• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    Tato diskuze je věnována všem, kteří si uvědomují, že slušnost na silnici je velmi důležitá. Nejde o to striktně dodržovat pravidla, jde o to u řízení myslet! Zároveň také těm, kteří pomáhají zachraňovat lidi a odstraňovat následky dopravních nehod.

    Kdo si myslí, že je výborný řidič, a že se mu nemůže nic stát většinou dopadá nejhůře.

    Stop parkovacím zónám v okrajových částech Prahy




    "Provozovatel vozidla zajistí , aby při užití vozidla na pozemní komunikaci byly dodržovány povinnosti řidiče a pravidla provozu na pozemních komunikacích stanovená tímto zákonem."

    rozbalit záhlaví
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SPM: Jako respekt, jak moc "i dont give a fuck" přístup musíš mít, když nabídneš frajerovi co nemá papíry a zrovna si dal panáka a pivo takovýhle auto na řízení.

    Je to hovado, neuvěřitelný, ale asi taky tak trochu legenda :D
    SPM
    SPM --- ---
    SPIKE411: Si po přečtení toho článku nejsem jistej, jestli by primárně neměli omezit svéprávnost tomu, kdo mu to auto půjčil :-)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Splašený mustang řádil na křižovatce v Hradci, čerstvý padesátník neukočíroval narozeninový dárek - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/krimi-splaseny-mustang-radil-na-krizovatce-cerstvy-padesatnik-neukociroval-narozeninovy-darek-40465494
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Stará slovenská múdrosť vraví: "Kokoti sú na celom svete."
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    Tak vzhledem k tomu, že přímo název tohohle klubu je o tom, jací jsou ti ostatní řidiči kreténi...
    FAT
    FAT --- ---
    Jezdím na kole i autem a znám mnoho kreténů na obou stranách. Nemáme si co vyčítat...
    SPM
    SPM --- ---
    Já na kole občas jezdím a stejně, i na něm, mě většina ostatních cyklistů sere :-)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    WARSHEEK: jak kreteni jeli prave cela skupina :) Mozna spis ten jednotlivec by jel normalneji :)
    WARSHEEK
    WARSHEEK --- ---
    VYWERN: V každé skipině lidí najdeme kretény. Nebudu na základě zkušeností s jednotlivci odsuzovat celou skupinu. Takhle jednoduchy to je. A ne, na kole nejezdim 😃
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    WARSHEEK: nezavirej pred tim oci :)
    WARSHEEK
    WARSHEEK --- ---
    VYWERN: oh, not this shit again
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    FRK_R23: taky padal saharskej pisek koncem unora
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    RETAL: Pylová sezóna začala letos trochu dříve.
    SITH
    SITH --- ---
    VYWERN: silničkáři jsou imho nejhorší cyklisti ever. Jezdí vedle sebe, jezdí v té široké dlouhé skupince atd.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    ja jsem teda nikdy neslysel ze jsou cyklisti super lidi, nespletl ty sis auditko s Urban Legends?
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Takove to, kdyz slysite, ze cyklisti jsou super lidi a pak jedete na cyklostezce, ktera slouzi i jako pesi (matky s kocarkama, psama, bruslari, bezci,duchodci, cyklisti) a v pravouhle zatacce, kam neni videt (protoze zed), se vyriti 4 dementi na silnickach v protismeru, protoze oni jedou tour de france a nikdo jim nebude prekazet. Daval jsem hodne ostre brzdy a minuli jsme se o centimetry. Nevim, co by kluci delali, kdyby tam sla treba matka s kocarkem.
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    RETAL: Nespletl sis auditko s vegetou? 😏
    RETAL
    RETAL --- ---
    Ahoj, taky se vám zdá, že poslední týdny prší v Praze nějaký špinavý déšť? Zůstávají po něm prachové mapy na všech autech.
    SPM
    SPM --- ---
    ADAMIRA: já nestudoval úplně přesně jak to mají rozepsané, ale když kliknu na ten konfigurátor, tak v prvním výběru řeknu že mám dodávku, v druhým že je do 3,5 tuny a třetí otázka je, jestli má v techničáku M1 nebo M1G. Když dám ne, tak mi to vybere kategorii D2 na koupení známky. Pravda že CZ specialitou je, že u nás jezdí i úplně normální osobáky s kategorií N1, který podle toho selectoru spadnou do té levnější kategorie, snad :-)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SPM: no jo tyto kategorie ano, zadat se musí - ale co tak koukám do HU ceníku tak to pak je opravdu podle náprav

    ale buhvi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam