• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZZdiby, Klecany, Odolená voda a všichni na severu u Prahy
    VELADA
    VELADA --- ---
    Zdravím!
    Máte ve vašem městě nějaký freeshop nebo re.use centrum? Ráda bych vytvořila seznam těchto míst po Česku pro auditko "Cirkulární ekonomika aneb odpad jako zdroj"
    Pokud o takovém místě víte.. budu ráda když to napišete rovnou do auditka sami.
    Pěknej den přeju!
    TSOH
    TSOH --- ---
    SHMAIDA: letadla vnimam (v Klecanech) jen kdyz je vidim na obloze...
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    jeste jeden dotaz... rusi vas pristavajici letadla??? :)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    TAJSO: Chcem stavet ve Zdibech, se stavebnim uradem neni vubec problem, spis s tim Obecnim uradem ve Zdibech. Vzdycky jsem mela za to, ze stavebni urad je oddeleny od obecniho uradu, ze to jsou dve na sobe nezavisle instituce... :o) tak asi nejsou
    FIFI
    FIFI --- ---
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    SHMAIDA: mno.. protoze ac Klecany jsou mesto.. Zdiby maj stavebni odbor :) a nebo chces katastralne stavet ve Zdibech uz :)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    Mate nekdo zkusenost se ziskavanim stavebniho povoleni? Stavebni urad v Klecanech chce nejdriv schvaleni od Obecniho uradu ve Zdibech a me se to zda trochu divne...
    FIFI
    FIFI --- ---
    Byli jsme dnes v Kralupech na koupalisti, tolik lidi jsme tam snad jeste nezazili.
    FAT
    FAT --- ---
    FAT
    FAT --- ---
    SYMBIO2: :-(
    SYMBIO2
    SYMBIO2 --- ---
    cca 11:00 hodina

    SYMBIO2
    SYMBIO2 --- ---
    FAT: ano. teď je to už uzavřené
    FAT
    FAT --- ---
    SYMBIO2: To je dnešní ráno?
    SYMBIO2
    SYMBIO2 --- ---
    klecanky :'(

    SYMBIO2
    SYMBIO2 --- ---
    klecanky

    FIFI
    FIFI --- ---
    Ahoj, je to tu mirne mrtve, ale zkusim to:)
    Chtela bych se zeptat na tuto lod:

    Jizdní řád lodní dopravy Nelahozeves - Troja
    http://www.marinavltava.cz/index.php/cs/klub-marina-vltava/138-jizdni-ad-lodni-dopravy-nelahozeves-troja

    Bude jezdit kazdou stredu od konce cervna do konce zari. Napadaji Vas nejake vylety, ktere by se daly (treba kombinovane tam lod- zpet vlak ) v okoli udelat? Nejlepe vylety i pro deti... Mne napadlo Male maslovicke muzeum, ale neznam to moc Libcicich u vody, kde tam tahle lod pristane? Na libcickem brehu? Pokud ano, pak bych musela privozem na druhou stranu.

    Popr. nenapadaji Vas nejake namety na vylety na leto s kolem/vlakem/autem/privozem v nasem okoli? Zvlaste, zda je neco zajimaveho prave kolem toho privozu v Libcicich (jinde krome Klecan privoz uz neni, ze?
    HONZIK
    HONZIK --- ---
    TSOH: Já bych řek že se to tam děje pořád. Prej je to dřevo z druhýho břehu, tak by mě docela zajímalo jak ho tam dostali.
    TSOH
    TSOH --- ---
    nevi nekdo co se delo v Klecánkách, ze tam jsou u vody ty drevené sochy ? ...
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    HONZIK: mno.. podíval bych se na ten u obeního úřadu.. nějak tam už chybí kamera ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam