• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOPFC Barcelona - més que un club
    DOP
    DOP --- ---
    HATORI: Michas jabka s hruskama, hroty s kridlama a ofenzivnima zaloznikama. Vetsina tebou zminenych technickych hracu nepusobi jako klasicti "target mani" na hrotu, ale prave vyuzivaji svoji techniku k prechodu ze stredu do utoku. Coz od Zlatana nikdo v Barce neceka, ten je tam od tech 2 golu, co dal ted Arsenalu..
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    HATORI: meles hovna... technickych hrotu tolik neni... Henry... (kterej hraje spise stazenejsiho), Drogba ani Rooney nema techniku Zlatana... Ronaldinho jestli je hrot tak ja jsem papezuv syn... koukej na ten fotbal vice trochu a ne jen na sestrihy
    HATORI
    HATORI --- ---
    KUBAN88: Ibrahimovič se do Barcelony vůbec nehodí. Má krizi už delší dobu, co jsem vysledoval já, tak nemíří při střele na branku:) hlavu dole a pálí jednu vyloženou gólovku za druhou. Technických fotbalistů je ve světě dost Henry, Messi, Ronaldino, Roney, Drogba, Mohamed Zidane, Ribery těm Zlatan nesahá ani po kotníky...

    http://www.eurofotbal.cz/clanky/ibrahimovic-brzy-to-skonci-goly-prijdou-108297/


    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    LAYUP: má prostě krizi... a přesto dal 2 goly... dobry ne ;)
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    KUBAN88: Ale jo asi mas pravdu, ale v ty Barcelone se nejak nemuze usadit mi prijde, ale mozna je jeste brzo
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    LAYUP: sleduju ho od prvni sezony v Ajaxu a za tu dobu nebylo moc technictejsich hrotu na svete...
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    KUBAN88: Ty vole, to co dokazal spalit za prvni polocas, to bylo neco neskutecnyho.. pri prvnim gole mel kliku druhej nabombil, je to noha.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    HATORI: co to meleš? akorát je z formy (ikdyž 2 goly dal) ale techniku má jako nikdo...
    HATORI
    HATORI --- ---
    Ten obrovitý Ibrahimovič, včera pálil jednu gólovku za druhou! Já si nemůžu pomoct, je to prostě neohrabané kopyto:o(
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    Leo Messi 11 Goles en 5 partidos 2 Hat-Trick 2010
    http://www.youtube.com/watch?v=zUCYvlduEMU&feature=player_embedded
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    LAYUP: vtom rozhovoru co sem pastoval se pise, ze je na tom Ibra psychicky blbe...potrebuje dat par golu, pak se oklepe a zacne sazet, podobne jako etoo
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    ASYD: Pri tomhle zapase jsem z neho opravdu nemohl, to musel vzit opet Messi do svych rukou a dat mu penaltu protoze se na to uz nemohl divat. Ukaze cas zda se jedna jen o docasne vypadnuti z formy, sam nekde rikal ze uz to zazil v kazdem klubu a vzdy se z toho dostal, uvidime.
    ASYD
    ASYD --- ---
    http://www.youtube.com/watch?v=DmMtPAl_zzU
    ale teda tahlencta hvezdicka se vam teda moc nepodarila (zatim)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    Messi je kral a Ronaldo si muze jit lestit kopacky do satny!
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    Messi, the children’s voice
    Anna Segura
    Argentinian star Leo Messi is a new goodwill ambassador for Unicef and from now on the Barça striker “wants to add my grain of sand” to improving the lives of children all around the world.

    http://www.fcbarcelona.cat/web/english/noticies/club/temporada09-10/03/11/n100311109785.html
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    No to bych blil, a Real musi dat na 3 2 nekdy pred 90tou minutou.. shit
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    Olele Olala, ser del Barça es, el millor que hi ha!

    sem si rikal ze z takovyhle dalky uz to musi trefit!
    DOP
    DOP --- ---
    LAYUP: To je jasny, koneckoncu uz prvni galacticos nebyl po financni strance pruser i pres to, ze nevyhrali zadnej titul. Holt nekteri delaji business aby mohli delat fotbal a jini delaji fotbal aby mohli delat business
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    DOP: No ja si myslim ze je to cely hodne dobre promysleny, za televizni prava inkasujou nejvic ze vsech klubu a proc? protoze kazdej chce videt Ronalda, Kaka atd. jasny ze se mu to vrati.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam