• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    KIE: No je pravda, ze ve vetsich mestech se v protismeru nejezdi, a kdyz, tak po chodniku :-). Ale jinak viegnamske silnice jsou neco co se musi zazit, je to nepredatelna zkusenost.
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    KIE: Víceméně souhlas. Taky jsem dostal zákaz řízení a byť mě to kurevsky sralo, za volant jsem, tedy s výjimkou nějakého toho sněžného blbnutí kdesi v polích, nesedl. Po pozemních komunikacích jsem zkrátka začal drandit, až když mi vrátili ŘO zpátky. Myslím si, že proti recidivistům by se mělo postupovat tvrději, zejména, pokud tam hrál v počátcích roli alkohol, nebo drogy... U lidí, kteří to dostali za rychlost a jsou třeba na ŘP existencionálně závislí bych naopak postupoval s velmi přimhouřeným okem...

    ADMIX: Dobré vědět. Ale nejvíce mě baví, jak si starosta Rosic udělal z toho business. A nikterak to neskrývá, a největší prča je, jak to zařídil, aby tím netrpěli místní - tím narážím na pozici té úsekovky "až za Kývalkou" :D No ještěže tam má důsledného pana Galetku, který je celkem důstojný soupeř... Obávám se však, že to bude fungovat tak, že v období "hlucha" z radarů přímo v Rosicích budou prostě vytahovat staré případy z dálnice... Pochybuju, že by kvůli tomu nabírali nové parazity na úřad...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Další radar pro Rosice | Blok starostí
    http://blokstarosti.cz/?p=469

    lol :D
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    KIE: kdyz je Listina nedilnou soucasti ustavniho poradku, ktery je... z principu nad zakonem? :-) Taky je snaha ustavni pravo ohejbat a obavam se, ze stat si v tomhle smeru dava hodne velky pozor, aby ty ohejbaky k ustavnimu soudu vubec nedosly. Ale to jsme skoro OT :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam