• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMPASNe/závidíte někomu: práci, rodinu, přátele, karmu, talent, lásku, osud?
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    Začínám závidět těm lidem, co už mají za sebou státnice a nemusí se učit ty hovadiny!
    REONA
    REONA --- ---
    KOMPAS: Mně se líbí přítomnost nějakého nápadu, snahy, přestože mám úžasného přítele (kterého by mi dle mého názoru mohla leckterá závidět), něčeho takového se prostě nedočkám, to vím už teď...
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    REONA: Já nezávidím ani té slečně, ani chlapci, chraň bůh, vlastně příroda; spíš závidím to žádání o ruku obecně.
    REONA
    REONA --- ---
    KOMPAS: Taky...té slečně.
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    Na druhou stranu je závist a závist. Může bejt zlá (když ne já, tak nikdo) a normální, spíš takovej povzdech: jo, ten se má
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    jo,závidím agamě její talent:)))
    QUERER
    QUERER --- ---
    KOMPAS: zavidím tééééž :/ :)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    A bakuly ze statistiky.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Závidím všem, co maj už hotové MTIčko.
    A Php, Xml, Opv a Novell...
    SHAMAN23
    SHAMAN23 --- ---
    zavidim kamosum zkousky z matiky a algebry... nezavidim tem co sou natom stejne jako ja a jeste je nemaj
    BEZEJMENNY
    BEZEJMENNY --- ---
    Nezávidím nikomu a nic. Závist moje problémy s tím, co nemám a mít nebudu (ať jde o hmotné statky, či o schopnosti) nevyřeší.
    Ale celkově je dobrý umět v sobě najít něco, co jiní běžně nemají. ;o)))
    _AT
    _AT --- ---
    já závidím kámošovi:
    - tři byty který pronajímá (a který dostal od rodičů, nebo zdědil)
    - že kvůli tomu může makat ve státní správě, kde se kope do zadku
    - že si na pozemek na barák půjčí od rodičů a vůbec od nich všechno má
    hajzl! :))
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Přesně, nehmotný věci; hlavně to, co se nedá naučit: talent na jazyky, obratnost, kreslení, psaní, hra na hudební nástroje…
    MUXX
    MUXX --- ---
    jj, nehmotny veci - vedomosti a jazyky
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    Závidim kamarádovi jeho stáje a krásnej domov...


    Ale rozhodně ne tak, že když ne já, tak nikdo. Přeju mu to a spíš si říkám, že to jednou musím mít podobně :o)
    EJCULKA
    EJCULKA --- ---
    Závidim mojí prababičce, že dobíha autobus rycleji než já:D a zavidím těm ,kteří nemusí pěnit vzteky při raánu v pondělí na hodinách ikt:/
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    Tak jsem nad tím přemýšlel a obecně nezávidím hmotné věci. Spíš jen ty nehmotné - třeba to umění pít víno, trpělivost, dobrý vkus, cit na jazyky a tak...
    Z hmotných věcí poslední dobou závidím snad jen těm parchantům, co jim rostou vlasy :)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Moje zavist byva casto spis jako obdiv. Pokud treba nekomu zavidim, jak umi malovat, rozhodne si nepreju, aby malovat neumel a ja treba ano.
    TONLE
    TONLE --- ---
    taky zavidim snad jedine nasi kocene :D jinak si rikam, jaky si to udelas, takovy to mas... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam