• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PAPADAHOSTEL, my sweet hostel
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    LONDYN: Palmers Lodge
    http://www.palmerslodge.co.uk/

    + v centru, metro cca 2 min pesky
    + dole bar/restaurace - slusne ceny pitiva (pivo za £ 2,50), siroky vyber cideru, jidlo za £ 5
    + kazda postel je vybavena zavesy, takze soukromi a ochrana pred svetlem zarucena
    + free wifi (da chytnout pouze v restauraci & baru, lounge a v okoli recepce)
    + velmi prijemny personal
    + na recpeci si muzete koupit za vyhodnejsi ceny vstupy na nektere londynske sights (london eye, madame t.)
    + snidane v cene (dzusy, caje, cerealie, tousty, croissanty, dzemy, nutela, ovoce)
    + misto ma atmosku (viktorianska budova)
    - skoro kazdy den musite menit pokoje, kvuli group booking (zmrdi deti - skolni tridy). tzn. musite projit (ja 3x) procesem check-out/ check-in - zabalit si veci, ulozit pres den a po 14hod se muzete opet nastehovat. upozornuji, ze jsem si zabookovala 5 noci v jednom pokoji. je to dost votravny, bere to cas, takze jsem si stezovala na servis a dostala zpatky prachy za jednu noc.
    - prvni noc mi nerekli, ze se mam druhy den check-outovat a po prichodu me cekalo nemile prekvapeni - prestipli zamek, vybrali mi veskere veci (vcetne laptopu) a nahazeli do igelitovych pytlu. neserou se s tim a odbitim 11 hod se vam vloupaji do osobnich veci. ztratili mi par veci!!!
    - male ulozne prostory

    kolem a kolem, znovu bych si hostel nevybrala. ztrata veci, skoro kazdy den vyklizet prostory a projit check-out/ chek-in (bezna praxe) z toho nedela friendly travelling misto :/
    PIFKO
    PIFKO --- ---
    GABBIANO: srry, vsechno bylo okolo 18-22euro os/noc
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    PIFKO: Díky, ještě by bylo fajn sem hodit přibližné ceny.
    BABSIB
    BABSIB --- ---
    nemate niekto tip na dobry hostel v Krakowe? popr. nejake skusenosti s Mosquito Hostelom? diky (:
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    Nemá někdo nějaký tip na hostel/hotel za přijatelné ceny na Sicílii, konkrétně okolí Trapani či Palerma?
    PIFKO
    PIFKO --- ---
    Takze navrat z Italie, hlasim 3 reference:

    Benatky / ostrov Lido / Green House **

    Meli jsme mit noc v Reiter Hotelu, primo v centru ostrova, ale majitel hotelu nam pri prijezdu rekl, ze byla nejaka chyba v pocitacovem systemu (haha) a proto nema volny pokoj, ale nabidl nam noc a odvoz do "nedalekeho" nahradniho spani. Nejprve jsem byl nervozni, protoze v tehle situaci jsem jeste nebyl, takze jsem jeste projistotu vybojoval 10e slevu na dopravu zpet busem (byli jsme 3 lidi). Misto slibovanych cca 5 km to bylo nakonec asi 11 km daleko, ale nastesti busy jezdily celou noc a nahradni ** Green House se ukazal nakonec jako klidne a mozna i lepsi reseni, byl uvnitr hezky,cisty, nabidli nam v cene i malou snidani (uzasne italske krosany a kaficko + jogurt s musli).

    + personal (starsi pani s pochopenim)
    + cistota, dobre postele, tv, ensuite wc+sprcha
    + snidane v cene (kdyz se tvarite, ze vam nekdo ublizil..:)
    + plaz je cca 100m

    - na konci ostrova, vedle golfoveho hriste (ale autobusy jezdi porad,cca 20min do centra)
    -/+ vyhled na nasi strane do nejake jungle s industrialem.. (druha strana by byla za+)

    http://www.travbuddy.com/Green-House-Alberoni-Hotel-Lido-v64326

    Benatky / Mestre / Hotel Giovannina *

    Hostel se navenek tvari hezky (pekny baracek), vevnitr je to uz horsi. Hledal jsem neco nedaleko nadrazi, protoze jsme potrebovali odjet do Milana, ale radeji bych priste sel jinam. Zaplaceno bylo za 3 luzkovy pokoj, bohuzel nam pridelil 2L pokoj s pristylkou (lehatko s chybejicim koleckem, viz obr), coz jsem reklamoval, ale misto aby mi recepcni/uklizec a elektrikar v jedne osobe nejak pomohl, akorat se na me osocil, co si to vymyslim... ta pridavam jeste par fotek interieru koupelny a vstupu) Jako nejsem zadnyposera, uz jsem spal v mnohem horsich, ale tady me to prekvapilo, jak se tvarili ze vse funguje jak ma... ten kryt vetraku ve sprse navic delal hrozny zvuk, protoze byl spojeny se svetlem, takze kdyz se sel nekdo v noci vych*at, tak vsechny zbudil.. :)

    + 50m od nadrazi v Mestre (pro nekoho mozna -)

    - chovani recepce
    - wypiwyg tady moc neplati (placeno za 3 luzkac,obdrzeno 2L+pristylka)
    - neudrzovane, spinave

    http://www.hostelworld.com/availability.php/Hotel-Giovannina/Venice/13364

    nejake obrazky:




    Milano / Sweet Hostel

    Trochu jsme meli problem se dostat dovnitr (je to v druhem patre, zvonek je na hlavni ulici - je takovy malinky a sipky ukazuji nekam za roh..) Pri vstupu do domu se ocitnete ve velke chodbe s mramory a schodistem,krasnou dobovou vyzdobou, po stranach jsou obydlene byty, pokracujete po schodech do 2. podlazi a tam uz to je..) Hostel je udelany ze 2 velkych apartmanu, pojme cca 25 lidi. Pan domaci "Bob" je super typek, ukecany, primerene zabavny a akcni. Na otazku kde se jit najist odpovedel "mam tady seznam, vyber si co chces jist a za 7 minut to tady mas".. Sice jsem mel trosku chut se najist radeji v hezcim prostredi, nez ve spolecenske mistnosti hostelu, ale nakonec jsem souhlasil a odmenou nam byla mega porce dobrych spaget za 6 euro/os. Pizza byla k dispozici taky za 6e mimochodem (asi 5 druhu pizz) Trosku me rozladila netekouci tepla voda v jedne sprse a docela masivni plocha plisne okolo (pry to tak v italii byva.:) ale jinak servis v poho a na druhy den, kdyz uz jsme byli v cesku mi Bob volal z italie volal na mobil, jestli jsme si nenechali neco v lockeru... coz jsem necekal, ale o to vic jsem byl potesen jeho starostlivosti..

    + Bob (pokud nemate problem komunikovat tak se s Bobem rychle spratelite)
    + food servis (staci si vybrat bud pizzu nebo spagety a do 10 minut jite)

    abych byl objektivni, tak musim napsat - za ty plisne, vypadky teple vody a docela strohe pokoje, ale v mem pripade to nastesti Bob nahradil svym pristupem k veci.. donesl vino, cipsy a spolecne s Polskyma holkama jsme prokecali cely vecer.. :)
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    jsem ted v corku, tentokrat v BRU hostelu, takze tady jedna cerstva recenze:
    http://www.bruhostel.com/

    + je to v centru (co by kamenem dohodil na bus a vlakove nadrazi, par metru od hostelu je i zastavka letistniho busu)
    + pratelsky personal
    +/- k hostelu je pridruzeny bar - sejdete po schodech a muzete ihned smocit rty v lahodnem stoutu, ale vecer tam hraji dj´s a otresy jsou slyset az do druheho patra hostelu
    + cisto - uklizecky uklizi opravdu poctive
    +/- ensuite koupelna+zachod - nikam nemusite, ale behem noci to dela priserny hluk
    - velke mnozstvi zdoju hluku
    - spatne vyresena uloziste na zavazadla -do nekterych se diky rozmisteny posteli nedostanete, ani kdybyste se rozkrajeli (pozdeji prilozim foto)
    + dobre ceny
    + dobre vybavena kuchyn

    kdyz to vezmu kolem a kolem, je to dobry hostel, jen se potreba se vybavit spunty do usi a klapkami pres oci :)

    p.s. pisi, ze nejlepsi ceny dostanete tehdy, kdyz je kontaktujete naprimo. ja to zkusila a lepsi ceny kupodivu nabizelo online booking :)
    SMAZAK
    SMAZAK --- ---
    a jo .. tak potom zkus napsat ID INDIAN - nejakej cas v Parizi zije, mohl by poradit.
    TYEN
    TYEN --- ---
    SMAZAK: hm, to vypada pekne, ale bohuzel, vyprodano..
    SMAZAK
    SMAZAK --- ---
    TYEN: ja bydlel tady , je to ulici pod moulin rouge v relativne klidny bocni ulici , dve minuty na metro , ubytovani takovej prumer nic zavratnyho , ale bylo tam cisto.
    http://www.hotelfiat.com/
    TYEN
    TYEN --- ---
    dotaz: na poslední víkend v květnu se chystám do Paříže a sháním buď hostel nebo hotel (3stars). Někde poblíž centra, hezký prostředí, dostupné MHD. Na home jsem kupodivu nic nenašla. Nějaký dobrý tipy? Díky moc!
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    BLUE4: PAPADA:
    to kde jsme spali byly takove dva hotely v jednom:
    Hotel Eva a Hotel Arno
    http://www.hotelevamilano.com/index_eng.htm
    http://www.hotelarno.com/#
    cena nas tehdy vysla na jednoho asi 22 EUR
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    BLUE4: kdyz jsem byla v milane, tak jsem zadny levny hostel nenasla a zvolila jsem takovy prijemny hotel, ktery cenove odpovidal hostelovemu prumeru.
    PIFKO
    PIFKO --- ---
    BLUE4: Zatim mam zkusenosti jen s dvema hotely, v ramci firemnich akci, ale to je jina cenovka.. Hostel vyzkousim v Milane poprve az za 14 dni, tak muzu poreferovat.. :)
    BLUE4
    BLUE4 --- ---
    ahoj, nemate plz nekdo k doporuceni nejakej dobrej a ne moc drahej hostel v Milanu ? dikz ;]
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    AAHHWISEGUY: omlouvam se, je to uz delsi doba, co jsem tam byla, ale pry je to tam porad ok, vsechny info jsou na tech strankach kdyztak, treba az nekdo bude filtrovat berlin, tak mu to pomuze, rezervovat se dalo jen pres telefon, bez zalohy
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    LUCIANA: pokud to jde, tak to trosku rozved :D, takhle (jako vykrik do tmy) to nema cenu pridavat na nastenku :)
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    Docela prijemnej hostel v Berline, u sudbahnhof http://www.hostel-berlin-pegasus.com/ blizko te alternativni ctvrti [vokno]
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    ideálně v blízkosti O.L. Vrouweplein 22, .)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    AAHHWISEGUY: rádo se stalo .)

    a tip na ubytko v Maastrichtu by nebylo? asi i ňákej penzion, nebo hostel, ale spíš single room, nebo levnější hotel, díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam