• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PAPADAHOSTEL, my sweet hostel

    Soubor referencí, tipů a kontaktů na hostely naleznete na nástěnce, viz.: [HOME]

    Search the Web

    hostelz.com | Hostelworld | Hostelbookers | HI Hostels | Gomio

    zaměření klubu:
  • sdílení informací o hostelech, nejlépe včetně kontaktů
  • rady, v jakém hostelu je příjemné složit hlavu a kterému je lepší se oklikou vyhnout (kladné/negativní reference - oboje je průběžně přidáváno na nástěnku)
  • pokud máte nějaké fotky, nebojte se je přidat
  • obecna diskuze na tema hostely - vadi vam neco, nebo vas neco naopak naplnuje, podelte se s ostatnimi
  • rozbalit záhlaví
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    EUCHENIE: a jak byl na tom s cistotou? v jacobsu innu (ktery opravdu nedoporucuju), to bylo na ctyru. zatim to vypada na dobry tip na hostel v dublinu.
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    pokoj

    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    nalevo z naseho pohled vchod k bydleni, o kus dal pak vychod, vsechny dvere na pipaky a tak

    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    viz toto foto.)

    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    pohled od okna, nalevo pak recepce

    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    reference abigail hostel, dublin
    super místo - v temple baru, asi 100m od mostu, co vede na O'Connolku
    skříňky za euro na den, menší baťoh by se tam vešel, jinak luggage room k dispozici
    dva kompy z netem, euro/15 min, USB, tiskárna
    kuchyňka dole v hale, kde je zároveň recepce a pár stolů, mikrovlnka, lednice pro hosty, rychlovarná konvice, nádobí k dispozici
    k snídani, která je v ceně: tousty, marmošky, nutella, arašídový m., cereálie, džus, mlíko, kafe, čaj, jeden den i jogurt a kompot
    pokoje celkem moderní, měli jsme dorm 8 bed, o víkendu tam byly 3 buchty, od neděle jsme byli sami
    koupelna s vanou, ve které není špunt! ikdyž je napsaný, ať si člověk dá do vany rubber bath while taking shower or bath. Jeden den jsem se ale koupala, druhej den jsem nemohla najít špunt.. šla jsem na recepci a týpek říkal, že špunty neposkytujou, že to není určený na koupel. Nicméně při pouštěn vany mi odpadla vrchní část jednoho kohoutku - tj. špunt z předešlého dne.) kterej tam pasuje.. takže chtějte pokoj 31, nebo si vemte vlastní špunt, nebo šroubovák, abyste mohli oddělat vršek kohoutku.)
    ručník - velká osuška - se půjčuje za euro
    ko záloha za sejf - skříňku je 10e
    teď už me nic nenapadá, dám pár fotek, pak je dám na pikasu, ať se může link přidat k referenci na nástěnku

    PIFKO
    PIFKO --- ---
    GABBIANO: nene, v Barcelone uz jsem byl 2x, takze si klidne Gironu uzijem.. dikaz
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    PIFKO: Zase na druhou stranu, pokud máš pak v Barceloně dost času, doporučuju Gironu vidět, je to moc příjemné městečko, naprosto odlišné od Barcelony. Je tam k vidění např. středověká židovská čtvrť, nebo městské hradby a má svou atmosféru. Jen tím chci říct, že bych nebrala Gironu jako přespání z nouze. Ovšem taky záleží na osobním vkusu. Pokud tě zajímají jen tepající velkoměsta, pak Girona není správná volba.
    PIFKO
    PIFKO --- ---
    DOOMBRINGER: Diky moc, presne tohle jsem potreboval.. trosku ujasnit moznosti.. :)
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    PIFKO: Letiste Girona za zaprve neni primo ve meste. Tak se rozhodni, jestli se chces ten vecer transportovat do Girony, nebo rovnou do Barcelony. Bus do bcn je za 12€ a bus do Girony je za 5€. A na hostelworldu si snad najdes ubytovani jaky chces. V obou mestech se vejdes v hostelu do 15€ za noc.
    PIFKO
    PIFKO --- ---
    Dotaz: Da se najit nejake fajn levne ubytko v Girone pri letu do Barcelony?.. Podle rozvrhu by letadlo priletelo az po 8 vecer a tak jsem si rikal, jestli uz nestravit noc primo v Girone a rano se vydat do Barcelony vlakem..

    diky
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    AAHHWISEGUY: jak jsem tady daval ten Silk Road Hotel v Yazdu, tak tam to mozny bylo ... nocleh a strava zdarma vymenou za vypomoc, jedna francouzska trevelerka tam takhle vegetila delsi dobu ... kdybych mel vic casu, tak to asi taky vyzkousim ...
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    mate ekdo zkusenost s dlouhodobejsimi pobyty v jednom hostelu? nocleh zdarma za pomoc s uklidem (casto jsem to vidaval v Irskych hostelech), ale vyuzival to skutecne nekdo z vas?
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    takže pak poreferujem a asi jen pro prdel se pujdem podivat do browns.)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    .. jedeme tři lidi na 4 noci, na vysvětlenou, buklej máme 12 bed dorm, vychází to 80 e na osobu za všechny 4 noci.

    chvíli jsme přemejšleli o tomdle: http://www.brownshostelireland.com/
    taky kousek od Connolky, ale pak jsme si přečetli reference... .))))
    http://www.hostelworld.com/hosteldetails.php/Browns-Hostel/Dublin/123/reviews/

    ref. k tomu abigailu: http://www.hostels.com/Reviews/Abigails-Hostel/25382
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    tak jsme právě bukli todle:
    http://www.abigailshostel.com/
    ale jako Irové jsou magoři, s těma cenama.))

    5th Mar '10 8 Bed Mixed Dorm Ensuite €14.00 1 €14.00
    5th Mar '10 8 Bed Mixed Dorm Ensuite €18.00 1 €18.00
    5th Mar '10 8 Bed Mixed Dorm Ensuite €10.00 1 €10.00
    6th Mar '10 8 Bed Mixed Dorm Ensuite €32.00 3 €96.00
    7th Mar '10 8 Bed Mixed Dorm Ensuite €16.00 1 €16.00
    7th Mar '10 8 Bed Mixed Dorm Ensuite €22.00 1 €22.00
    7th Mar '10 8 Bed Mixed Dorm Ensuite €12.00 1 €12.00
    8th Mar '10 8 Bed Mixed Dorm Ensuite €16.00 1 €16.00
    8th Mar '10 8 Bed Mixed Dorm Ensuite €22.00 1 €22.00
    8th Mar '10 8 Bed Mixed Dorm Ensuite €12.00 1 €12.00
    Rooms Total: €238.00

    10% Deposit (€23.80) will be billed in EUR: €23.80
    Service Charge: €1.50
    Charge on Card (Service Charge + Deposit): €25.30

    AMOUNT DUE ON ARRIVAL AT ABIGAILS HOSTEL: €214.20

    Important Information
    A non-refundable charge of EUR€25.30 has been billed to your credit card.
    Upon arrival at your accommodation the BALANCE OF EUR 214.20 IS PAYABLE.

    Contact hostelworld about your booking here
    This is an automatic email please do not reply to this email.
    Directions to your Hostel
    Location….. Location…. Location
    Temple Bar – you're there !!
    Trinity College – 2 mins walk
    O’Connell Street – 2 min walk
    Grafton Street – 5 min walk .
    Train & Dart Station – 5 mins walk
    PIFKO
    PIFKO --- ---
    FLIPPER: Loni v lednu, resp. to bylo jeste prosinec 2008, takze uz docela doba.. jel bych hned... (i kdyz goa byla asi nejvice poseta anglicany..)
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    AAHHWISEGUY: zavazny a to jako vodkdy? te zbavim prav. muhehehe
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    FLIPPER: ELIS: to jsou tak skvely prispevky, ze vam to sem i musim napsat :D

    pridal jsem do zahlavi anketu, vysledek bude zavazny :D tzn. pokud to bude negativni tak si pripadne tipy budete muset filtrovat z diskuze.
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    PIFKO: nejsem si jistej jestli primo Disney, ale byly tam kresby pro decka ... jsme si vzdycky rikali, jestli to driv nebyla skolka nebo tak neco :) kdy jste tam byli?
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    FLIPPER + ELIS: super shrnuti
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam