• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOPFC Barcelona - més que un club
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    DOP: Presne, zacinam verit tomu ze uefa ovlivnuje zapasy, ten rozhodci kdyz chce tak udela nesnesitelnou atmosferu, jedna chyba vedle druhy, vcera to vypadalo ze jeden postrani fandi Barce a druhej Interu, neskutecna fraska. Cekal jsem betonarku ala Mourinho a to se taky stalo, no co jinyho taky na Nou Campu v deseti hrat, do fotbalu to cely vcera melo hodne daleko, premotivovanost nejvetsi, sere me ze jsou ti hraci schopny pro postup udelat cokoliv a jit pres mrtvoly.
    DOP
    DOP --- ---
    LAYUP: Dneska vlastne uz ti rozhodci ani ty hrace nepotrebuji - staci si sami.

    Uz na San Siru padnul treti gol z minimalne metrovyho offsidu, vylouceni za neco, co by ustalo i sedmilety dite (Busquets se potom tak ale choval), prvni gol byl nejspis z offsidu, zatimco ten druhej neuznanej mel pro zmenu platit.. Komedie
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    Ja tomu uz fakt nerozumim, na kazdy druhy zapas co koukam napric ligama delaj rozhodci hrozny boty, nevim jestli je to nejaka strategie jak rozhodti hrace nebo co ale je to fakt strasny. Vcera absolutne nesmyslna cervena za herecky vykon Sergia, neuznany gol za ruku ktera evidentne byla u tela. nemam slov.
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    tak to chlapi dneska pekne zazdili...Ibra se pomalu stava pepkovou nocni murou :D
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    HATORI: Chaha dobre jim tak.. dneska musime verit!)
    HATORI
    HATORI --- ---
    Dneska to prý bude na Nou Campu peklo!

    AZASHAQ
    AZASHAQ --- ---
    ASYD: Mourinho pry tak fackuje i sve hrace 8)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    LAYUP: kecy,vsechno vyhrajem:)
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    ASYD: jako Jose je nekdy zmrd, ale se vsema hracema (az snad na Makaleleho ke konci v Chelsea) mel a ma super vztah... vetsina hracu na nej vzpomina jak na starsiho brachu nebo nejlepsiho kamarada v tom je jedna z jeho velkych vyhod...
    proto si myslim, ze to spise bylo nejake hecovaci pratelske gesto nez facka jak to tak vypada...
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    No jasne, Puyola zna moc dobre ze jo, to same Xaviho apod.
    ASYD
    ASYD --- ---
    KUBAN88: hehe... tak teda nechapu proc takhle a na tvar
    ale asi jo, vzhledem k tomu ze ho puyol taky poplacava
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    ASYD: imho to melo byt pratelske poplacani... museji se znat jeste kdyz delal Jose na Nou Campu prekladatele a asistenta
    ASYD
    ASYD --- ---
    AZASHAQ: wtf? o co slo?
    AZASHAQ
    AZASHAQ --- ---
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    HATORI: Abych rekl pravdu tak ho sundal elegantne))
    HATORI
    HATORI --- ---
    KUBAN88: Rozhodně v tom nebyl úmysl.
    Já jsem u toho zpomaleného záběru zrovna jedl... Chuťovka.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    HATORI: tak to je opravdu radost cist s cim jsi vcera byl spokojenej... :(
    HATORI
    HATORI --- ---
    LAYUP: Toho Zlatana vystřídali moc pozdě:)
    Nejlepší bylo jak Messi vyrazil Maicounovi přední zuby!

    LAYUP
    LAYUP --- ---
    No ty vole, tak vcera hrozny. Zanetti nedal Messimu vubec nic zadarmo, vlastne mu nedal vubec nic, prisel mi jak maly dite co mu sebrali lizatko, Dani Alves co kopnul to slo do prdele a Xavi nemel komu rozdavat kdyz vsichni stali jak sloupy v poli. Navic Caesar chytal vyborne a Inter do punticku zahral to co si pripravil, takze super ze Puyoles meli prevahu v drzeni mice ale na branu byli uplne bezzubi. Nejdriv zavahani v lize a ted i v LM, ve finale jeste prijdem o vsechno.
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    HATORI: Taky jsem na to koukal no)... jako je to fakt vopruz jet 1000 km busem ale tak snad to jednou prezijou primadony no)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam