• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOPFC Barcelona - més que un club

    Koho koupit na hrot nebo levy kridlo?

    44 hlasy od 38 respondentů

      rozbalit záhlaví
      GROE
      GROE --- ---
      KAJ: já osobně bych komentátory čt neodsuzoval (zápasy který komentuje J.Bosák jsou pro mě uplně nejvíc s jeho hláškama), nejsou to roboti. Kdyby byly zápasy např. na Nově, to by sis teprve pošmáknul. Takže díkybohu za ně!
      KAJ
      KAJ --- ---
      Neuvěřitelně tragičtí komentátoři na ČT. Ale abych nekřivdil Čapkovi...toho jsem neslyšel. Nicméně Studio Fotbal + Bauer na ČT4 :ú
      Prej: "Kdyby Liverpool dal v devadesáté minutě gól (za stavu 4:4), tak to mohlo být ještě zajímavé... Lolec
      KAJ
      KAJ --- ---
      ASYD: Jistě jsi viděl Guardiolu, když hrával ještě za Barcu. Ta reakce byla pochopitelná, i když mu uškodila.
      ASYD
      ASYD --- ---
      ILL_EEL: za stavu 2-0 a vzhledem k tomu co predvadela Barca a co predvadel Bayern uz bylo rozhodnuto skoro uz po prvnim golu ;-)

      no...jak rikam - penalta mohla/nemusela bejt - o to se prit nechci....ale je to irelevantni vzhledem k tomu divadlu co predvedl trener
      ILL_EEL
      ILL_EEL --- ---
      nicmene capoun zase prokazal svoji mistrovstvi kdyz karal Marqueze kterej si evidentne nechal dat zlutou naschval, aby prisel o odvetu a kecal o tom jak je to zbytecny nechat si dat v takovyhle chvili kartu.)))

      + klasicky vyslovonost Piqué = Piquet (zrejme motoristickej fanda.), Podolský, Borovský, Alvés atd...)
      ILL_EEL
      ILL_EEL --- ---
      proplouvala....za stavu 2-0 jeste rozhodnuto nebylo, mohlo se stat cokoliv....

      navic i kdyz Messi ten pad prihral, tak Lell tam tu nohu proste strcil a jakkoliv se od toho snazil distancovat, bylo evidentni ze mu zabranil pokracovat v sanci/ve hre....pecka to bejt mela

      mozna by paradoxne penaltu sudi odpiskal kdyby to Messi neprihral...
      ASYD
      ASYD --- ---
      KAJ: tak je to snad profesional, ne?
      kolikrat se mu stalo a jeste stane ze nezapiskaj penaltu...
      ale to co predvedl bylo fakt hodne trapne a vzhledem k tomu ze Barcelona zapasem proplouvala tak lehounce tak to tim tuplem nemel zapotrebi

      navic: kdyby aspon toho Messiho typek zprasil/zranil, tak by mel duvod se rozcilovat...ale ten obrance se ho sotva dotknul...imo to ani penalta bejt nemela a jestli tak by byla fakt prisna....ale to je irelevantni zda to pisknul nebo ne
      kazdopadne to Guradiola fakt nevydejchal a imo po pravu byl vyloucen na tribuny

      kamery to pekne dokumentovaly - vsimli ste si ze se Guardiola rozciloval uz predtim nez mu doslo ze naopak Messi dostne kartu za 'simulaci' nez ze by kopala Barca penaltu...
      kdyz zjistil ze se to obrati proti Messimu, tak vybuchnul kompletne ;-)
      KAJ
      KAJ --- ---
      ASYD: Tak to s Tebou nesouhlasím. Ta pentle byla oprávněná a zápas byl vyhecovanej jako prase. Ujely mu nervy, ale bylo to pochopitelné vzhledem k situaci. Přesně jak říká ILL_EEL. Lokte, ramena, kolena...no hnus. Bayern nehrál ani trošku čistě.
      ILL_EEL
      ILL_EEL --- ---
      Webb je kokot....Bayern pri tech prasacky dohravanejch soubojich rozhodne nemel odehrat celej zapas v 11...
      ASYD
      ASYD --- ---
      KAJ: tak Guardioly mi neni lito ani za mak, choval se jak malej spratek
      KAJ
      KAJ --- ---
      Krutý klepec! A ještě navrch nepísknutá pentle. Jenom mi je líto Guardioly, toho Webba bych nejradši udeřil. Ináč pískal celkem dobře...
      ASYD
      ASYD --- ---
      tak ted nevim - bylo to tim ze byl Bayern marnej, anebo je Barca jak z jine planety...

      pac, estli to je spis ten druhy pripad, tak nevim kdo by ji tedka mohl porazit... tak maximalne holandska repre ;-)
      ILL_EEL
      ILL_EEL --- ---
      no ty kravo vcera slusnej valec .)
      KAJ
      KAJ --- ---
      Nějaké tipy pánové? Já osobně sázím 2,5+
      GROE
      GROE --- ---
      KAJ: ani nevim co si o tom mam myslet...
      KAJ
      KAJ --- ---
      DOP: To byla první myšlenka, co mně k tomu napadla ;)
      DOP
      DOP --- ---
      Ale Barca by se necemu takovymu asi branila :)
      KAJ
      KAJ --- ---
      DOP: Je to správně.
      DOP
      DOP --- ---
      GOA_TRANCE: Nedokazu posoudit, ale je to podtitulek i oficialni stranky, takze by to snad melo byt spravne ;)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam