• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEDVIDEKEnneagram aneb nástroj sebepoznání, který se s člověkem nepáře...
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Mám dojem, že asi nejsprávněji by se ten typ určil z reakcí na určitou situaci, ze způsobu, jak to který typ řeší.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Mně vyšlo nejvíce u 5 a 7, shodně. Pak s odstupem 8, jen o fous nad ostatními. A nejméně u 4 a 6. Zbytek byl vyrovnaný.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    MONICARDIO: Mně jich zůstalo více. Tak jsem zvědavá.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    MEDVIDEK: Zajímavý test. Tady jsou opravdu jiné otázky. A když jde o to, že se mají psát jen ty, se kterými člověk hodně souhlasí, tak to i celkem jde. To se to hned lépe zredukuje.
    ALBERTO
    ALBERTO --- ---
    :D
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    ALBERTO: jo a to jméno Alberto, zní skoro jako Roberto"-).
    ALBERTO
    ALBERTO --- ---
    Wrrr. Wow. Díky :-)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    Na mě působí ta ikona spíš sexy:-).
    ALBERTO
    ALBERTO --- ---
    Co když spíš jsem excentrická 5ka s hodně létavým křídlem do 4ky? Dal jsem si ikonku "myslitele" a čekal jsem, kdy vás to trkne :-)
    ALBERTO
    ALBERTO --- ---
    Děkuji Medvídkovi za vyhodnocení jeho testu. Vyšlo mi:

    Typ 1 4x

    Typ 2 1x

    Typ 3 2x

    Typ 4 6x
    -------------
    Typ 5 4x

    Typ 6 3x

    Typ 7 5x
    ----------------
    Typ 8 4x

    Typ 9 4x
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    Tak je to tady. Nový enneagramový test.
    V testu najdete 90 otázek, se kterými lze nebo nelze souhlasit (viděmo čistě svým subjektivním vnímáním světa a života.)
    Otázku , pravda jsou trochu černobílé, nicméně když jsem si jej dělala já. Vyšla mi 9 se silným křídlem do 8.

    Výsledky zpracuju a na požádání zašlu. Tak račte.:-)

    http://sweb.cz/medvideknyx/ENNEAGRAMOVY_%20TEST_90_otazek.txt
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    MONICARDIO: mě se většinou z 9 chce blejt. Jdu blejt "velebnosti".:-)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    MONICARDIO: To mé info je zvláštní. Vzniklo dávno před sloustou změn. Často si říkám, že snad už ani nemůže být platné. A přitom vždy zjistím, že vše je skutečně tak, že je to tam, zvěčněné, zachycené a stále uktuální jako v ten prvý den. Až se divím, jak vůbec mohlo vzniknout.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    Promyslím a udělám. V pondělí tu budou otázky i pro ostatní tápače:-).
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    MONICARDIO:
    MONICARDIO: Ještě to do baráku. :-))))))))))))) Dvojka tu už tuším byla.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    MEDVIDEK: Chachachacha, ten jsem nedělala. V angličtině nemám jasno v nyancích, tak by to bylo skoro naslepo.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    MEDVIDEK: Tak ono psaní jde více přes myšlení, není tak bezprostřední jako přímé jednání nebo i mluva. Je to klidně možné, že se tak lidé jeví jinak. I když mi to nikdy nepřišlo u lidí, které jsem potkala. Ale to jsem je už přes to psaní znala docela dlouho.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    SHEEN: promyslím ty otázky. A nebo se naseru a přeložím, ten obsáhlý enneagramový test. Který mi zatím, přišel dost dobrý.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    Taky jsem přišla na jednu věc. Lidi , které znám z Nyxu , jen z psané formy nějakou dobu projevují v diskuzích i ve stylu psaní často tu část svého já, která je mu vnitně vlastní - a co víc, je to "jakoby ten bod stresu nás samých". (pokud na sobě někdo nepracuje, pak je to obtížné poznat).

    Když je poznám osobně , většinou se mi u nich vyjeví jejich číslo, přestože je vnímám na nyxu v spíš v bodu stresu.

    Trklo mě jednou, když mi kamarádka říká: "Člověče ty v té diskuzi , působíš někdy tak bezradně. A víš co je divný. Že když tě potkám naživo , většinou víš co chceš a jsi jiná než tam. ":-)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    MEDVIDEK: Jsem zvědavá, enneagram mě rozčiluje, protože se v tom motám a každá další informace v tom dělá větší zmatek než byl předtím. Tak nevím, co tam míjím, že je to tak zapeklitě zakuklené. Zajímal by mě právě ten úplně prapůvodní typ.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam