• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACK_ONYXCurling a vše okolo něj
    Curling je hra dovedností a tradic. Je zážitkem sledovat úspěšně zahraný kámen a je potěšením pozorovat starobylé tradice curlingu promítající se do smyslu a náboje současné hry. Curleři hrají pro vítězství, ale nikdy proto, aby pokořili soupeře. Curleři raději přijmou porážku, než aby vyhráli nečestně. Opravdový curler se nikdy nepokouší odvést pozornost soupeře nebo mu jinak znemožnit, aby hrál nejlépe jak umí.

    Curler nikdy vědomě neporuší pravidla hry nebo tradice curlingu. Jestliže se toho ale přesto neúmyslně dopustí, je první, kdo chybu přizná. Přesto, že podstatou curlingu je porovnávání herních dovedností soupeřů, smysl curlingu vyžaduje sportovní chování, úctu k ostatním a hru podle zásad fair play.

    Smysl curlingu nechť ovlivňuje výklad a použití pravidel curlingu a také chování curlerů na ledě i mimo něj.

    zdroj: www.curling.cz
    rozbalit záhlaví
    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    MIORIEL: nejsem v Pze :)
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    SUSMEN: nevim, jestli to reknu presne, ale myslim, ze rikali 1500 za drahu na hodinu, drahy tam jsou 4.

    KEVIN182: hh, ty nechces zajit se kouknout?
    SUSMEN
    SUSMEN --- ---
    Hele a kolik stoji ta hlaa na hodinu pro verejnost? Chceme si to s kamosema zkusit zahrat, sme nadseny fanousci
    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    MIORIEL: Toto je kvalitní příspěvek :]

    Ještě, že není 4. liga a baráž nás zatím nečeká ;-))
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    jo to je jasne,to ja toho jeste nemam dost:)
    hlavne jsem na curling nikdy moc nekoukala, spis mne to zaclo bavit kdyz jsme to zkouseli
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    MIORIEL: Ke škodě to asi nebude, ale nebudu trávit čas v hale, když jsem tam jinak pořád :-)
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    lol,to zni tak ehm... no radsi nic:)
    tak ty jsou stejne dal nez my..akorat asi to nebude tak pekna hra. No uvidim...mozna treba v sobotu se tam na chvili stavim, kdyz uz kvuli tomu nemame treninky zbytek tohodle tydne:)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    MIORIEL: Nějaký baráže nižších lig. Já tam rozhodně nejdu :-)
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Co je tedka za mistrak o vikendu? Kdo vsechno hraje?ze bych se sla kouknout...
    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    BLACK_ONYX: Tobe to slo pekne porad :-)
    BLACK_ONYX: Diky za tipy :-)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    MIORIEL: Co tak mám info tak moc nevydrží. Rozhodně doporučuji Balance Plus, Asham a teď mám Ultimy a spokojenost s tím vším. Taky doporučuji hodně tlustý teflon - boty jsou pak rychlejší a lépe drží.
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    BLACK_ONYX: co je na nich spatne? spatne drzi, nepohodlne? Vojta mi totiz rikal, ze v pohode a na par kanadskych str. jsem cetla, ze taky ok...a ktere jsou teda dobre? Diky
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    MIORIEL: Nebrat :-)
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    jo, chtela jsem se jeste tebe zeptat-neznas nekoho, kdo pouziva curlingove boty znacky Olson? Nevis nejake reference?
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    BLACK_ONYX: no tak jako kdyz uz padat tak poradne, ne:) ale v pulce pripadu to docela slo...


    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    MIORIEL: Hehe, jsem se jednou pěkně lekl :-D To se poddá, hlavně vydržet!
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    BLACK_ONYX: Ja si rikam:) Tak uz je zahada vyresena:)

    No jinak my jsme byli ti, jak nam to moc neslo a ja jsem delala vzdycky ten randal, pac jsem se vzdycky flakla kostetem o led-ach jo, to bude jeste hodne dlouho trvat
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    MIORIEL: Jojo. Kryštof chodil na Nerudovku.
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    BLACK_ONYX: Ja jsem te myslim videla:) Ale nebyla jsem si jista. Hraje s Vami Krystof, ze? Ja mam podezreni, ze se mnou chodil na stredni:)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    BLACK_ONYX: Jaká dráha? :) My na jedničce vzadu :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam