• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PAPADAHOSTEL, my sweet hostel
    PETRUSH
    PETRUSH --- ---
    PAPADA: diky moc .)
    PETRUSH
    PETRUSH --- ---
    zdravim, potrebuju pomoc (teda spis sestra - OON, dela bc. praci na tema cestovni ruch ..... a nemuze nikde najit nejakou pouzitelnou definici hostelu, nevite kde to najit?? diky....
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    NIK0DAS: pichnuty na nastenku :)
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    AAHHWISEGUY: mas to tam!
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    do zahlavi bych pridal jeste hostelbookers.com. prijde mi osobne lepsi nez HW, zvlaste pak prijemne je, ze clovek nemusi platit zadny manipulacni poplatek pri platbe zalohy...
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    PJGEPR: ja osobne nechapu jak jim mohl nekdo na internetu vytknout ze je to prave spatne ze ten hostel vedou jako rodinny podnik...
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    PAPADA: no je to tam vymazlene, takze predpkladam, ze ano :)
    NIK0DAS
    NIK0DAS --- ---
    Ahoj,

    pokud byste se chytali do Bělehradu, můžu doporučit hostel Crossroad.

    http://www.crossroad-hostel.com/

    Mimo letní sezonu dva pokoje, 2 a 4 lůžka, v sezoně 4 a 8.
    Je v samým centru Bělehradu, po domluvě je možný i parkovat na majitelově místě.
    Vše čistý, teráska na kouření a slušná cena - 20 Euro/noc.
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    PJGEPR: jeeee. pekny hostel, ze? furt vylepsuji a zkrasluji?
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    malem bych zapomnel, zdravim ze zahlavi .. resp. z HomePlus Hostelu v Budapesti :)
    a minuly tyden jsme byl v Kodani v http://www.sleepinheaven.com/ a ac uplner jiny typ hostelu, take fajn ... ale

    HomePlus je proste neco neuveritelneho ... ;)
    TEREZ
    TEREZ --- ---
    nemate tip na levny hostely v Italii? Konkretne Florencie, Rim, Pisa, Sienna... dik :)
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    R_G: pokud to nedelas pres nejaky bookovaci server, ale skrze primou komunikaci s tim hostelem, tak je to celkem bezne (vim, ze se to zda podezrele a je to nepohodlne, ale na druhou tuhle moznost nabizi i dalsi hostely).
    Nekdo nabizi pripadne i platbu prevodem penez na ucet, ale to ma nekolik nevyhod: trva to cca 8 dni nez ta transakce probehne, a poplatek za preshranicni prevod je nehorazne vysoky. Pro priklad uvedu vysi poplatku za prevod v EUR u CS (do jinych men netusim): 220 CZK (vychazi dnes na cca 9 EUR)!!!
    PAPADA: to se clovek zmasti na mary a jde rovnou do postele :D
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    PAPADA: Díky, těším se, až ho vyzkouším:)
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    AUSSIE: mam! byla jsem tam behem silvestra. viz nastenka. HomePlus Hostel - fotka je i v zahlavi :))

    je to v centru, prijemny majitel, velice fajna cena. http://www.hostelworld.com/hosteldetails.php/HomePlusHostel-Budapest-23761
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    Ahoj, máte někdo tip na slušný hostel v Budapešti? Rád bych se tam během prázdnin rozjel. Dík
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    R_G: a pres jaky server to delas? treba pres hosteworld? skrze to nebyl problem s placenim kartou (jen sporka to neumi zapocist v EUR, v librach ano).
    ale po tobe to chce asi primo hostel ne? ma to jako pojistku, kdyby sis to rozmyslel a neprijel, tak ti z karty odectou prachy za prvni noc. cislo karty bych nedavala neoverenemu hostelu, ktery nevypada seriozne.

    po mne kdysi chteli cislo karty v holandskych hostelech (nemela jsem kartu), ale skrze maily si za me asi dosadili seriozni osobu :) a bez karty se to obeslo.
    R_G
    R_G --- ---
    Zdravim, nemate nekdo zkusenosti s platbou za hostel? Chteji po mne poslat udaje z me karty, coz mi prijde trochu podezrele.. Je to normalni?
    WICAKI
    WICAKI --- ---
    nemate nekdo nejakej tip na hostel v Curychu? ...kdyztak pls do posty. DIK.
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    VALPURGIS: ja osbne nebyla v hong kongu, tak neporadim. ale muzes zkusit stesti skrze hostelove vyhledavace (treba www.hostelworld.com).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam