• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSDiskuze o nesmrtelnosti chrousta (centrum pro léčbu memetických poruch a mementálních postižení, trollologie, apod.)
    Varování ministerstva memetiky: při neodborné manipulaci s Occamovou břitvou hrozí nebezpečí úrazu

    Jak definovat, co to je "Diskuze o nesmrtelnosti chrousta" ? Já bych zkusil např. tohle: Specifický způsob řešení otázek, které se svojí podstatou dotýkají např. metafyziky, filosofie, teologie, kosmologie, psychologie, sociologie, politiky, antropologie, teorie jazyka, teorie médií a metodologie přírodních věd - ale které jsou vedené bez použití sofistikované terminologie humanitních věd (tzn. tak, aby tomu rozuměly i malé děti).

    http://en.wikipedia.org/wiki/Meme - http://en.wikipedia.org/wiki/Memetic_engineering
    http://cs.wikipedia.org/wiki/Mem - http://cs.wikipedia.org/wiki/Memetika
    memetická porucha - porucha normálního fungování memů v naší mysli nebo ve společnosti
    mementální postižení - postižení člověka nebo společnosti způsobené větším než malým množstvím memetických poruch
    memóza - onemocnění způsobené škodlivým memem (ať už důsledkem memové infekce, nebo memetické mutace)
    memová infekce - nedobrovolné přijetí cizorodého memu člověkem nebo společností
    memová mutace - samovolný vznik nového memu samovolným pozměněním (mutací) nějakého stávajícího memu
    memová epidemie - divoké, nekontrolované šíření memů ve společnosti (např. v důsledku propagandy, reklamy, nebo šíření drbů)
    memofond - souhrn memů, kterými disponuje jednotlivec nebo společnost
    memoterapie - léčba poruchy způsobené škodlivými memy (zejména pomocí jiných memů, např. přímo k tomu určených a uměle vytvořených)
    memetické inženýrství - obor, zabývající se záměrnou a promyšlenou tvorbou nových umělých memů (nezaměňovat s propagandou či reklamou)
    memobanka - úložiště memů, místo, kam můžete uschovat svoje memy pro pozdější použití
    bludotropní memy - memy s nadprůměrným potenciálem přimět své nositele uvěřit různým bludům
    memonosič - po vzoru "bacilosnosič", nositel memu (sám může být vůči danému memu imunní, ale u jiných ten samý mem může způsobit memózu)
    antimemetika - prostředky používané při léčbě memóz - např. malé, kontrolovaně užívané dávky alkoholu či konopí (pozor, nezaměňovat s antiemetiky, což jsou prostředky proti zvracení)
    antimemy - alternativa k užívání antimemetik - speciální memy, navržené tak, aby bojovaly s jinými memy
    mememeticky modifikované organismy (MMO) - též hipsteři :-)
    buzzword - nadprůměrně životaschopný mem, šířící se prostřednictvím nových médií (např. Webu 2.0)
    rozbalit záhlaví
    BURAN
    BURAN --- ---
    XCHAOS: jaaaaa? ja tam nic netaham, to tvoje oblibena wikipedie :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BURAN: ještě IQ do toho tahej, šmarjá... takový o ničem nevypovídající hausnumero...
    BURAN
    BURAN --- ---
    ADMIX: tvle dovedete si predstavit mit xchaose jako klienta? nebo nedejboze vy ze byste byli jeho klienti? uuufufffffff :D :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BURAN: je to trochu záhada, ale asi jsem si spletl ve kterém sloupci jsem to odfajfknul, toho 26.1.

    je to poněkud komplikované, ale zase když dám bany třeba na 10 let místo trvalé, tak svoje slovo dodržím, a bude to vyřízené.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    XCHAOS: Ty proste nemuzes priznat, zes kecal :) Tvoje absence patere te fakt kvalifikuje do vysoky politiky.

    A abych odpovedel na predchozi otazku, tak takovejch prizdisracu, jako ses ty, fakt znam jen radove jednotky (obvykle jsou to nejaky zmrdi, se kterejma jsem nucenej komunikovat pracovne apod.)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: no, každý se hol smějeme něčemu jinému...tohle bylo první, co mě pobavilo.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BURAN: otázka je, co je to pro tebe "mentální věk". já měl v 10ti letech podle mě některé zájmy, mému věku neodpovídající :-) jestli myslíš sociální inteligenci, tak s tou je opravdu slabší. ale experimenty je čas od času potřeba provádět.

    (zatím pořád mimochodem předvádíte, že je vás víc. v tomhle ohledu se nic nezměnilo)
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: no vidíš, jak jsem inspirující :-) Ne Xchaosi, to uz neni ani k smichu.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BURAN: byl to dočasný trvalý ban. nikdy jsem nikomu nedal trvalý trvalý ban :-)
    BURAN
    BURAN --- ---
    tak tu anketu hodim sem, a muzete odpovidat normalne v postech, kdo bude chtit se zucastnit.

    Anketa: Na kolik odhadujete XCHAOSUV mentalni vek?
    1 rok
    2 roky
    3 roky
    4 roky
    5 roku
    6 roku
    7 roku
    8 roku
    9 roku
    10 roku


    .... ja hlasoval pro 5 roku, ale znate mne, ja jsem stary dobrak :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: no vidíš, jak jsem inspirující :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDTIME: budeš holt muset zkusit předvést něco jiného, než svůj penis (pokud si ho tam dal ty, což nevím... s těmi právy na nástěnku jsem asi byl kdysi příliš optimistický)
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: no prostě jsem na to zapomněl. - a ted mi prosim jeste vysvetli, jaky smysl meli vsechny ty kecy o tom, ze "nemam dukaz", ze "argumentace "všichni moc dobře vědí" je argumentace typu "je nás víc, tak drž hubu, přeperem tě", nebo ze "měl sis udělat třeba screenshot té záložky s nastavením práv"?

    Ach jo. Jak jsi to rikal? "smutný příběh"?
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BURAN: fakt? neříkej. to jste ale nadprůměrně bystří hoši, když je vám to jasné... fakt pašáci.
    BURAN
    BURAN --- ---
    XCHAOS: ty jsi ale kulisak! :D :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BURAN: aspoň vidíš, že všichni se občas mýlíme.
    BURAN
    BURAN --- ---
    XCHAOS: nj smazals to no, dyk to je kazdymu stejne jasny :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BURAN: v klubu rozhodně ne! (já jsem někde sliboval, že dám všechna práva na nástěnku, někomu?)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BURAN: nepovídej, žádnou tam nevidím. že by si lhal? nebo se snad mýlíš? (nebo ještě něco úplně jiného, abych se neopičil, jako kdybych měl "neodpovídající mentální věk"? :-)

    jako zase když děláte bordel tady, tak nestíháte škodit jinde. asi se vám už nikdo jiný nikde jinde nevěnuje, hmm... smutný příběh.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam