• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEDVIDEKEnneagram aneb nástroj sebepoznání, který se s člověkem nepáře...
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Jak poznám, jaké jsem čísílko? :-)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    MEDVIDEK: delim to na dve casti. partnersky vztah je to nejdulezitejsi na svete. pak dlouho nic, tri kupky hnoje a pak vztahy k jinym lidem. nemam zadne blizke pratele atd., neumim hranice, furt prepadavam - cejtim nejaky propojeni tak toho cloveka zalehnu, pak se oddalim nebo on (to pak trpim), nebo naopak se hrozne kontroluju aby se necejtil zalehavanej. To je oboji vysilujici tak to posledni dobou uz pomalu nedelam vubec. Mam hodne znamych, soplecensky kontakt mi necini obtize

    klasicka 4 : touzim po "opravdovych" vztazich, misto abych je vsedne, obycejne, nudne, realne delala, tak jak jsou
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    YMLADRIS: :-)))))))) vtipné a trefné...
    Je pro Tebe vztah důležitý?(jakýkoli vztah ...face to face?)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    MEDVIDEK: nazvala bych to energii potemkinovych vesnic

    opiram se o iluzi partnerskeho vztahu
    YERSINIA
    YERSINIA --- ---
    MEDVIDEK: přesně tak, ale je to strašně těžký...mě někdo chce měnit každej den...:(
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    YERSINIA: popravdě o to , abych mohla být taková jaká jsem jde i mi...a hlavně , aby mě měli takto rádi.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    YMLADRIS: o nic, jen jsem si všimla, tvého textu a napsala doporučení nic víc...
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    MEDVIDEK: vo co ti jde, ze ve skutecnosti muj pohon je hlava?
    YERSINIA
    YERSINIA --- ---
    MEDVIDEK: proste nevim jestli mi to víc bere nebo přináší, ale každopádně jiná nebudu a nemůžu být:)
    jen to není proto abych přišla ostatním zajímavá...nijak neházim nějakou image, protoze jedna z halvních věcí, kterou chci od partnera a lidí okolo sebe je aby mě bral takovou jaká jsem...takže v tom to amm asi jinak nez YMLADRIS
    YERSINIA
    YERSINIA --- ---
    MEDVIDEK: no já nevim, jestli přináší...já jsem nějak odmala zvyklá na to, že většinou nejsem šedá myš a že o mě dost lidí říká, že jsem zajímavá...ale jsou dost často chvíle kdybych si přála být nenápadnou, šedou myší plující s proudem a vlastně se o to od nějakých svých 17 cti snažím...dost k tomu asi přispěl můj byvalej přítel, kterej mě takovou chtěl mít a já se takovou načas stala...
    takže nevím jestli mi toto víc bere než přináší...je to tak půl na půl...přináší mi to pocit vyjmečnosti, že si mě lidi pamatujía ano asi dobrý pocit, ze je muzu nejak obohatit...
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    YERSINIA: co ti pocit originality přináši?
    YERSINIA
    YERSINIA --- ---
    YMLADRIS: ale nějak čím víc to rozepisujes tím víc to chápu:)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    YMLADRIS:

    "Vybavuju si treba jak jsem nosila v kapse vhodnou knihu tak aby bylo videt ze ctu Tribunovou sutru 6. patriarchy "

    "Protoze jsem dost inteligentni, udelala jsem si z toho postupne zakladni strategii !!"

    Zkus pozorovat , co využíváš za energii.:-) A o co se opíráš...hledej šmudlo.


    YERSINIA
    YERSINIA --- ---
    YMLADRIS: jako tohle chápu...podobný věci sem taky vždycky dělala a asi i dělám doteď, hodně (možná přehnaně) mi vždycky zaleželo na originalitě, ale neberu to jako, že bych se chovala, tak abych přinesla ostatním něco zajímavého, ale spíš protože to tak cítím a taková sem, spíš kvůli sobě...
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    NEKDO_CIZI: koukám , že na sobě makáš...
    Hele jako 6 , jsi předvídavá pro šéfa asi...a jako kontra šest kolem sebe valím hodně energie ...
    Vlastně 8, 3 a kontrafobický 6 jsou nejvíce energické...já jako 9 jsem slabý odvar:-).
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    jeste doplnek - pred casem jsem si vzpomnela, kdy jsem presne zacala lhat. bylo to ve druhe tride, kdy pani ucitelka chtela vedet ktere rocni obdobi je nejlepsi. deti hlasily leto - koupani a zima - snih, ale ona se na to netvarila. Pochopila jsem, ze chce slyset 'jaro', protoze tou dobou uz jsem nekolik let cetla a vedela jsem, ze dospeli ze zahadnych duvodu zerou jaro. Tak jsem rekla jaro a jak ta se rozzarila...
    Protoze jsem dost inteligentni, udelala jsem si z toho postupne zakladni strategii - pochopit co tomu druhymu pripada pritazlivy a do toho se stylizovat. Nee jako dvojka, ktera zije vylozene pro druhe, ale tak jako stylove esteticky. Slyset od ostatnich obdiv byla zakladni deviza, ale i sama jsem si musela pripadat originalni...
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    YMLADRIS: tak to je hodně zajímavé .... Typ je nejsilnější kolem 20 let věku jedince, kdy je člověk takový "neobroušený" - musím přznat, že jsem asi byla na zabití - děsně chytrá, přesná, perfektní a někdy dost agresivní (názorově - ne fyzicky), vtipná....... a tak
    teď už je to snad lepčí ač se občas přistihnu, že občas ujedu do své strachové perfekce a dívání se za dva rohy...... teda moje šéfová to oceňuje :-)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    NEKDO_CIZI: souhlasím...
    Já mám ráda, když se člověk stane uvolněným a sám sebou:-). Třeba při hře, při tanci, při zpěvu ...při sexu, při milování...:-)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    YMLADRIS: to jsou masky vůči druhým...když si je dovolíme sejmout , stáváme se takovými jací jsme...není potřeba plýtvat energií na jejich udržení ...
    image je na hovno. Řekla 9:-)))))))))))). (já mám jako hřích lenost a právě čin (trojskovká image je svým způsobem cesta pro mě
    ).
    YERSINIA
    YERSINIA --- ---
    YMLADRIS: tohle chápu...myslím, ze před 10 lety (nevím kolik ti je, ale cca v 15cti třeba) se hodně lidí chová hlavně podle toho, aby se zalíbilo okolí, chce dělat dojem a být trošku za něco co není, zajímavější, originálnější...ale to je podle me puberta a nevím jestli se to dá brát teď v potaz...no každopadně zajímavé:), u těch 4 je to tak možná trošku doteď ve větší míře než u ostatních
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam