• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSDiskuze o nesmrtelnosti chrousta (centrum pro léčbu memetických poruch a mementálních postižení, trollologie, apod.)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BURAN: dneska existují řešení, jak plácat poměrně beztrestně - např. na sociálních sítích si každý najde nějaký okruh followerů, a může si myslet, že jim imponuje a nemít zpětnou vazbu. (a FAKT tam lidi předváděj horší věci, než já)

    já uznávám starodávné postupy, jako jsou třeba diskuzní kluby... ale otázka je, co dělat, když je té zpětné vazby zbytečně moc.
    BURAN
    BURAN --- ---
    XCHAOS: ale kdyz je tu prilezitost, proc se nedozvedet neco o tvych hodnotach. co ti tedy imponuje?
    BURAN
    BURAN --- ---
    XCHAOS: ja myslim ze to je osud kazdeho internetoveho placala. proste kdyz chce placat, musi zatnout zuby a vydrzet ten napor, kterej sam inicioval :)
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: jaký máš důkaz, že v okamžiku, kdy jsem ten lehce nepřesný výrok zveřejnil, ode mě měl někdo nastavený trvalý ban - ale fuj. Ja ti prece nemusim nic dokazovat. Za prve, tady nejsme u nejakeho soudu, ale hlavne, za druhe, vsichni pritomni moc dobre vedi, jak to s tebou a banovanim je. Tedy, "vsichni pritomni"... mel bych spis rict "vsichni pricetni pritomni", protoze nemuzu vyloucit variantu, ze ses rozhodl tvrdit "Opravdu jsem nikdy nikomu trvaly ban nedal". Chces to udelat? Nebo se proste shodneme na tom, ze takove tvrzeni je nepravdive, podle tebe proto ze to je jen dalsi z rady tvych "prereknuti", podle ostatnich proto, ze proste hloupe a patologicky lzes? Jak to bude?

    myslíš, že je korektní člověka, který se mýlil (poté, co 1000x někomu dal několikadenní ban, aby se sklidnil, se někomu podařilo naštvat mě natolik, že jsem mu dal trvalý ban a zapomněl na to..), rovnou osočit, že "lže - ano. Treba proto, ze:
    - zmineny clovek, misto aby proste priznal ze lhal nebo aspon predstiral ze se spletl, pise perly typu "Nikdy jsem nikoho nezabanoval (az na pripady kdy ano)" (ne, neni to citat ale parafraze).
    - zmineny clovek, misto aby proste priznal ze lhal nebo aspon predstiral ze se spletl, se snazi honem cele tema zamotat blabolenim o tom, jestli mam "dukaz" ktery bych dokazal "uhajit pred soudem".
    - proto, ze zmineny clovek pred par dny v jinem klubu zcela bezostysne lhal o tom, jestli jen "kladl otazky" nebo autoritativne vykladal, jak to NASA zas pokazila. (Ze si nepamatujes jestli a jak jsi nekoho zabanoval, to bych mozna jeste mohl verit. Ze si nepamatujes co jsi psal o den driv ti verit nebudu. )
    - a konecne proto, ze s lhanim dotycneho cloveka mam bohate zkusenosti mj. po skoro dvoulete debate na tema solarni letadla.

    Takze jo, s ohledem na vyse uvedene si myslim, ze to je naprosto korektni.

    A btw, uz jsi mi poslal ten drobny dar v BTC? Porad nic nedorazilo...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BURAN: jenže to je ten rozdíl mezi námi: mě neimponuje, že tohle někdo "vydrží".
    BURAN
    BURAN --- ---
    XCHAOS: simte, dyk jsem si te nevsimal skoro rok :) houbelec vydrzis.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BURAN: bohužel ne. ale doufám, že na něco časem narazíš, a dáš mi konečně pokoj.
    BURAN
    BURAN --- ---
    XCHAOS: ano, to je mozne... mas pro mne nejake tipy?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BURAN: já jsem v [ XCHAOS @ diskuze o nesmrtelnosti chrousta (centrum pro léčbu memetických poruch a mementálních postižení) ] nevyloučil, že se bavíš... je ale možné, že něčím jiným by ses bavil výrazně lépe, jenom si na to ještě nepřišel. škoda. ale je dobré mít ještě něco před sebou...
    BURAN
    BURAN --- ---
    XCHAOS: imho ne, protoze se bavim. nebo ty vis snad lepe nez ja, co je pro mne zabavne?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BURAN: you are doing it wrong!
    BURAN
    BURAN --- ---
    XCHAOS: vzdelavat a BAVIT !!!
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BURAN: tak v tom případě nevím, proč ztrácíš čas mnou, který tě evidentně nemá čím vzdělat.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DAVIDO: no právě, že není. já mám prostě rád okrajová témata, a spekulativní úvahy. fakt mi to baví. to je celé.

    dokonce jsem vyklidil pole v mainstreamových klubech... a stejně za mnou pořád někdo leze a nedá mi pokoj.
    BURAN
    BURAN --- ---
    XCHAOS: jestli to neni tim ze ja napr. se na internet chodim hlavne vzdelavat a bavit, zabijet cas uz mene, na to mam hry.
    DAVIDO
    DAVIDO --- ---
    XCHAOS: zato pro tebe je to jednoznacne trolling
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BURAN: mýlit se je lidské. to co předvádíte vy, samozřejmě taky.

    otázka zní: co je nejzábavnější možný způsob zabíjení času na Internetu? podle mě vy jste na to ještě nepřišli, a pořád jen tápete...
    BURAN
    BURAN --- ---
    XCHAOS: a xchaos se maximalne myli :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BURAN: jasně. všichni kréťané lžou, a všichni kreténi trollují.
    BURAN
    BURAN --- ---
    XCHAOS: tu zavorku kdybys vynechal, dalo by se s tebou vyjimecne souhlasit :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam