• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KINGFISHERAquaparky a veřejné bazény
    NIRA
    NIRA --- ---
    info: zítra je aquapalace v čestlicích otevřen pro veřejnost ZDARMA od 6.00 až 8.00
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    PEET
    PEET --- ---
    DED: Myslim ze v Axe i Ymce maji taky 25m.

    Hloubetin - do 23:00 (http://www.volny.cz/bazenhloubetin/)

    Hotel step - do 23:00, pekny novy prostredi, ale rozhodne plivatko (http://www.sportcentrumstep.cz/cz/plavecky-bazen/)

    Radlice - do 21:30 (http://www.sk-motorlet.cz/default.asp?action=d&ArticleId=26)
    DED
    DED --- ---
    DEBBIE: diky.. je tam 25ka coz staci.. nechtel jsem nejake plivatko ala axa nebo ymca...
    jeste jsem nasel podoli.. to ma taky dlouho
    DED
    DED --- ---
    nejakej velkej bazen v praze co ma otevreno dlouho vecer ? (tzn aspon do 22) diky
    KEJMIL
    KEJMIL --- ---
    nemyslim si že by děti zrovna patřili do nejhlubšího bazénu, kde ty vlny stejne z té jedničky a skokánků jsou.Pokud vím byl tam dětský bazén ( pro malé děti ) + jsou tam další 2 padesátky. Stačilo by to třeba oddělit. Spíš Podolí kapacitně nestíhá, aby to mohli např. takhle vyřešit...
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    protože by tam vám podobní chodili kravit a dělali by vlny, které by děti vyplavovaly z bazénu...
    KEJMIL
    KEJMIL --- ---
    Nevim a taky to moc nechápu.Myslim že přes léto by to mohli aspoň venku nechat. Osobně bych to nechal aspoň do pětky...
    KRYSTOF_
    KRYSTOF_ --- ---
    KEJMIL: a proc je vlastne zavreny driv se tam mohlo a ted poslednich par let proste prudej kdyz si na to vlezes....co je na tom skakat ze tri metru nebezpecnyho...voser
    KEJMIL
    KEJMIL --- ---
    v Podolí je zavřenej-může se pouze na metrový
    NIRA
    NIRA --- ---
    ORK03: bývalo podolí, nwm, jak je to tedka
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    ORK03: v podolí co já vim je to zavřený pro veřejnost... :/
    ORK03
    ORK03 --- ---
    Nevíte někdo o bazénu v praze, kde je skokanskej můstek 2-3 metry a dá se tam skákat, aniž by někdo prudil anebo to zakazoval??
    NIRA
    NIRA --- ---
    HONZAF: aha, tak to nic, díky za info :-)
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    NIRA: vodni hratky dobry, ale na proste plavani to moc neni.
    NIRA
    NIRA --- ---
    někdo by mi dal referenci na aquapark v čestlicích prosím? díky.
    KACZER
    KACZER --- ---
    PEET: hloubetin pecka
    PEET
    PEET --- ---
    RONDALUS: dik, byl jsem tam a neni to spatny. Oci me nepalily a o to mi slo :)
    RONDALUS
    RONDALUS --- ---
    PEET: ja mam zkusenosti s tim Hloubetinem.. tam chlor skoro necitim
    YNOR
    YNOR --- ---
    ZOFI: jj mimo jsou tzv. silent pooly a tam se teplota pohybuje až okolo 35° a v určitých výřivkách taky. Jinak ty bazény maj vesměs všechny moc přijemnou teplotu .)...my byli na 3 noci od pondělka do čtvrtka a platili sme na 2 osoby 4,500 s polopenzí...ale jak říkám: pokoje fakt špička, plasmovka na pokoji, vlastní sprcha a vše v luxusním provedení...a polopenze ve stylu rautů a člověk si jde naložit kolik jen sežere :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam