• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZZdiby, Klecany, Odolená voda a všichni na severu u Prahy
    CRANK
    CRANK --- ---
    LAMPICZKA: Co zase nějakej ples? :D Nebude? :D
    LAMPICZKA
    LAMPICZKA --- ---
    KOCKUT23: :D no nevím esli drby... akorát hospodskej z růžku je na protialkoholním:) jinak nevím...
    KOCKUT23
    KOCKUT23 --- ---
    čau mňau ;)
    tady jeden kočkůt ze Zdib neasi

    LAMPICZKA: nějaký drby? :)
    TSOH
    TSOH --- ---
    nemate někdo kontakt z teto lokality na někoho kdo umi vykachličkovat kuch. kout + případně položit dlažbu v předsíni (7m2), nebo bych i poptával pokládku podlahy z prken (palubek) 30m2. Ve Zdibech jeden expert teda je f. POKR - podlahové krytiny ale je mě záhadou jak se ten člověk uživí když nemá zájem podlahy dělat. Volal sem mu 4x a niz z něj nevypadlo... :) realizace > Klecany
    SEMINKO
    SEMINKO --- ---
    Ahoj Kajo :) Ty vis co bych od tebe potrebovala...:)
    LAMPICZKA
    LAMPICZKA --- ---
    SEMINKO: ahoj káto:)
    SEMINKO
    SEMINKO --- ---
    Hlasim se ke zdibum :)
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    tyve ja ten ples slusne prosral. mel jsem za to, ze je mysliveckej a kdyz kamaradi sli na hasicskej, vubec jsem to nebral v potaz. sli jsme si s HONZIKem dat pivo a zahrat gamesu na notebooka))

    napiste datum a dam si s vama kofolu))
    CRANK
    CRANK --- ---
    Oki. :) Klidně si pijte, já pojedu autem, takže si dám si jenom čaj, ale aspoň budu moct rozvozit lenochy co budou prudit, že sou líný jezdit busem ;).
    TSOH
    TSOH --- ---
    no jo teda > pockame kdo da echo a pak ty pifka či čeje co ?
    CRANK
    CRANK --- ---
    Alkoholiku :) Já si dám čaj.

    Ale proti nic nemám. Jinak, zjistil jsem, že třeba ve zdibech, je v podstatě půlka nyxu, ale v tomhle auditku se hlási jenom LAMPICZKA. Zvláštní. Dělat srazy pro 3 lidi je taky zvláštní. :)

    Kromě úterý můžu kdykoliv, když to budu vědět týden do předu. :)
    TSOH
    TSOH --- ---
    a pionierky ! samozrejme...
    TSOH
    TSOH --- ---
    hele > tak nejak Klecany ? na tom namesticku jak je ta hospa na 2 az 3 pifka ? nejak pristi tejden - klidne fsedni den... ? ako pionieri !
    CRANK
    CRANK --- ---
    Tak tady to teda chcíplo, to vám povím. Styďte se.

    Mělo by se tu začít znovu něco domlouvat, alespoň o vánočních svátcích by jsme se mohli srazit. Jestli né, vzdávám to a unbook :).
    LAMPICZKA
    LAMPICZKA --- ---
    CRANK: grog moc nemusím. ale tak můžu ten rum pít studenej... není problém..
    CRANK
    CRANK --- ---
    LAMPICZKA: Grog. GROG! Litry GROGU na Růžku! :)
    LAMPICZKA
    LAMPICZKA --- ---
    CRANK: no dobře dobře... máš pravdu..... ale stejně bych radši vyhrála ten ohromnej koláč co tam měli....


    TSOH: tak to nevím,.... ale řekla bych že tuhle zimu snad ještě něco jo...... ale tak hospoda to jistí..... stejně určitě většina lidí netancuje, ŽE?
    TSOH
    TSOH --- ---
    no ty bláho ! bál musel bejt super, kór když v tombole sou záchodový štětky... :)
    kdy tam zas něco bude ?
    CRANK
    CRANK --- ---
    LAMPICZKA: :) Bóže. Tak to hodím do špajzu a jednou, jednou přijde ten okamžik, kdy budeš moct zvolat "Ale vždyť to jsem přeci vyhrála v tombole!" a ušetříš cestu do drogerie, ne? :)

    Jinak co ostatní z tohoto auditka, že mlčí? Stydí se, že nedorazili, co? :) Takže léto jako ideální dobu pro srazy jsme prosrali, teď už bude jenom mrznout. Ale zase - možnost zašít se někam na grog také není špatná. Takže pohněte vořeši! Poďte se domluvit a doopravdy se srazit :)
    LAMPICZKA
    LAMPICZKA --- ---
    CRANK: nevím jestli chci být tak ..... PRAKTICKÁ
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam