• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOPFC Barcelona - més que un club

    Koho koupit na hrot nebo levy kridlo?

    44 hlasy od 38 respondentů

      rozbalit záhlaví
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      KUBAN88: Barca nehraje na "sance" - hraje na kombinace a solo pruniky, coz kdyz skonci ve finalni fazi, tak z toh zadna sance neni, ale presto staci malo a je gol, i kdyz to neni tak videt jako treba u brejku nebo strely....ale to ti nemusim snad psat:)
      KUBAN88
      KUBAN88 --- ---
      CYBERKOTLIK: ani v prvnim nepresvedcila... 2 sance doma na barcu je malo...
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      ASYD: zaslouzila, hraje se na dva zapasy
      ASYD
      ASYD --- ---
      barca si tentokrat postup nezaslouzila

      fuj sudi!
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      AZASHAQ
      AZASHAQ --- ---
      ILL_EEL: 27 May 2009 (20.45CET). Stadio Olimpico
      http://www.uefa.com/competitions/ucl/finals/index.html
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      Blaugrana al vent,
      un crit valent,
      tenim un nom,
      el sap tothom:
      Barça, Barça, Barça!
      ILL_EEL
      ILL_EEL --- ---
      jo, dneska dost stesti...Barce jsem pral, ale po zaverecnym hvizdu jsem mel spis smiseny pocity, rozhodci je do finale vyrazne dotlacil, pokud odhlidnu od cerveny .)

      no jsem zvedavej jak bude ted pepek rotovat, protoze v sobotu se hraje s Villarealem, ve stredu finale Copy s "mym" Athleticem Bilbao (po 25 letech :)), pak zase liga o vikendu...kdy je finale LM?
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      iniestova bomba pod brevno byla vyborna..je videt ze mu staci jedna sance:)
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      messi Etoo a alvez dneska totalne spatnej den, improvizovanej Toure v obrane no tak nejak, nastesti Valdez dneska zahral skvele

      chybela dneska dost zaloha, busquets s keitou pohromade fakt nic xtra, a Henry chybel hdne....

      Kazdopadne sem tusil ze to tak dopadne, CFC si na to zadelala tim prvnim zapasem a ted nepromenenejma sancema a padanim anelky v golovkach
      PODSKUBKAR
      PODSKUBKAR --- ---
      CYBERKOTLIK: Neuvěřitelné!!! Opravdu to tak skončilo.

      Na každý pád bych ale vytkl sudímu tu červenou a aby to bylo objektivní tak i tu neodpískanou ruku Piqueho. On tu ruku možná nepískl záměrně aby odčinil tu červenou.

      Ke konci už jsem ztrácel naděje a když Iniesta vsítil gól tak jsem se neudržel a musel skákat :)
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      1:1:)
      GROE
      GROE --- ---
      TAK JAK TO DNESKA VIDÍTE???
      GROE
      GROE --- ---
      KAJ: nejlepší:)) Ted už to jen převálet s Chelsea... Snad se do středy uzdraví Henry.
      KAJ
      KAJ --- ---
      Váááu :D
      GROE
      GROE --- ---
      Táák a dneska všichni povině fandit at spadnou všem obdivovatelům anglickýho a hanitelům španělskýho fotbalu hřebínky...
      KAJ
      KAJ --- ---
      PODSKUBKAR: Mám a ozkouším. Jinak Čapka jsem včera poslouchal bedlivě a až na pár nepřesností ve výslovností to byl dobrej komentář. Takže Bosák a Čapek O.K., zbytek ven.
      PODSKUBKAR
      PODSKUBKAR --- ---
      Tak když jsme u toho, tak já sleduju výhradně fotbal (Ligu mistrů) na STV2. Jméno komentátora neznám, ale je to vždy jeden a ten samý. Zdá se mi to lepší než na ČT. Ale neví, jestli máte možnost STV sledovat...
      KAJ
      KAJ --- ---
      GROE: Jako o Nově nemluvím, to je úplná žumpa. Ale když tam začal Bauer blekotat něco o Ericu Ribérym a že Abidal hraje svůj první špíl v sezóně, tak jsem omdléval. Navíc prý Keita nahradil Henryho v útoku (WTF???) a neustálé pletení si jmen...no hnus, tragické. Nelíbí se mi, že tam není pár skutečných profesionálů na fotbal, jako třeba Záruba, který dělá do výhradně do hokeje. Vzhledem k tomu, že se fotbalu věnuju spíš jen tak pro zábavu, tak by ten, kterej je za to placenej, mohl odvádět lepší výkony. Jsem pro to, aby se něco zlepšovalo a ne proto, aby se srovnávalo s horšíma a pak se spokojeně poplácávalo na ramenou a říkalo se, že jsme lepší než ta lůza (což komentátoři na Nově jsou - s výjimkou NovaSportu, ti jsou zase imo hodně dobří).
      GROE
      GROE --- ---
      KAJ: já osobně bych komentátory čt neodsuzoval (zápasy který komentuje J.Bosák jsou pro mě uplně nejvíc s jeho hláškama), nejsou to roboti. Kdyby byly zápasy např. na Nově, to by sis teprve pošmáknul. Takže díkybohu za ně!
      KAJ
      KAJ --- ---
      Neuvěřitelně tragičtí komentátoři na ČT. Ale abych nekřivdil Čapkovi...toho jsem neslyšel. Nicméně Studio Fotbal + Bauer na ČT4 :ú
      Prej: "Kdyby Liverpool dal v devadesáté minutě gól (za stavu 4:4), tak to mohlo být ještě zajímavé... Lolec
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam