• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOPFC Barcelona - més que un club
    DOP
    DOP --- ---
    ASYD: Ano, pri psani tohodle sem svyma slzama vytopil nekolik pater pode mnou..
    ASYD
    ASYD --- ---
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    LAYUP: mně jenom přijde divný, že by v evropě ještě někdo kapříkovou metodou uplácel rozhodčí.... ale nebudu vás tu provokovat, ostatně barca to měla letos obhájit, nikdo jinej takovej fotbal nepředved... bayern budiž ale inter - to bylo horší jak svého času řecko
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    CYBERKOTLIK: ty si trouba viď? nabrečenost a teorie - na to sem teprva reagoval, že je to opravěný
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    MUCKER: Pochybuju ze by to Barca prodala, spis ale mi ale prijde cim dal tim vic zahadnejsi chovani rozhodcich (nejen v LM) a losy. To trochu smrdi. 30 kapriku sem tam, kdo vi.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    ASYD: kdo tu breci? akorat mucker tady provokuje svejma pritroublejma teoriema...
    ASYD
    ASYD --- ---
    lol...Guardiola nebreci, zato tady to se to vynahrazuje
    DOP
    DOP --- ---
    MUCKER: Mozna proto, ze to nejsou stroje a takovouhle obranu proti nim nehravaj ani posledni tymy ligy?
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    ale vazne - proc zacali hrat v 75. minute? to jako mela bejt opakovacka taktiky na chelsea?
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    od 70. minuty jsem se bavil naramne, to zas jo, bodejt by ne, kdyz slo vsechno hezky podle noticek .) mne je uplne jedno co pisou noviny ze kdo breci nebo nebreci, to si lepte na zed plakatky koho chcete :) vase bulvarni emoce :D
    tady proste vidis ze barca to prodala a nazdar, to co predved inter to bylo strasny, ale dostali barcu pro jistotku uz v zakladni skupine aby si to mohli hezky nacvicit .)
    DOP
    DOP --- ---
    MUCKER: Tak to ne. Ale kazdopadne mi udelala Barca radost tim JAK prohrala - zatimco ruzni Fergusonove, Wengerove ci Mourinhove by si pred novinari vyplakali oci uz kvuli tretimu golu z jasnyho offsidu z Milanu - a o chybach rozhodciho z odvety by breceli jeste tydny a tydny (protoze by to byl samozrejme rozhodci, kdo jim ukradl jejich vitezstvi), tak Pep a spol uznali, ze Inter byl lepsi, pogratuloval mu a ruku-neruku Yayi ani nekomentoval.

    A to, jak prekladatel po vitezstvi v transu pobihal po nou campu, to byl taky ulet :)
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    hahaha barca musí prohrát abyste si konečně všimli jaká je liga mistrů loutkohra? :)
    HATORI
    HATORI --- ---
    LAYUP: Normálně regulerní gól neuznal mamrd. Mi ten Inter chvílema připomínal Řecko na Euru.
    DOP
    DOP --- ---
    http://www.goal.com/en/news/1127/player-ratings/2010/04/28/1899350/player-ratings-barcelona-1-0-inter
    Valdes: NA – Just what exactly does Victor Valdes look like again? He was absolutely unnecessary as a shot stopper, given that Inter had only one shot all night, and that was off target. He didn’t even bother going up for the late corner!

    Chudak Valdes ani nedostal znamku :)
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    DOP: Presne, zacinam verit tomu ze uefa ovlivnuje zapasy, ten rozhodci kdyz chce tak udela nesnesitelnou atmosferu, jedna chyba vedle druhy, vcera to vypadalo ze jeden postrani fandi Barce a druhej Interu, neskutecna fraska. Cekal jsem betonarku ala Mourinho a to se taky stalo, no co jinyho taky na Nou Campu v deseti hrat, do fotbalu to cely vcera melo hodne daleko, premotivovanost nejvetsi, sere me ze jsou ti hraci schopny pro postup udelat cokoliv a jit pres mrtvoly.
    DOP
    DOP --- ---
    LAYUP: Dneska vlastne uz ti rozhodci ani ty hrace nepotrebuji - staci si sami.

    Uz na San Siru padnul treti gol z minimalne metrovyho offsidu, vylouceni za neco, co by ustalo i sedmilety dite (Busquets se potom tak ale choval), prvni gol byl nejspis z offsidu, zatimco ten druhej neuznanej mel pro zmenu platit.. Komedie
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    Ja tomu uz fakt nerozumim, na kazdy druhy zapas co koukam napric ligama delaj rozhodci hrozny boty, nevim jestli je to nejaka strategie jak rozhodti hrace nebo co ale je to fakt strasny. Vcera absolutne nesmyslna cervena za herecky vykon Sergia, neuznany gol za ruku ktera evidentne byla u tela. nemam slov.
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    tak to chlapi dneska pekne zazdili...Ibra se pomalu stava pepkovou nocni murou :D
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    HATORI: Chaha dobre jim tak.. dneska musime verit!)
    HATORI
    HATORI --- ---
    Dneska to prý bude na Nou Campu peklo!

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam