---
    XCHAOS: imho ne, protoze se bavim. nebo ty vis snad lepe nez ja, co je pro mne zabavne?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BURAN: you are doing it wrong!
    BURAN
    BURAN --- ---
    XCHAOS: vzdelavat a BAVIT !!!
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BURAN: tak v tom případě nevím, proč ztrácíš čas mnou, který tě evidentně nemá čím vzdělat.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DAVIDO: no právě, že není. já mám prostě rád okrajová témata, a spekulativní úvahy. fakt mi to baví. to je celé.

    dokonce jsem vyklidil pole v mainstreamových klubech... a stejně za mnou pořád někdo leze a nedá mi pokoj.
    BURAN
    BURAN --- ---
    XCHAOS: jestli to neni tim ze ja napr. se na internet chodim hlavne vzdelavat a bavit, zabijet cas uz mene, na to mam hry.
    DAVIDO
    DAVIDO --- ---
    XCHAOS: zato pro tebe je to jednoznacne trolling
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BURAN: mýlit se je lidské. to co předvádíte vy, samozřejmě taky.

    otázka zní: co je nejzábavnější možný způsob zabíjení času na Internetu? podle mě vy jste na to ještě nepřišli, a pořád jen tápete...
    BURAN
    BURAN --- ---
    XCHAOS: a xchaos se maximalne myli :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BURAN: jasně. všichni kréťané lžou, a všichni kreténi trollují.
    BURAN
    BURAN --- ---
    XCHAOS: tu zavorku kdybys vynechal, dalo by se s tebou vyjimecne souhlasit :o)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: ok, tak já si zahraju na zlého: jaký máš důkaz, že v okamžiku, kdy jsem ten lehce nepřesný výrok zveřejnil, ode mě měl někdo nastavený trvalý ban? myslíš, že bys před nezávislým soudem takový důkaz uhájil? (možná by se to dalo najít v nějakém backupu databáze NYXu... ale myslíš, že bys ten backup získal?)

    a další věc je - myslíš, že je korektní člověka, který se mýlil (poté, co 1000x někomu dal několikadenní ban, aby se sklidnil, se někomu podařilo naštvat mě natolik, že jsem mu dal trvalý ban a zapomněl na to..), rovnou osočit, že "lže"?

    ale víceméně - to, že mám takhle krátkou paměť, je další důvod odmítat cenzuru a banování, a místo toho zkoušet různé strategie, jako třeba vyjednávání, nebo troll back (minimálně bych z toho mohl udělat buzzword). mj. mi k tomu inspirovala reakce [ XCHAOS @ AntiFacebook ] na [ XCHAOS @ AntiFacebook ] - svým způsobem, ano - někudy tudy budu muset jít.

    jinak požádám NYXe, jestli by systém nemohl při timeoutu banů posílat moderátorům automaticky nějaké upozornění :-)
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: Hele, jen tak ciste ze zvedovost:

    nikdy jsem nedal nikomu TRVALÝ ban (a když ano, tak omylem)

    Proc jsi to formuloval takhle? Myslim ze moc dobre vis, ze to pred zavorkou proste neni pravda. Proc jsi misto toho nerekl "Trvaly ban jsem dal omylem"? To sice imho taky neni pravda, ale aspon se to neda dokazat... Proc to tvrzeni formulujes krivym stylem, kdy hlavni, neozavorkovana cast tvrzeni je zjevna nepravda a teprve vedlejsi, ozavorkovana cast to uvadi na pravou miru?

    Prijde mi to jako dost zvlastni zpusob vyjadrovani, tak by me zajimalo proc jsi ho pouzil.

    A prosim, uz jsi poslal ten drobny dar? Zatim mi nic neprislo 8(
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ADMIX: já záměrně nelžu. já se maximálně mýlím (občas).
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Lovec trolů / Trolljegeren (2010) | ČSFD.cz
    http://www.csfd.cz/film/287755-lovec-trolu/
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ADMIX: jistě. napříště budu dávat max. 365 dnů, až to tam zase zatrolíte.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    XCHAOS: A tech -1 pro me a pro femura, to byl teda omyl rikas?

    Divim se, ze po tech dvou letech lhani a prekrucovani ve vedlejsi diskusi ses furt na urovni amatera :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ALMAD: to není "lynč"... to je prostě prostě přesvědčovací taktika. trvalý ban není vhodná přesvědčovací taktika. potřebuju ponechat svobodu projevu ostatním tak, aby neomezovali mojí a neodváděli pozornost.

    je potřeba se naučit pohybovat mezi dvěma extrémy - tedy debatou, která odumřela v důsledku samomomluvy - a mezi arogantní flamewar, ze která zase odpudila všechny účastníky. oba extrémy jsou špatně.

    na druhou stranu - trollové vykazují aspoň nějakou interakci, takže pořád jsou nepatrně lepší "lidský materiál", než lidi, kteří téma nezajímá vůbec (i když po staletích tak můžou vzniknout extrémy - třeba severoameričtí puritáni jako výsledek původně čistě vnitroevropského trollingu proti katolické církvi... a vyhubení/rezervoarizace amerických Indiánů coby collateral damage, sahající až k uplání mistra Jana Husa Zmikundem, Liškou ryšavou)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ADMIX: nepřesné... nikdy jsem nedal nikomu TRVALÝ ban (a když ano, tak omylem) ban na pár dnů nebo na rok není problém...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam