• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KINGFISHERAquaparky a veřejné bazény
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    KINGFISHER: jo, sorry, ted to pisu - prehledl jsem zes to uz napsal
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    ANABEL_LEE: pokud vim, uz ho meli zase prave v techto dnech otevrit, byla o tom dost velka diskuse, snad dopadla ve prospech spacebowlu...jen tam byl podstatne rozsiren dohled a kamery.
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    KINGFISHER: juuuu super tak to zas pujdu do trychtyre!!! jupi
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    ANABEL_LEE: na těch stránkách píšou, že ho zase zprovoznili.. jo, utopil se tam nějakej malej kluk.. nevim jak je to dlouho, asi rok? když se podíváš na ty web kamery, tak u toho space bowlu pořád stojí plavčice a hlídá...
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    space bowl je zavrenej pac se tam utopili naci lidi.. skoda pac to bylo fakt super...
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    joo.. web kamery super :-))
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    THESTOUPA: no jo, prohlídka... nepozornost no :-)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    SIVER: jsou dva, jeden asi trochu delší.. pak dvě takový skluzavky vedle sebe a ten space bowl... já tomu řikám záchod :-) .. jak se tam točíš dokola a pak tě to spláchne.. ještě jsem se nedostal k tomu, abych ho dal na nástěnku... tady víc: http://www.aquapark-kladno.cz/ ... ale nějak tam nemůžu najít fotky.. :(
    SIVER
    SIVER --- ---
    v kladne je ten tobogan dobrej?
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    :-) ... já to mám spíš opačně... spíš si zaplavu a párkrát se svezu :-) ale pokud jsem na Kladně, kde jsou dva tobogány, dvě skluzavky, space bowl, tak pochopitelně furt jezdim :-))
    SIVER
    SIVER --- ---
    no me plavat moc nebavi ja radeji ten tobogan:)))
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    SIVER: počítej s tim, že si moc nezaplaveš, protože je tam mělkej bazén.. leda tobogán a vířivka no.. zase za těch 140 tam stejně nevydržíš víc jak 1,5 hodiny ... moc lidí v praze no.. blbý :-) .. ale dopoledne o víkendech to jde..
    SIVER
    SIVER --- ---
    KINGFISHER: mozna nekdy zkusim letnany,ale stve me tech ranec lidi debilni praha:)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    SIVER: no těch tam taky bylo docela dost.. a venku se nedalo ani pořádně zaparkovat.. jsme čekali 10 minut, než někdo odjede..

    v praze za aquapark? asi žádnej :-) ... no já každopádně barrandov (o víkendu odpoledne hlava na hlavě, takže lepší jít dopoledne).. a určitě ne letňany..
    SIVER
    SIVER --- ---
    co doporucujete v Praze za aquapark?
    SIVER
    SIVER --- ---
    KINGFISHER: me docela jo ten liberec,ale spis me tam stvali cizinci dobytci
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    SIVER: ve weidenu jsem byl na podzim a fakt super.. příjemný prostředí, dobrej tobogán.. jinak ten liberec mě moc nenadchl... sice je to největší aquapark v republice, ale stejně se mi tam moc nelíbilo.
    SIVER
    SIVER --- ---
    a jestli nekdo budete mit cestu do meho rodneho mesta Sokolov nekdy tak doporucuju v lete koupaliste Michal neni to aquapark,ale je tam dost atrakci;)
    http://michal-sokolov.cz/
    SIVER
    SIVER --- ---
    ja doporcuju babylon v liberci,kdyz kolem nekdy pojedete:) fakt super:)
    a taky aquapark ve weidenu
    http://www.cestovani.cz/ck-levante/46915-nemecko-weiden-aquapark-termalni-vodni-svet.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam