• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOPFC Barcelona - més que un club
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    hm, henryho bych poslal v zime pryc, pac mi prijde, ze akorat pali sance.....
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    KAJ: ja hraju barcu ve fotball manageru, a Daniho sem si do barcelony vloni prived, tak me potesilo jak sem se trefil:)
    KAJ
    KAJ --- ---
    CYBERKOTLIK: Pokud máš na mysli třeba příchod Daniho, tak ten, ačkoliv ze začátku nemastný neslaný, skvěle zapadnul a moc mě těší, že se mu začalo dařit i skrz střely na bránu. Ten banán proti Almérii je pro mě gólem října... btw. zahlasujte si http://fcbarcelona.cz/view.php?cisloclanku=2008103108
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    neprsi tam moc, ale obcas jo....neni to zas tak, ze by ta neprselo treba pet let nebo tak:) KAzdopadne s eukazuje, ze odchody a prichody byly letos dost genialni:)
    KAJ
    KAJ --- ---
    PODSKUBKAR: Po roce a půl...;o)
    PODSKUBKAR
    PODSKUBKAR --- ---
    KAJ: To je sice pravda, ale konecne jsme se dostali do cela Primera Division... V Malaze jsem nebyl ale neco o prirodnich podminkach Andalusie vim a i presto ze je ted zima tak to se jen tak nestava. Jde o nejsussi oblast Spanelska, ale to sem uz nepatri...
    KAJ
    KAJ --- ---
    PODSKUBKAR: Mno já tam nebyl, takže nemohu posoudit. Ty zřejmě ano. Každopádně jsem rád, jsme vyhráli, byť naše hra nemohla vyniknout. Technický fotbal to úplně pohřbilo.
    PODSKUBKAR
    PODSKUBKAR --- ---
    KAJ: Nikdy bych nerekl ze v Malaze nekdy tak zaprsi...
    KAJ
    KAJ --- ---
    Jo!!! Xavi je Bůh! Geniální!
    KAJ
    KAJ --- ---
    Ty voe! V jakým močálu to dneska hrajou!!!!???? To je tragický :o(
    KAJ
    KAJ --- ---
    KAJ: Tu druhou půlku teda odflákli... :o/
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    MELDA: nektery zapsy jsou levnejsi, nektery drazsi, zalezi na souperi...Atletico byl docela atraktivni souper:)

    sme rvali na Ujfalusiho cesky, ale neslysel nas asi:)
    MELDA
    MELDA --- ---
    Ufff...70ecek...musim zacit setrit :))
    MELDA
    MELDA --- ---
    Jdu filtrovat...budu ted nejakej cas v tamnich koncinach, tak bych rad zasel...
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    MELDA: sem tam byl pred trema tejdnama, profiltruj si klub, vsehcno sem to sem psal (a v lednu jedu znova, byl to vybornej zazitek:)
    MELDA
    MELDA --- ---
    By me zajmalo, kolik tak muze stat listek na normalni ligovy zapas a zda je mozne se tam dostat...jestli to nejni vse v rezii permanentek..protoze jako takovej kotel bych chtel nekdy zazit...nevite nekdo info??
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    oee:) barca jede:)
    KAJ
    KAJ --- ---
    Sledujete dnešní špíl? To bude zase výprask... Jestli to tak půjde dál, tak se možná dočkám desítky :oD Tip 10:0
    KAJ
    KAJ --- ---
    Jak to tak sleduju, tak ve skupině nemá Barca moc konkurentů. Nevíte náhodou, jestli je nějaký klíč, jak se bude hrát po skupinách...? Rád bych věděl potencionálního soupeře.
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    hmm.. je to sice OT, ale tady je par fotek z navstevy San Mamés (kdyz tam teda Barca v nedeli hrala)...moc utulnej stadion :)











    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam