• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEDVIDEKEnneagram aneb nástroj sebepoznání, který se s člověkem nepáře...
    ANTIHERO
    ANTIHERO --- ---
    Zodpovězeno otázek: 56 / 56
    Osobnostní typ: ISTJ
    Skóre: I(+6) - S(+4) - T(+10) - J(+6)
    Temperament: SJ

    na sraz nemuzu i kdyz bych rada a mela bych to i 'za rohem' :/
    BROZKEFF
    BROZKEFF --- ---
    Chich, tak jsem teď "ENFX" (to poslední je X protože mi vyšlo stejné skóre pro P i J) ... před rokem a dřív mi v MBTI pokaždé vycházelo těžce introvertní založení :e)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    NEKDO_CIZI: no, že bych si toho za těch skoro 5 let nevšimla?:-)
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    MEDVIDEK: mimikry :-)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    NEKDO_CIZI: zajímavé...zajímavé...
    o Thinking nepochybuji, ta introverze mě překvapila
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    INJT - je moje ...
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    Jsem lina premyslet o zivote a na praci prilis unavena.. nejlepsi bude snit o zaricim slunci a nebo o bourich, ktere jsou tu proto, abychom pak mohli obdivovat ciste nebe.. :) a drzet za ruku muminka, protoze zivot prave zacina :)
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    MEDVIDEK: ja sem trafo.. teda ne silnoproud versus slaboproud.. ale na praci thinking a ten zbytek je boj ;)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    BAGHICEK: ty seš dost thinking né?:-)
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    zkusila jsem neodpovidat uplne spontanne a dostala jsem se trochu jinam, zustalo INxP se stejnym skore, zmenilo se F(+2) na T(+2), takze asi nejak kolisam mezi citenim a myslenim, mezi lekarem a architektem, hledanim identity a znalosti a mezi devitkou a petkou :)

    Osobnostní typ: INTP
    Skóre: I(+6) - N(+2) - T(+2) - P(+4)
    Temperament: NT

    NT - "Racionální lidé"
    Hledají "znalosti".
    INTP - "Architekti"
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    CAMAEL: jsem Te hadala na dvojku.. :) (ale to je asi tak v ramci toho medvidkova lizatkoveho trojuhelniku ;) )
    KILIAN
    KILIAN --- ---
    Se mnou se to má takto...
    Ty 2 termíny mám volné na srazy, ale mám ještě jeden sraz (Lalina a spol.). Ideální by pro mě bylo, kdyby se ty srazy nesešly do jednoho termínu, abych se mohl obou zůčastnit. Mohu ubytovat okolo 10 lidí. Pouze vlastní spacák podmínkou.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    Lidi hlasujte ať víme, kdy se slezem...v tom Brně.
    KILIAN
    KILIAN --- ---
    Prosím, zahlasujte nahoře v anketě.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    CAMAEL: je to jedna z teorii...existuje jich více.
    Enneagram jako celek je propracovanější...tyhle typy MBTI jsou malinko složitější, nicméně docal to sedí.
    Dám sem ještě i jinou tabulku. Ta ukazuje typy zase jinak.

    Jinak držme se enneagramu...tohle je takové rozšíření. (tyhle MBTI)
    CAMAEL
    CAMAEL --- ---
    Ten můj typ ENFJ je u úplně jiných skupin, než jsem já... ??? Je to tu vypsané u 1, 2 a 4 a já jsem dozajista 7. Tak to jako jsem se špatně našla?

    Jinak ty odkazy jsou super, už jsem toho dost pochopila, ačkoli jsem si vždycky myslela že jsem introvert...
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    MEDVIDEK: No jo, jako exota. :-D

    Je to takový zajímavý v tom přiřazování se k různým typům. Skutečnost, že se některé stránky osobnosti neprojevují otevřeně v tom dělá docela zmatek. Snadno se to pak přehlédne. Když k tomu přidáme ještě kapitoly, co člověk úmyslně potlačuje a co naopak mu imponuje a kam směřuje, tak je z toho dokonalý chaos a hra na slepou bábu.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    SHEEN: si tě budeme muset střežit jako klenot...(a pomalu nenápadně zkoumat, aby ses nevyplašila ...), jev vyjímečný :-).

    SHEEN
    SHEEN --- ---
    MEDVIDEK: No jo, člověk se rozplývá. :-))))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam