• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JEMHADARKnižní Star Trek, Stargate a Battlestar Galactica
    Povídání o románech, vycházejících ze seriálů Star Trek, Stargate (Hvězdná brána) a Battlestar Galactica. Drby provázející vznik jejich českých verzí, zajímavosti z jejich pozadí. Cokoliv nás napadne.

    Novinky o knižní produkci - blog Star Trek česky
    rozbalit záhlaví
    NJORL
    NJORL --- ---
    JEMHADAR: Dekuju!
    JEMHADAR
    JEMHADAR --- ---
    NJORL: První knihy bývají zpravidla přepisem úvodního dílu seriálu. Další knihy série DS9 jsou samostatné romány
    NJORL
    NJORL --- ---
    JEMHADAR: Prosim ta DS9 serie je prepis serialu nebo nove pribehy? Koukal jsem se na to v obchode a prijde mi, ze alespon ta prvni kopiruje serial. Nebo ne?

    Diky
    JEMHADAR
    JEMHADAR --- ---


    Oddíl cizích válečníků se dožaduje propuštění vězněného druha – o němž nikdo na Deep Space Nine jaktěživ neslyšel – a komandér Benjamin Sisko se ocitá uprostřed vražedného sporu. Těžce vyzbrojení bojovníci zaútočí na stanici a Sisko s posádkou se je zoufale snaží odrazit, aby zachránili životy obyvatel na palubě.
    Podivné zařízení z kvadrantu Gama navíc mezitím přeneslo ferengského barmana Quarka a šéfa bezpečnosti Oda tři dny do budoucnosti na liduprázdnou stanici Deep Space Nine. Chtějí-li ji zachránit, musejí zjistit, proč vůbec k invazi došlo, a najít cestu zpátky časem.
    Dramatický návrat na stanici Deep Space Nine, která čelí naprosté zkáze!
    JEMHADAR
    JEMHADAR --- ---
    LEBOWSKI: Ne, Budweiser. Proto má ve filmu taky product placement.
    LEBOWSKI
    LEBOWSKI --- ---
    tak doufam, ze to byl aspon pivovar Duff
    LEBOWSKI
    LEBOWSKI --- ---
    :)
    LEBOWSKI
    LEBOWSKI --- ---
    je tam dost takovihle nevychytanosti, u takhle drahyho filmu to moc nechapu, kdyz meli prachy na efekty, tak to mohli lip dotahnout, jinak bitky alla star wars sou docela fajn
    JEMHADAR
    JEMHADAR --- ---
    Ale ono se to opravdu točilo v pivovaru.
    LEBOWSKI
    LEBOWSKI --- ---
    a romanek mezi Uhurou a Spockem byl taky ulpne zbytecnej, stejne se to tam jen tak mihlo
    NJORL
    NJORL --- ---
    LEBOWSKI: To je pravda :) Ale to uz bylo v ENT ne? :) Ja jsem nepochopil to potrubi s tou vodou. Proc by v nem byl ten otvor? Na opravy???
    LEBOWSKI
    LEBOWSKI --- ---
    Nakopnuti a zmeny chapu, ale proc se vesmirna loď stavi nekde na poli a jeji strojovna vypada jako v parniku, moc nechapu, kdyz sem vydel sceny odehravajici se ve strojone, mel sem pocit, ze to tocili v nakym pivovaru.
    HYPERION
    HYPERION --- ---
    Ber to tak, že oživení Star Treku přináší velké oběti. Bez podobného nakopnutí a přiblížení mainstreamovému divákovi by to dnes šlo už jen ztěží...
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    VORTAVOR: no film se odehrava v jine casove dimenzi nez zbytek knih i filmu .. a to je to co se mi nelibi (tento post posu podruhe bo se mi kousl nyx, nema cenu vypisovat co VSE je ve filmu jinak ci uplne opacne).
    chapu ze tento system umozni tocit dalsi a dalsi dily, nekoukat na to co se jiz napsalo (kdo se v tom ma vyznat :), ale jsou veci ktere i skalni fanousek vezme za sve, protoze moc nenarusuji jiz existujici "svet" a veci kterych se meli vyvarovat ... bohuzel mi prijde, ze udelali tech zmen schvalne tolik, aby dali najevo, ze v teto realite to je proste jinak a nikdo nema lpet na starem systemu.
    VORTAVOR
    VORTAVOR --- ---
    ELIDOR: naopak mám pocit, že Nejlepší osud ve filmu roli hraje, a teď jak čtu Uhura´s song, nabývám stejných dojmů
    JEMHADAR
    JEMHADAR --- ---
    ELIDOR: U mě nadšení maximální, neopadající ani po sedmi návštěvách kina :-)
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    refresh :)

    kdopak uz byl na filmu a dojmy? ja vcera a celkove jsem pomerne zklaman, cekal jsem vetsiho rebela, mene snadne reseni, ...

    + Spock mlady
    + Spock stay
    + kapitan Pike
    ++++ Chekov

    stale tedy u me vedou starsi filmy, zejmena Star Trek: První kontakt a Star Trek III: Pátrání po Spockov.

    skoda ze nepojali film dle knihy Nejlepší osud ...
    PRAOTECTREKKIE
    PRAOTECTREKKIE --- ---
    Už hltám, hltám :)
    JEMHADAR
    JEMHADAR --- ---
    BORGDOG: Těch 700 stran zhltneš, ani nebudeš vědět jak :-)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Nepochybuji. Jen, kdy bude čas ho přečíst... :-)
    JEMHADAR
    JEMHADAR --- ---
    A níže uvedený román včera vyšel. Určitě se vám bude líbit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam