• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KINGFISHERAquaparky a veřejné bazény
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    nevíte, jestli je otevřený bazen na olšanském náměsti?měl by být v rámci hotelu(?)
    A popřípědě,kdy je otevřený pro veřejnost...
    TOM
    TOM --- ---
    mně se babylon vůbec nelíbil
    o plavání tam nemůže být řeč, divoká řeka ani venkovní bazén nikde (o pár set metrů dál v městském bazénu mají venkovní divokou řeku - v zimě to je paráda :)), cena přemrštěná, skokanský můstek žádný, tobogány... mají tuším 4, docela teda ujdou až na to že ty hrany dost drhnou o záda... nejvíc se mi tam líbila síťová prostorová prolejzačka
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    má smysl se táhnout přes půl republiky do liberce do babylonu? mám nějaké SMART body a nabízí mi za ně vstupenky...
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    KINGFISHER: weiden je pro mě ráj světa!!! byla jsem tam 3x a okamžitě bych jela znova!!
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    DUFFY: noo, tak hezky se nám ty čestlice vybarvujou..

    co se týče obuvi, tak já vždycky všude sebou do bazénů/aquaparků nosim pantofele :-)

    ..otrávenou pokladní bych překousnul, algida bar teda je už horší, ale ten bordel v tobogánu je trochu už moc.. a za ty peníze co chtěj je to od nich trochu blbý..

    ..ve Weidenu je krásnej aquapark (cca 20km za hranicema, za Plzňí) ..pokladní ochotná, všude krásně čisto ..

    DUFFY
    DUFFY --- ---
    Pokud si chcete odpocinout a uzit si skvele odpoledne v saunach (různé teploty od 40 do 120°C), slane vode, vířivkách atd.

    Doporučuji http://www.sole-felsen-bad.at/

    Je to městečko hned na hranicích České Velenice. Na pokladně jsou i česky mluvící zaměstnanci, všude čisto a klid. Je tam i, tuším, 25m bazén pro kondiční plavání se sladkou vodou a jeden menší tobogán. Je to areál spíše pro relax. Pokud budete mít cestu na jih, určitě se tam zastavte!
    DUFFY
    DUFFY --- ---
    kdyz uz tu nekdo doporucuje Aquapalace v Cestlicich, tak sem taky neco postnu. Tenhle email jsem posilal nekdy v cervnu.

    Dobry den,

    po včerejší návštěvě Aquapalace jsem si říkal, jestli není výhodnější vyjet za takovouto zábavou někam za hranice.

    Po příchodu k pokladně a dotazu, proč prodáváte lístky do půl desáté, když všude okolo máte otevírací dobu do 22hod., mi bylo řečeno uraženým tónem, do kolika hodin bychom si představovali, že tam pokladní budou sedět. Na tohle vážně normální, pracující člověk nemá odpověď. Také pracuji a zákazníky nezajímá, jestli tu chci sedět, či nikoliv, ale naše pracovní doba.

    Další překvapení přišlo vzápětí. Po průchodu převlékacím boxem a respektování značky "zákaz vstupu v obuvi" jsem se zase rychle obul. Mokrá a divně vonící podlaha již v šatně ve mě vážně nevzbuzuje důvěru.

    Samotný areál s bazény a tobogány je na pohled pěkný. Na ten druhý tomu již tak, za chvíli, nebude. Zrnka písku v tobogánu dokážou jízdu pěkně znepříjemnit.

    Po chvíli zábavy dostane člověk i žízeň, došel jsem si tedy k Algida baru pro nějaký zmrzlinový koktejl. Byl připraven vcelku rychle, což mě potěšilo, ale když mi ho slečna za barem podávala a po kelímek naplněný po okraj se vylil (ne celý, jen ruku jsem měl trochu od zmrzliny), místo dalších ubrousků mi bylo řečeno, že se mám kdyžtak umýt v bazénu. To mě docela zarazilo. Ono pak člověka napadne spousta věcí. Co všechno se dá mýt v bazénu, kde si ostatní užívají relax a pohodu. Bohužel (možná bohudík) jsem nenavštívil toalety, abych zjistil, zda tam je k dispozici toaletní papír, či nikoliv.

    Sečtěno a podtrženo, za své peníze, které zaplatím u kasy, Vaše služby vážně nestojí. Hygiena a slušnost k zákazníkům v téhle republice stále chybí.

    S pozdravem

    Petr Kubeš
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    LENINKA13: zhruba 500kc za ty 3 hodiny iirc.
    a narovinu. NENI to na to si dat par bazenu :)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    LENINKA13: http://www.aquapalace.cz/cs/ceny/cenik-aquapark-sauny.html

    .. nejlevnější to neni.. ale zase je tam spousta muziky za to..
    LENINKA13
    LENINKA13 --- ---
    HONZAF: a co ta cena ale?Pry je to dosti mastne..
    LENINKA13
    LENINKA13 --- ---
    VERONIKA22: no jo, udelali to sand celkem nedavno nove. Jen upoznuji, ze tecd asi delaji ten vnitrni, takze tam nikde nejsou sprchy..ale v lete se to da, clovek proste uschne a sprchu da doma..:))
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    ten konec ... rofl :D
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    riviéra v brně - přímo u výstaviště. 600m dlouhý bázen třech různých hloubek, lehce do zatáčky. vstup po mírných schodech. spousta místa kolem. žádné tobogány a ptákoviny. zato klid, pivo, párky, soukromí. voda příjemné teploty, socka až k bráně. prostě fajn strávené nejen odpoledne, ale i celý den.
    doporučuju (pokud vás neserou brňáci tak, jako mě)
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    KINGFISHER: je super :) byl jsem tam s kamaradkou a skysli jsme tam na 3 hodiny jen to fiklo :)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    No a jak je to s tim Aquapalacem v Čestlicích? Byl jste tam už někdo?
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    LENINKA13: ty jo ani nevim že tam něco takového mají, moc díky za tip! :o)
    LENINKA13
    LENINKA13 --- ---
    zdarek..vrele doporucuji venkovni ,,aquapark,, Horovice..malo lidi, super cena (60 KC na den), vecne poloprazdny bazen, uzasne obcerstveni vseho druhu a i tobogan se najde..:))
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    Mladík z Konga byl podle záběrů kamer před utonutím při vědomí
    http://zpravy.idnes.cz/mladik-z-konga-byl-podle-zaberu-kamer-pred-utonutim-pri-vedomi-p6b-/krimi.asp?c=A080605_220727_krimi_lf

    .. jak se utopil ten kluk na Kladně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam