• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZZdiby, Klecany, Odolená voda a všichni na severu u Prahy
    TSOH
    TSOH --- ---
    nevi nekdo co se delo v Klecánkách, ze tam jsou u vody ty drevené sochy ? ...
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    HONZIK: mno.. podíval bych se na ten u obeního úřadu.. nějak tam už chybí kamera ;)
    HONZIK
    HONZIK --- ---
    TAJSO: nechápu
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    HONZIK: částečná už proběhla zdá se :D
    LAMPICZKA
    LAMPICZKA --- ---
    HONZIK
    HONZIK --- ---
    A co ty nový kamery ve zdibech? Taky bude sabotáž?
    HONZIK
    HONZIK --- ---
    No jasně. Takle by to měl mít každej rozumnej člověk, ale to neznamená, že neexistujou chuligáni, kteří si zodpovědnost za pohyb na komunikacích neuvědomujou, a pro ty sou ty radárky, retardéry a ukazatele rychlosti dělaný
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    Mno to se to trošku přesunulo jinam tohle téma ne?
    Jako názory na regulaci rychlosti a jak kde jezdit jsou hodně různý, konec konců žijeme ve světě šípkový růženky kde je třeba všechno regulovat a všechny omezovat aby se náhodou nepíchnuli o trn... Když řídím jsem zodpovědný za to kde s tím autem zkončím, když jdu dávám si pozor kam. Víc nepotřebuji.
    LAMPICZKA
    LAMPICZKA --- ---
    SEMINKO: skoro nikdo tam nejezdí 50....
    SEMINKO
    SEMINKO --- ---
    HONZIK: Podchod tam sice je ale buď je tam půl metru bahna,nebo se tam potulujou pochybné existence,už se stalo že tam někoho přepadli takže já riskuju přejetí nějakým kamionem,který tam ani omylem 50 nejezděj,hovada
    HONZIK
    HONZIK --- ---
    tak vzhledem k tomu že jako chodec můžeš volně přecházet přes ulici když nemáš 50 m od sebe přechod, tak ti tam vlítnout může každej. Nebo tak jako já taky nejezdim padesátkou na tý hezký asfaltce na začátku klecan, ale třeba je to špatně. To už mě víc irituje ta 50 na zdibský u celnice, kde vopravdu nikdo nechodí a ještě je tam podchod. Já bych to asi nedokázal udělat s tim, že tam pak někdo někoho zabije kvůli tomu, že jel 80 a mohl přitom jet ukázněně, s tim že bych to měl v podstatě na triku. Což je vlastně blbost, když nad tim teď pořemejšlim, pře vlastně ten radar bude strašit dál jenom se to nebude nikam posílat co?
    HONZIK
    HONZIK --- ---
    tak vzhledem k tomu že jako chodec můžeš volně přecházet přes ulici když nemáš 50 m od sebe přechod, tak ti tam vlítnout může každej. Nebo tak jako já taky nejezdim padesátkou na tý hezký asfaltce na začátku klecan, ale třeba je to špatně. To už mě víc irituje ta 50 na zdibský u celnice, kde vopravdu nikdo nechodí a ještě je tam podchod. Já bych to asi nedokázal udělat s tim, že tam pak někdo někoho zabije kvůli tomu, že jel 80 a mohl přitom jet ukázněně, s tim že bych to měl v podstatě na triku. Což je vlastně blbost, když nad tim teď pořemejšlim, pře vlastně ten radar bude strašit dál jenom se to nebude nikam posílat co?
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    http://www.elektroworld.info/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1904

    tohle si myslím že je dobrá cesta.... leč postrádám technologie kterými lze šumivou diodu naladit na frekvenční spektrum :(
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    HONZIK: mno tak to mi teda řekni k čemu, když jsou tam zpomalovací prahy (dva hned za radarem), a přechod (jediný) je mezi těma skokánkama... jedině debil co chce zničit auto to tam žene tak proč ten blbej šmírovací radar?
    HONZIK
    HONZIK --- ---
    Jó tak jasně nejvíc by mě asi bavila představa, jak se pak policie s městem opíjí pocitem, že najednou všichni poctivě dodržujou rychlost a jaká to je funkční investice.

    Tak jestli už je ten pocit zkaženej tak to vám ještě můžu říct: nedělejte to je nezákonné. Teď už to musíte mít uplně zkažený. Co? Teď už sem to zničil uplně. Ne vážně k něčemu to tam je, ne?
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    přesně tak :D
    FREAZ
    FREAZ --- ---
    HONZIK: to jo, ale myslim ze jim bude trvat delsi dobu nez prijdou nato ze se jim neodesilaji data nez ze jim nefunguje kamera vubec. ;)
    LAMPICZKA
    LAMPICZKA --- ---
    LAMPICZKA: jako asi může, ale zkazil si nam pocit vízězství
    HONZIK
    HONZIK --- ---
    myslim že pořád může
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam