• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PAPADAHOSTEL, my sweet hostel

    Soubor referencí, tipů a kontaktů na hostely naleznete na nástěnce, viz.: [HOME]

    Search the Web

    hostelz.com | Hostelworld | Hostelbookers | HI Hostels | Gomio

    zaměření klubu:
  • sdílení informací o hostelech, nejlépe včetně kontaktů
  • rady, v jakém hostelu je příjemné složit hlavu a kterému je lepší se oklikou vyhnout (kladné/negativní reference - oboje je průběžně přidáváno na nástěnku)
  • pokud máte nějaké fotky, nebojte se je přidat
  • obecna diskuze na tema hostely - vadi vam neco, nebo vas neco naopak naplnuje, podelte se s ostatnimi
  • rozbalit záhlaví
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    AAHHWISEGUY: omlouvam se, je to uz delsi doba, co jsem tam byla, ale pry je to tam porad ok, vsechny info jsou na tech strankach kdyztak, treba az nekdo bude filtrovat berlin, tak mu to pomuze, rezervovat se dalo jen pres telefon, bez zalohy
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    LUCIANA: pokud to jde, tak to trosku rozved :D, takhle (jako vykrik do tmy) to nema cenu pridavat na nastenku :)
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    Docela prijemnej hostel v Berline, u sudbahnhof http://www.hostel-berlin-pegasus.com/ blizko te alternativni ctvrti [vokno]
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    ideálně v blízkosti O.L. Vrouweplein 22, .)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    AAHHWISEGUY: rádo se stalo .)

    a tip na ubytko v Maastrichtu by nebylo? asi i ňákej penzion, nebo hostel, ale spíš single room, nebo levnější hotel, díky
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    EUCHENIE: doplneno, diky moc
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    PAPADA: no byla sprcha připevněná nahoře, takže samozřejmě když jsem si štelovala kohoutky, tak mi vyskočil takovej ten hajlz nahoru a tekla mi voda na hlavu, pak se mi jednou podařilo zavřít si nohou nejdřív studenej na konci sprchování a málem jsem se opařila.)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    PAPADA: žádný brouci, hnusy, nic, i tam chodili uklízečky asi každej den, jednou uklízeli po těch australankách, ale i když tam pak nebyly a my byli pryč, setřeli podlahu v koupelně, vrátily právě ten vršek od kohoutku na místo, proto jsem ho nemohla najít.) nic znepokojivého jsem nezaznamenala.)

    joa cena je o kus níž. výpočet jsem teda nepochopila, ale vyšlo nás to 20e/nos/os v průměru
    link: http://www.abigailshostel.com/
    navíc to ještě zrovna nějak předělávali - teď během jara, prej ta hala dole je nová a tak, přes den něco natírali a kutili vzadu na dvorku.)
    jinak tam byl celkem klid, na to, kde to je. okna jsme měli do takové malé uličky, temple bar ulice byla až o jednu dál. z druhé strany řeka

    PAPADA
    PAPADA --- ---
    EUCHENIE: hahaha, to tam nemeli hadici?
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    EUCHENIE: a jak byl na tom s cistotou? v jacobsu innu (ktery opravdu nedoporucuju), to bylo na ctyru. zatim to vypada na dobry tip na hostel v dublinu.
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    zrcadloo .)

    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    špunt,)

    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    pokoj

    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    nalevo z naseho pohled vchod k bydleni, o kus dal pak vychod, vsechny dvere na pipaky a tak

    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    viz toto foto.)

    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    pohled od okna, nalevo pak recepce

    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    reference abigail hostel, dublin
    super místo - v temple baru, asi 100m od mostu, co vede na O'Connolku
    skříňky za euro na den, menší baťoh by se tam vešel, jinak luggage room k dispozici
    dva kompy z netem, euro/15 min, USB, tiskárna
    kuchyňka dole v hale, kde je zároveň recepce a pár stolů, mikrovlnka, lednice pro hosty, rychlovarná konvice, nádobí k dispozici
    k snídani, která je v ceně: tousty, marmošky, nutella, arašídový m., cereálie, džus, mlíko, kafe, čaj, jeden den i jogurt a kompot
    pokoje celkem moderní, měli jsme dorm 8 bed, o víkendu tam byly 3 buchty, od neděle jsme byli sami
    koupelna s vanou, ve které není špunt! ikdyž je napsaný, ať si člověk dá do vany rubber bath while taking shower or bath. Jeden den jsem se ale koupala, druhej den jsem nemohla najít špunt.. šla jsem na recepci a týpek říkal, že špunty neposkytujou, že to není určený na koupel. Nicméně při pouštěn vany mi odpadla vrchní část jednoho kohoutku - tj. špunt z předešlého dne.) kterej tam pasuje.. takže chtějte pokoj 31, nebo si vemte vlastní špunt, nebo šroubovák, abyste mohli oddělat vršek kohoutku.)
    ručník - velká osuška - se půjčuje za euro
    ko záloha za sejf - skříňku je 10e
    teď už me nic nenapadá, dám pár fotek, pak je dám na pikasu, ať se může link přidat k referenci na nástěnku

    PIFKO
    PIFKO --- ---
    GABBIANO: nene, v Barcelone uz jsem byl 2x, takze si klidne Gironu uzijem.. dikaz
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    PIFKO: Zase na druhou stranu, pokud máš pak v Barceloně dost času, doporučuju Gironu vidět, je to moc příjemné městečko, naprosto odlišné od Barcelony. Je tam k vidění např. středověká židovská čtvrť, nebo městské hradby a má svou atmosféru. Jen tím chci říct, že bych nebrala Gironu jako přespání z nouze. Ovšem taky záleží na osobním vkusu. Pokud tě zajímají jen tepající velkoměsta, pak Girona není správná volba.
    PIFKO
    PIFKO --- ---
    DOOMBRINGER: Diky moc, presne tohle jsem potreboval.. trosku ujasnit moznosti.. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam