• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOPFC Barcelona - més que un club

    Koho koupit na hrot nebo levy kridlo?

    44 hlasy od 38 respondentů

      rozbalit záhlaví
      ILL_EEL
      ILL_EEL --- ---
      DOP: ale Barca neni Real Madrid :)
      KAJ
      KAJ --- ---
      DOP: Mno reklama O.K., ale jde o fotbal. A ten Ronaldinho už dlouhou dobu nijak fantastický nepředváděl. Navíc ty kecy o zranění...pche, akorát má móresy hvězdy, užívá si a netrénuje... Jen ať jde, Barca bude skvělý tým i bez něj.
      DOP
      DOP --- ---
      KAJ: To ja docela jo, precejenom se stal symbolem moderni Barcy a byl obrovskou reklamou, protoze je spousta lidi, kteri si jako prvni vec s Barcou asociujou prave Ronaldinha.
      KAJ
      KAJ --- ---
      DOP: Já bych to tak tragicky neviděl...
      DOP
      DOP --- ---
      Primera Division - Barca a Milan už spolu jednají
      http://www.fotbalportal.cz/cs/spanelsko/primera-division/clanek/8624-barca-a-milan-uz-spolu-jednaji/

      kurva to je v prdeli :\
      KAJ
      KAJ --- ---
      ILL_EEL: Jo...taky bych chtěl Chelsea radšejc než ten uklochtanej Liverpool
      ILL_EEL
      ILL_EEL --- ---
      a myslim ze je to uplne otevreny...jedine Barca ma vyhodu jako "outsider"
      ILL_EEL
      ILL_EEL --- ---
      ja bych chtel videt finale Barca Chelski
      KAJ
      KAJ --- ---
      DOP: Já nám věřím... Messi by mohl provětrat obranu Devils a dát nějaký ten gól. Ale bude to po čertech hustej zápas...předčasný finále dle mýho.
      DOP
      DOP --- ---
      S touhle formou to bude proti Man. Utd. drsny. Ale to by bylo tezky i tak, takze nam role outsidera nakonec mozna pomuze.
      KAJ
      KAJ --- ---
      KUBAN88: Sešívanej :o) Mno jo, pán je patriot :oD
      KUBAN88
      KUBAN88 --- ---
      KAJ: ja? hledej smudlo a dozvis se... ;)
      KAJ
      KAJ --- ---
      KUBAN88: A Ty seš vodkaď? AC Radiohead? ;o)
      KUBAN88
      KUBAN88 --- ---
      DOP: imho nejlepsi krajni obrance sveta...soucasnosti... jen me sere ze pujde k vam do Barcy:)
      KAJ
      KAJ --- ---
      DOP: Mno Alves by vůbec nebyl špatně koňo na posílení defense...
      DOP
      DOP --- ---
      Alves se předběžně dohodl s Barcou na přestupu
      http://www.efotbal.cz/index.php?page=clanek&clanek=36730

      Ja to rikal :D
      DOP
      DOP --- ---
      KAJ: Tezko rict, nemeli si hrat na druhy galactico, prichody Milita, Thurama, Toureho a Abidala mi prijdou zbytecny. Ono se ne nadarmo rika "nemen kone, kterej dobre beha" a Barca 2 roky dozadu nemela konkurenci. K tamtomu tymu bych akorat dokoupil Alvese a Henryho :)

      A Krkice s Giovanim nekam na hostovani, at neni zbytecnej pretlak ofenzivnich hracu
      KAJ
      KAJ --- ---
      DOP: No mně se na Abidalovi líbí, že je celkem důraznej a taky se nebojí jít dopředu, když je potřeba... No a jak to oživení vidíš? Nějak nechápu...
      DOP
      DOP --- ---
      KAJ: Zrovna Abidal jim predevcirem malem venoval zbytecnou penaltu. Ono je to tezky, vem si, ze tam mas hromadu skutecne kvalitnich stoperu - Puyol, Milito, Thuram, Marquez, to proste nemuze fungovat :\
      KAJ
      KAJ --- ---
      DOP: Já myslím, že určitě... Fabregas hraje v Arsenalu dobře, kdyby se ho zbavili, dost by tam chyběl... Spíš by to chtělo nabrat nějaký solidní obránce, teďkom se mi tam kromě Abidala nikdo nepozdává.
      DOP
      DOP --- ---
      Článek - Barca má jako první nárok na Fabregase
      http://www.fotbalportal.cz/cs/spanelsko/primera-division/clanek/8452-barca-ma-jako-prvni-narok-na-fabregase/

      Doufam, ze to bude mit svuj cas, uz takle je tym znacne precpanej..
      KAJ
      KAJ --- ---
      DOP: Krize?? http://www.eurofotbal.cz/clanky/jsme-v-krizi-sokoval-beguiristain-50322/
      Ještě tajně doufám v Messiho, ten útoku docela výrazně chybí...teda alespoň mně. Líbí se mi jeho fotbal a kolikrát přímočarý průchod mezi obráncema...
      Messi se rychle zotavuje
      Lionel Messi se úspěšně zotavuje poté, co si nedávno natrhl stehenní sval. "Je tam velký pokrok. Již brzy odletí do Evropy a znovu se připojí k týmu," stojí v prohlášení Argentinské fotbalové asociace.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam