• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    HREBICK: a vubec, ma bejt pekne, nemate nekdo kolem na zizkove nejakou zahradku s pivkem na vejpovani?
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    LOL, já bych tam tak od 17 mohl bejt...nebo to teda necháme až od 18 no
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    Já měl v plánu dorazit tak na pátou, ale sám tam sedět nebudu, takže počítám s šestou.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    KOZLIKK: Většinou s HC jádrem končíme až okolo půlnoci ;) :D

    KOZLIKK: WOLFGAR: Ok, v poho ;) tak to možná s tou 16 nebudem hrotit...
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Jsem v praci takze se take nejspis pred 6tou neukazu, ale dorazim.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    HREBICK: ja dorazim kolem 6ty.... vezmu sebou džusy co mi nejdou a nejaky aroma od FA co nechci a akorat by mi propadly max... vezmete nekdo cotton bacon jestli mate, chtel bych vyzkouset prosim :) kdyby nekdo chtel na zkousku, beru sebou fusion cotton a kendo gold
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    !!!!! TAKŽE ZÍTRA SRAZ VE VAPE BARU START CCA 16-17 END ??:?? :) !!!!!

    Bořivojova 2422/15, 130 00 Praha 3-Vinohrady

    http://vapebar.cz/domains/vapebar.cz/index.php/contast.html

    !!! KAPÁKY A DOBITÝ BATERKY S SEBOU ;) !!!

    STANDA Z VAPE BARU MI TO POTVRDIL ;)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: tj, 3d foto dneska nafotis na kdejakym telefonu
    JIKE
    JIKE --- ---
    Potreh: gear best - Posta přes Ázerbájdžán (10prac dnů)
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: Za me: v 21. Století by měli posílat 3D. Pohled na tato dražší zařízení. Technologii na to jsou
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    NEX28XZ: sklo se v rda prakticky hned zamlží a je vidět prd.
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    MUTOID: Co se týče toho skla tak je to jen stylovka no + teda je vidět když se squonkuje... uvidíme jak to bude praktický, jak moc se to bude zasírat a hlavně jak moc bude to sklo topit.
    A ta luna... každej kousek ze stabwoodu je jakoby unikátní, ale Asmodus si ty "nejpovedenější" komba dřeva a resinu (dejme tomu že nějakej ideální poměr těch dvou složek, že jakoby nedostaneš celodřevo mód s nějakejma dvouma tečkama resinu) vyloženě vybírá a pak je umístí do jejich distribuce a na jejich stránky.
    Na jejich shopu jsou vyloženě ke každýmu specifickýmu kusu 4 fotky a popisek: ONE OF ONE LISTING
    You will receive the exact item. This product is hand picked through thousands of production.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    WOLFGAR: ok, ted romu rozumim ...jestli posilaji i fotku tak to je naprosta pecka
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    MUTOID: Tam jde spis o to, ze u modu ze stabwoou, pryskyrice nebo kamenu a dalsich prirodnich materialu ma kazdy mod unikatni kresbu takze bud si vyberes nejaky kousek primo nekde v obchode kde uz je ale sance ze ty nejhezci budou vykoupene nebo vetsina preprodejcu proste posila nahodny kousek ktery vlastne pred koupi neuvidis a maximalne si muzes napsat jakou tak barvu by jsi priblizne chtel. Jen primo Asmodus a pak dalsi mensi vyrobci ti poslou primo fotku toho aktualniho kusu.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    NEX28XZ: jj hodne zajimavy to sklo ale za a) se to bude zasirat a za b) zlata me nebere a blbe se kombinuje tak aby se mi to libilo.... luna je ale pecka, mam taky na seznamu jestli se nekdy rozhoupu na squank :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    NEX28XZ: jak jako vyberovky :) ja si nemyslim ze nejaky business model jakoze to proberou ve fabrice a zbytek poslou do obehu muze fungovat a i kdyz je jasny ze nejaky opravdu povedeny kousek bude odklonen, rozhodne ne tim zpusobem ze si objednas od nich a tak jakoze dostanes vyberovy kousek :) ... ale ja o asmodusu a jejich praktikach nicmoc vlastne nevim, jen to ze maji kvalitni a povedeny kousky (teda mluvim o tech co jsem videl v teh shopech no :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    Mate tu někdo joyetech delta 23 atomizer?
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    HREBICK: Jj přímo od nich ptže takovýhle komba nikde neseženeš, jsou to fakt výběrovky toho top, v shopech je pak už jen ten zbytek a nic hezkýho. Clo + daň s tim počítám ale jejich dopravu za 1800 se mi fakt platit nechtělo takže jsem to objednal a nechal si to poslat do skladu v Nevadě (shipito.com) a z Nevady si to pak za 10$ nechám přeposlat do Čech (myslím že 30 dní). Možná spíš vezmu rychlejší dopravu 40$ (8-12 dní)... nechce se mi čekat.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    NEX28XZ: Dobře ty! Asmodus chválim. Good choice ;) od kud si objednával? přímo od nich? Připrav se asi tak na 99% celnice clo+daň...
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    Náhodou nějaký kouzelník, který umí sehnat 40 mg NIC SALTS?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam