• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOPFC Barcelona - més que un club

    Koho koupit na hrot nebo levy kridlo?

    44 hlasy od 38 respondentů

      rozbalit záhlaví
      KAJ
      KAJ --- ---
      ASYD: Tak to s Tebou nesouhlasím. Ta pentle byla oprávněná a zápas byl vyhecovanej jako prase. Ujely mu nervy, ale bylo to pochopitelné vzhledem k situaci. Přesně jak říká ILL_EEL. Lokte, ramena, kolena...no hnus. Bayern nehrál ani trošku čistě.
      ASYD
      ASYD --- ---
      KAJ: tak Guardioly mi neni lito ani za mak, choval se jak malej spratek
      KAJ
      KAJ --- ---
      Krutý klepec! A ještě navrch nepísknutá pentle. Jenom mi je líto Guardioly, toho Webba bych nejradši udeřil. Ináč pískal celkem dobře...
      ASYD
      ASYD --- ---
      tak ted nevim - bylo to tim ze byl Bayern marnej, anebo je Barca jak z jine planety...

      pac, estli to je spis ten druhy pripad, tak nevim kdo by ji tedka mohl porazit... tak maximalne holandska repre ;-)
      ILL_EEL
      ILL_EEL --- ---
      no ty kravo vcera slusnej valec .)
      KAJ
      KAJ --- ---
      Nějaké tipy pánové? Já osobně sázím 2,5+
      GROE
      GROE --- ---
      KAJ: ani nevim co si o tom mam myslet...
      KAJ
      KAJ --- ---
      DOP: To byla první myšlenka, co mně k tomu napadla ;)
      DOP
      DOP --- ---
      Ale Barca by se necemu takovymu asi branila :)
      KAJ
      KAJ --- ---
      DOP: Je to správně.
      DOP
      DOP --- ---
      GOA_TRANCE: Nedokazu posoudit, ale je to podtitulek i oficialni stranky, takze by to snad melo byt spravne ;)
      KAJ
      KAJ --- ---
      Dnes pro mě velmi příjemné překvapení Cáceres + Sylvinho... Nevěřil jsem jim, ale hráli dle mýho velmi dobře. Cáceres několikrát skvěle zachránil a i fajn přihrával, Sylvinho tam lítal skoro jako Danny... Moc pěkný zápas! Klinsmannovi se už teďka určitě klepou kolena ;P

      GROE:
      KUBAN88: Geniální slalom ;)
      GROE
      GROE --- ---
      KUBAN88: no nechápal sem co tam vykouzlil, měl sem podobnou reakci jako ty, jen škoda potom těch dvou "tutovek" i když při tý salvě golů co padlo, je to uplně jedno.
      KAJ
      KAJ --- ---
      Uááááá :D Jedeeeeem!
      KUBAN88
      KUBAN88 --- ---
      ty krááávo to byl gól... Messi pěkně...
      GROE
      GROE --- ---
      CYBERKOTLIK: moje řeč, já nemusim "dojčáky" komplet, takže je musíme rozsekat... A Bayern nemá imho momentálně nejlepší formu, tudíž by to nemuselo bejt tak těžký přes ně postoupit. Co mi docela překvapilo jak má respektive "snadnou" cestu Man United, prozměnu ted chytil Porto, což je taky docela jasný, takže to vidim na finále s nima:)
      KAJ
      KAJ --- ---
      CYBERKOTLIK: :) Ale ode všech stran slyším... "Bacha na standartky"... A docela to aj chápu. Tohle Barca moc neumí...
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      samozrejme:) bayern nesnasim i tak, takze se na to moc tesim:)
      KAJ
      KAJ --- ---
      Tak co poudáte na dnešní los drazí culés? Rozbijeme Bayern? :)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam