• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEDVIDEKEnneagram aneb nástroj sebepoznání, který se s člověkem nepáře...
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    CHIMERA: ještě prosím den strpení, spojím se s Kiliánem a doladíme detaily.


    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    RANGDROL: zajímavě rovnoměrně rozprostřeno:-)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---

    -


    Tak tu máme 7my.:-)
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    CHIMERA: na muj perfekcionismus si taky nikdo nestezoval, jen mi prijde, ze jsem jako mala kazila druhym detem zabavu, kdyz jsem se jim treba snazila branit, aby plivaly na ubohou zizalu.. a poucovat dospelaky melo taky nevalne vysledky, ale z toho jsem nejak vyrostla. Co mi vycitala ex? Psychickou jednoduchost. Od takovych lidi proste dal.. a je uplne jedno, co vycitaji.
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    BAGHICEK: já ti nevím, jednička určitě jsem, ale jaktěživo si nikdo nestěžoval, že bych byla perfekcionistka (v duši jsem). můj exmanžel mi nejvíc vyčítal, že jsem hnusná bordelářka (což není pravda, ale v jeho očích jsem nebyla perfektní). podotýkám, že můj ex není jednička.
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    já si nevybírám typ podle toho, co je mi sympatické. vyšlo mi 1/6 - myslím, že každý typ v osvícené formě je příjemný partner. nebojím se toho, že jsem někomu jako jednička nesympatická. nic po nikom nechci, takže snad mi nikdo nebude nic vyčítat :-)

    ale teď po vás přece jen něco chci, milí organizátoři srazu:
    vzhledem k tomu, že na den srazu si musím zajistit hlídání pro syna, prosím vás o sdělení doby, kdy se sejdeme (aspoň přibližně). podle toho můžu naplánovat vlaky a podle vlaků hlídání :-) díky!
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    MONICARDIO: dost - ale znam ten pocit. Pokud mam pocit, ze mi zucastneni duveruji, a v dane problematice se orientuju, pak... pak je trojkovitost docela prijemny pocit :) kdyz na sebe za neco muzu byt hrda... to moc casty neni.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    MONICARDIO: devitky ne! (perfekcionismus) ;))

    no ja kdyz jsem cetla poprve, tak mi byla devitka zprvu sympaticka, i jsem se v ni poznavala, ale pak prislo to "jeezismarja, takovej rozplizlej zivot k nicemu?" a ted se pristihuju, ze do takovyho rozplizlyho zivota (vsechno od vseho, nic poradne) sklouzavam a nejaky cil je pro me martyrium, protoze bych pro nej musela hodit zadkem a neco delat... achjo
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    BAGHICEK: :D

    jo, domov je zdrojem mnoha ambivalentnich pocitu (v lepsim pripade :))
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    QUANTI: prijeti je jako navrat domu :-) akorat nevis, kdo Te tam uvita.. nasrana mama perfekcionista? nasranej bracha perfekcionista? .. cumim na to, na ty neunavne programy na vyhledavani konfliktu a rikam si, proc zrovna oni a sakra, kde je to osviceni? ;))
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    CHIMERA: to prijeti je to nejtezsi :) vidis ty negativa a rikas si "sakraaa, proc zrovna ja a X? proc ne nejaky typ, ktery je mi 'sympatictejsi'?"
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    CHIMERA: nema ale ani nebrani :) logicky je to ale obracene nez rikas, to prekryti zpusobil zivot a pres enneagram to jde zase rozkryt..
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    BAGHICEK: hm, to je zvláštní, že člověk, než aby přijal, že je jednička a snažil se najít tu "osvícenou" jedničku, tak radši předstírá, že je něco jiného... já myslela, že k tomu eneagram sloužit nemá :-o
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    RANGDROL: krasa :D
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    CHIMERA: Je to jako bych mela tak silnou jednicku, ze abych se necitila tolik nesnesitelna pro okoli :), tak jsem pres to oblikla habitek devitky.. ale ted se mi proste rozkryva ta jedna pod tim :)
    (nekdo byl na me tak hodnej, ze mi pohladil ego, a to mi ted pomoha se dostat hloubs)
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    tak jsem si udelal ten vtipny test a vyslo me toto: :D
    Typ Body
    1. 6
    2. 6
    3. 5
    4. 5
    5. 4
    6. 5
    7. 7
    8. 6
    9. 4
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    BAGHICEK: já myslela, že tam, kde mám nejvyšší číslo výsledku, tam patřím. měla jsem nejvyšší číslo 7, a to u jedničky a šestky. ty seš podle testu silnější jednička než já :)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    MONICARDIO: jak patlat, neblbni, odvezes do mostarny nebo palirny a mas to komprimovane a lahodnejsi nez syrove ;)
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    1. 9
    2. 5
    3. 3
    4. 2
    5. 7
    6. 5
    7. 6
    8. 6
    9. 5

    se tam blizim :)
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    CHIMERA: nestras, az postupne doroluju do jednicky, tak tam prece nebudu sama! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam