• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZZdiby, Klecany, Odolená voda a všichni na severu u Prahy
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    http://www.elektroworld.info/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1904

    tohle si myslím že je dobrá cesta.... leč postrádám technologie kterými lze šumivou diodu naladit na frekvenční spektrum :(
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    HONZIK: mno tak to mi teda řekni k čemu, když jsou tam zpomalovací prahy (dva hned za radarem), a přechod (jediný) je mezi těma skokánkama... jedině debil co chce zničit auto to tam žene tak proč ten blbej šmírovací radar?
    HONZIK
    HONZIK --- ---
    Jó tak jasně nejvíc by mě asi bavila představa, jak se pak policie s městem opíjí pocitem, že najednou všichni poctivě dodržujou rychlost a jaká to je funkční investice.

    Tak jestli už je ten pocit zkaženej tak to vám ještě můžu říct: nedělejte to je nezákonné. Teď už to musíte mít uplně zkažený. Co? Teď už sem to zničil uplně. Ne vážně k něčemu to tam je, ne?
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    přesně tak :D
    FREAZ
    FREAZ --- ---
    HONZIK: to jo, ale myslim ze jim bude trvat delsi dobu nez prijdou nato ze se jim neodesilaji data nez ze jim nefunguje kamera vubec. ;)
    LAMPICZKA
    LAMPICZKA --- ---
    LAMPICZKA: jako asi může, ale zkazil si nam pocit vízězství
    HONZIK
    HONZIK --- ---
    myslim že pořád může
    LAMPICZKA
    LAMPICZKA --- ---
    HONZIK: nekaž nám to..... mohla to být bojovka jaxviň....
    HONZIK
    HONZIK --- ---
    no ona je i verze: nefunguje modem --> dáme to reklamovat --> dostanem novej
    LAMPICZKA
    LAMPICZKA --- ---
    TAJSO: tak jo,... a kdy bude akce? budem si brat černý hadry a kukly na hlavu?
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    LAMPICZKA: mno ale když na to přijde tak se můžeš jít podívat :D
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    kam zas? dyk se na to dá dosáhnout ze země :D a přesně tak přestřihnout ten kabel je taková laciná sabotáž, tak ho opravěj a budou to hlídat.. to se musí nenápadně :D
    LAMPICZKA
    LAMPICZKA --- ---
    TAJSO: já tě spíš chci vidět jak tam polezeš:)
    HONZIK
    HONZIK --- ---
    TAJSO: to už by bylo skoro jednodušší ustřihnout kabel od tý kamery ne:). Ale asi to neni taková výzva. Tak pak napiš jaks dopadl, jestli tě nikdo nedopadne.
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    mno.. nee větší nee..:D jenom taková technická výzva :D z principu by mohl stačit pořádnej kus magnetu a objet tu krabici dokolečka .. to by mělo vyřadit z provozu ten cdma modem či co tam je :D případně nějakej easy jammer na baterie :D
    LAMPICZKA
    LAMPICZKA --- ---
    TAJSO: jako vážně?
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    TAJSO: no pockej ;D rusicka? planujes nejakou vetsi sabotaz nebo jen tak?
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    HONZIK: hele ty kamery posílaj údaje na Vodolku na fízlárnu, jenže nikdo neví v jakym intervalu :D pravděpodobně nějaký gprs nebo cdma.. pracuje se na rušičce :D
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    no tak ja neska do zdib nejdu. pripravuju se s moji zenou na zitrejsi rani odjezd na PSY2FREE.
    pojedte taky, beru naky sejta a 21° Primatory.
    CRANK
    CRANK --- ---
    No, já mám jít na čarodejnice do Klecánek - hospůdka dole u řeky. Ale teda vůbec netuším kde to je. :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam