• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEDVIDEKEnneagram aneb nástroj sebepoznání, který se s člověkem nepáře...
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    BAGHICEK: proč?
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    YMLADRIS: ale jasně , že láska je na prvním místě...:-)
    Ano přiznávám , že z těchto knih občas teče "cukr"...ale myslím , že Ruiz se dá číst i bez rukavic.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    BAGHICEK:

    BAGHICEK: na "těhle" knihách mě taky občas něco štve
    Občas když vlezu do knihkupectví, dlouho bloumám nad regálem, je přecpáný, zaručenými a úžasnými knihami. Beru do ruky jednu po druhé a koukám "jaká
    pravda se v nich píše" a říkám si , jak můžu bez tolika poznání existovat?:-))))
    Klasicky jako 9 se neumím rozhodnout , kterou si koupit nebo číst.

    Cca 2 roky zpátky tomu je , jsem najela na nový systém kupování a čtení knih.
    Popadnu intuitivně první knihu, která mě cvrnkne do nosu a jdu.:-) Jinak bych tam
    stála dodneška.
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    YMLADRIS: me na techhle knihach vlastne spis nestimuje urcita jednickovost.. jako ze se mluvi o nejakem idealu, ktery se tedy prodava jako ta vec vytisknuta na papiru, ale asi tam jedine ten ideal taky zacina i konci..
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    MEDVIDEK: podezrivam tyhlencty autory ze uprednostnuji lasku pred nenavisti, a tak vubec "pozitivni" pred "negativni". fakt je seriozni, ma cenu se na to divat?
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    MEDVIDEK: podivam, ale asi jsem trochu lina cist cele knihy ;-)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    BAGHICEK: Hezká a seriozní kniha na toto téma se jmenuje "Láska, vztahy a přátelství " od Miguela Ruize.
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    Medvidek, nenasel by se nejaky textik o spojeni lasky a nenavisti, at muzu zas chvili rozkopavat svuj vesmir? nemam se ceho chytit..
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    QUANTI: seš tam
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    MEDVIDEK: ...a plynou... a plynou... to mi povidej, ja jsem schopna mit celej byt v bordelu a nevydrzim nesrovnanej balicek fixek :))

    asi me pridej do tabulky, koneckoncu, tohle mluvi za vsechno ;)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    QUANTI: to znám, já stoicky vydržím mnohdy ledasco, ale jsem tak nějak startovací z blbosti. Jenže já jsem schopná se kvůli blbině vztekat a důležité věci jaksi plynou a plynou:-).
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    MEDVIDEK: hehe :)
    uz je to dobry ;)
    neranilo me to zdaleka tolik, jako kdyz jsem jednou sla na sraz blogeru a dva z nich si vymenili identity. Kdyz to 'prasklo', citila jsem se, jako by mi rekli, ze neni Jezisek (coz jsem ve skutecnosti nijak zvlast neprozivala)... tak nejak, jako zklamani ty zakladni duvery v informace, o kterejch by ten druhej nemel mit duvod lhat...
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    QUANTI: ranili jsme tě ?

    Mě Baghicek dneska rozkopla jak sněhuláka.:-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    BAGHICEK: a koho, prosimte :)
    MEDVIDEK: no ja jenom jak minule me tu vsichni pranyrovali, ja se snazim opravovat fakt jenom to, co myslim ze samotnemu pisateli skodi, a tohle nikomu nevadi ;)
    ani nevim, kde se ve mne ta ukrivdenost bere ;)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    QUANTI: to jsou ty erekce na slunci, pardon erupce...on by mě stejně někdo opravil:-))))
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    Jsem v pracovním tlaku tento týden, tak mi ta 4 trochu dýl trvá, ale už na tom dělám...tak si plivněte do dlaní a půjdem na to.
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    QUANTI: Ty jsi taky bajecny bojovnik a nekoho mi hrozne pripominas :-)
    FREYA
    FREYA --- ---
    SHEEN: dvojka
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    a do ni se tu nikdo nestrefuje... :(
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    dik :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam