• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEDVIDEKEnneagram aneb nástroj sebepoznání, který se s člověkem nepáře...
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    Tak tomu říkám slovo do pranice.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    Tož pomalu ty 9 .... nebo co:-)
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    KILIAN: jo - je to tak. potkala jsem ho jednou na jedné párty - u baru - i tam to bylo šou - bohužel pro něj už bez publika ...... ani na barmana to nezabralo :-)
    KIM13
    KIM13 --- ---
    KILIAN: Ano, ten mne taky napadl....To je sedmičková klasika....
    KIM13
    KIM13 --- ---
    CHIMERA: Jo, tos napsala pěkně! Díky moc...
    KILIAN
    KILIAN --- ---
    Trojka... Vangelis - 1492 Conquest of Paradise (Dobytí ráje)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Když bych odhlédla od těch sov v mazutu, tak bych 5ce asi doporučila Plíhala.
    KILIAN
    KILIAN --- ---
    MEDVIDEK: Nekonečný jako správná 7 udělá šou, samé pozlátko, zábava, nic negativního, přeplácaný dort, spousta flitrů a světel a efektů, ale stále na povrchu.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    české příklady jsou bezesporu lepší pro tohle klíma:-) a potažmo , kdyby jsme to použili (hudbu) v té divadelní hře, bude to lidem blíž (asi?)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    třpytivý...
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    KILIAN: ten je kovaný, teda posvěcený , třpitivý a zlatistý :-))))))
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    KILIAN: díky za tipy, určitě se na to podívám...
    KILIAN
    KILIAN --- ---
    MEDVIDEK: 4 hudba... Pro mě nejvíc 4 hudbu produkuje Filip Topol. Pokud chcete trošičku nahlédnout do hloubky 4 duše, tak si poslechněte jeho album Střepy. V něm popisuje věci, které se učí v Enneagramu. Fakt to stojí za poslech. Určitě to je někde i v mp3. Pokud máte rádi básně, tak posílám aspoň texty...
    http://eldar.cz/myf/txt/topol_-_strepy.html
    KILIAN
    KILIAN --- ---
    MEDVIDEK: 7 hudba... bezpochyby Dan Nekonečný. Už nevím o nikom, kdo by produkoval ještě výrazněji 7 hudbu.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    CHIMERA: zajímavé...

    KIM13: souhlasím...Landu tak cítím
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    KIM13: protože mluví o všem, co šestky cítí, když jsou daleko od člověka, kterýho milujou - tichý sžírající smutek, žádné náhradní hledání zábavy, nespavost a neskutečná loajalita, se kterou budou na svého vyvoleného čekat, i kdyby to mělo být 100 let a i kdyby on na to srdečně kašlal :-)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    BAGHICEK: Safra, ono to vypadá, že ta píseň i existuje. A to jsem myslela, že to byl jen vtip.
    DADULKA
    DADULKA --- ---
    :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam