• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    MUTOID: makam v centru ve Vodickovy a denne kolem projde s vapem fakt ranec lidi, neprestava me to prekvapovat :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    kazdopadne musim podotknout ze pred rokem jsme se schazeli na kurackym placku s vejpem dva a ted uz tam vidam 5 capku, a skoro stejne tak narostl pocet lidi s ikos... clovek s cigem zacina vypadat jak vyhynulej dinosaur :D ... ale teda poznatek z nemecka... sledujete to taky nekdo u vas?
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    BDOWN: byli nemci, to neva :D
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    MUTOID: vrahu
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    stojim na kurackym placku u klienta, bafam a snazim se nedymit na ostatni, stejne ale foukne vitr a ranec "pary" lizne dva kuraky opodal a zaslechnu kometar na pul huby jak jeden druhymu rika "fuj, jeste z toho dostaneme rakovinu.." :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: Ano. A spis jestli tušíte co tam vevnitř asi jw
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: to ma byt varovani? Takova baterka neexistuje, ma to max 10A.
    JIKE
    JIKE --- ---
    Vapergy Level baterie 18650, 3500mAh, 20A - Vapergy | Vaprio
    https://www.vaprio.cz/produkt-vapergy-level-baterie-18650-3500mah-20a.html
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    HOUMLES: asi tak :)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    ja to vzdycky resil tak, ze jsem uz na letiste jel tak s 1/10 plnym tankem a nez jsem vlez do letadla tak ho vykouril do sucha nebo nejakej malej zbytek vylil na hajzlu .. a pak po priletu zas naplnil :)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    KRISHNA: pokud jsou uplne totalne plny liquidu tak nevytecou, nebo pokud plny nejsou tak dirou nahoru :)
    Jinak bys to musel mit v necem co ne nejen vzduchotesny ale taky se to nedeformuje.
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Jak prevazite atomizery? Jezdim hodne autem a litam letadlem a musim s sebou vzdycky mit aspon 2 nahradni a oni mi vzdycky tecou a mam pak vsechno zablity od liquidu... Videl jsem na ty CBD/THC cartridge takovy hezky zkumavky, nevideli jste neco podobnyho i na normalni atomizery?
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: The president of the American Vaping Association, Gregory Conley, said in a statement on Thursday that he was "confident" the illnesses were being caused by devices containing cannabis or other synthetic drugs, not nicotine.
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: Evidentně pisatel není vaper.
    Každopádně to nejvíc ser*E tabákový lobby a stát.
    Minuly týden jsem stát připravil na daních z tabáku díky přechodu souseda na vaping o další statisíce ha ha
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: asi tak, oni se taky zatim pouze domnivaji ze to ma neco spolecnyho s vapovanim, ale media uz ocividne maji jasno :) ... uvidime no
    JIKE
    JIKE --- ---
    E-cigarety mění krevní oběh už po jednom použití, ukázala nová studie | Věda | Lidovky.cz
    https://www.lidovky.cz/...i-obeh-uz-po-jednom-pouziti-ukazala-nova-studie.A190821_153942_ln_veda_ele
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: Uz se to na me valí přes viber...
    Přijde mi z toho článku, jako kdyby vsichni měli nějakou vadnou sarzi liquidu s nějakým hnusem... uvidíme na co přijdou dal.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam