• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEDVIDEKEnneagram aneb nástroj sebepoznání, který se s člověkem nepáře...
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    Sebezachovává se ego. To , že je to někdy úplně destrukce na entou, ho nezajímá.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    YMLADRIS: kupříkladu sebezáchovná 9 žije narkotizaci? Není to náhodou destruktivní? Je. Ale z pohledu 9 to je sebezáchova.
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    MEDVIDEK: no ale kdyz je sebezachovna neni to divny?
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    YMLADRIS: vnímám to jako ztráta čehokoli...vztahu, zdraví, života...fakt v extrému balanc na ostří břitu.

    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---

    Viliam Shakespeare
    Sonet 29
    dyž zrazen štěstěnou a tupen všemi,
    svůj úděl psance s pláčem proklínám,
    a marně spílám ohluchlému nebi,
    zpytuju se a odpor k sobě mám,
    závidím jedněm přitažlivý vzhled,
    a druhým štěstí, skvělé možnosti,
    a jiným zase, že jim patří svět,
    že mají úspěch, slávu, schopnosti,
    zatímco já, já znám jen pohrdání -
    jakmile ale myslím na tebe,
    má duše zpívá, jak když za svítání
    skřivánčí píseň stoupá do nebe.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    tak co nám píšou encyklopedie o introjekci?

    http://encyklopedie.seznam.cz/heslo/52825-introjekce

    introjekce = vkládání dovnitř, vcítění, vkládání do vědomí, prožitek
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    YMLADRIS: opraveno a ještě jsem tam udělala nějaké změny a úpravy.
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    BANSHEE: tak to se můžeme poprat :)
    BANSHEE
    BANSHEE --- ---
    MEDVIDEK: "Výjimečnost", jestli můžu prosit. Na "vyjímky" jsem vysloveně alergický...:)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    Tabulku ještě ladíme s Kiliánem. Budou v ní změny.
    A taky novinka bude!
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    co se mini tim 'vytvoreni mozne ztraty' u sebezachovne 4?

    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    medvidku, ad tabulka: detail: pises tam 'Dvojkovi lide'

    horsi je to INTROJEKCE / vcitovani se (obranny mechanismus)

    introjekci znam jako zpusob kontaktu kdy se vezme nejaky celek (introjekt), moc se nad tim nebada a spolkne se to jako celek. introjikuje to clovek do sebe (nejak mi to asociuje injekci). Jsou to vsemozna ta "mela bych" napriklad. "vysokou skolu by clovek mel dostudovat", "starsim lidem prokazuj uctu", "recykluj hlinik" { za predpokladu ze recyklace hliniku je proste to 'jak se ma zit' a ocem se nediskutuje }

    to je tim mineno?
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    ČTYŘKY! CO JE TO ZÁVIST???
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    MEDVIDEK: jo ták. to potom jó. já měl spíš takovou tu představu bohéma jako týpka co nepustí víno z ruky :) a jinak s těma devítkama... já mam jednu velmi dobrou kámošku devítku (ale možná je to pětka, ačkoliv jí znam už druhym rokem, tak pořád nevim...) a vycházim s ní báječně. vlastně se skvěle doplňujeme, jelikož veškerá iniciativa je na mně až to někdy končí sáhodlouhýma monologama v mym podání :) ale ona je spokojená :)
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    QUANTI: provokuju? :) ja tu citim slidivy pohled, co se mi zabodava do patere a proto nechci mluvit.. obecne je dost obtizny me primet se sejit s nekym s internetu, ale s Tebou bych rada zasla pokecat na pivo.. nebo do cajovny, jestli chces :)
    GAF
    GAF --- ---
    MONICARDIO:
    GAF:

    Asiže jsem měl svůj příspěvek stylizovat takto: spíš jako podpoření zkušenosti MONICARDIO o té možnosti obohacení a zkrásnění světa a to ostatní.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    BAGHICEK: no, dobre, ale priste me prosim takhle neprovokuj nakousnutymi historkami, ja jsem hrozne zvedava ;)

    to vis, devitka. Mnoho zajmu, maloktery do hloubky... mela bych misto vykecavani radsi po dlouhy dobe neco naprgat :)
    GAF
    GAF --- ---
    Jo ! Všichni ti lidi - ti umělci (známé osobnosti) jooooo! :D To je ono ! Takový lidi mám rád. Teda asi, vlastně je neznám.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    Moje zkušenosti se 4kou. Měla jsem 2 významné vztahy se 4kama.
    Jako 9 břichová jsem byla fascinována sexualitovu. To nasazení a intenzita byla prostě úžasná pro mě. Zpočátku to bylo extra a klapalo. Právě díky sexu.
    V rovině duchovní jsme se míjeli. Spojovaly nás intektuální hovory a láska k přírodě.
    Jinak nic moc...9 a 4 ka se prostě vzájemně ztrácí v sobě. Oba typy jsou příliš zahceny vlastními city. Nicméně mám 4 ky moc ráda, jako kámoše.
    Jsou vnímavé, jemné a dobře kreativní co se řešení situací týče.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam