• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JEMHADARKnižní Star Trek, Stargate a Battlestar Galactica
    SATAI
    SATAI --- ---
    JEMHADAR: udelalo by mi vetsi radost, kdybys citoval Kirkovo "I don't believe in the no-win scenario."
    JEMHADAR
    JEMHADAR --- ---
    JBR: Jak říká pan Spock: Vždycky existují možnosti :)
    JBR
    JBR --- ---
    JEMHADAR: Takze je realna nadeje, ze by tu opravdu nejake BSG vyslo?
    VERUKEBA
    VERUKEBA --- ---
    SATAI: :)))
    SATAI
    SATAI --- ---
    JEMHADAR: to se vyplati, neco takoveho bude chtit mit doma kazdy ;)
    JEMHADAR
    JEMHADAR --- ---
    SATAI: Naopak, ty budeš muset zajistit vyšší prodeje, aby se to vyplatilo :)
    SATAI
    SATAI --- ---
    JEMHADAR: Pokud ho zrealisujete, tak vis, kam smerovat tisice dekovnych dopisu ;)
    JEMHADAR
    JEMHADAR --- ---
    Slibuju, že na tenhle nápad nezapomenu :) To se musí prozkoumat :)
    SATAI
    SATAI --- ---
    JEMHADAR: vsak je taky ode mne ;)
    DEUS
    DEUS --- ---
    To by bylo moc pěkný, ovšem asi hodně náročný na výrobu. Mohla by se aspoň vytisknout tak aby se nechalo místo na podomácké seříznutí... :)
    JEMHADAR
    JEMHADAR --- ---
    SATAI: To je geniální nápad! :)
    SATAI
    SATAI --- ---
    Pokud by vysla bsg, byla by na stylovem papiru bez rohu? ;)
    JEMHADAR
    JEMHADAR --- ---
    PRAOTECTREKKIE: Já bych to tenhle týden dokonce mohl stihnout! :)
    PRAOTECTREKKIE
    PRAOTECTREKKIE --- ---
    Přijď, pokecáme :)) Chodívám něco po páté, dřív mi to většinou nevychází.
    JEMHADAR
    JEMHADAR --- ---
    PRAOTECTREKKIE: Že bych se taky zastavil a přeptal se, jak mu frčí Star Trek? :)
    PRAOTECTREKKIE
    PRAOTECTREKKIE --- ---
    JEMHADAR: No to mi hodně fandíš, my jsme se kdysi dost rafali kvůli ST terminologii, ale teď je s ním docela sranda - hlavně výhrůžně klepe propiskou, dokud si OPRAVDU něco na baru neobjednám :D
    JEMHADAR
    JEMHADAR --- ---
    PRAOTECTREKKIE: Vydrželo to patnáct let, ten tejden to taky počká :) Jsme jenom zvědaví, a stejně víme, co řekne... ledaže bys na něj rozehrál svůj pověstný šarm a přesvědčil ho :)
    PRAOTECTREKKIE
    PRAOTECTREKKIE --- ---
    JEMHADAR: OK, ve čtvrtek učiním dotaz a dám vědět, až se vrátíme z Kruhu (pokud budu provozu schopnej, jinak v pátek :P) Nebo tam můžu zkusit zajít dřív, pokud by to spěchalo.
    JEMHADAR
    JEMHADAR --- ---
    PRAOTECTREKKIE: Pozvánku ti ochotně poslal Satai, já ho pouze inspiroval :)

    A Petříka se zeptej, co za to dáme? :)
    PRAOTECTREKKIE
    PRAOTECTREKKIE --- ---
    Ahoj, lidi, tak jsem tady, moc děkuju Jemhadarovi za pozvánku. Ohledně B5 se toho v poslední době moc nedělo, kdysi Netopejr skutečně o to zájem měl, ale pak jsem zaslechl něco, že to nedopadlo. A je fakt, že jsem se pak už neptal, ale do bývalého Krakatitu chodím každý čtvrtek, pokud byste chtěli, můžu se ho zeptat (i když tuším, jak mi odpoví, teď má dost práce s obsluhou baru, protože mu odešli barmani:). Ale můžu to zkusit.
    A naposledy jsem se dostal do styku s B5 na FF v r. 2006, kdy jsem dělal pro Zeta Leadera (Mika) přednášku o cestování v čase (Valen atd.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam