• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    VYWERN: neni to oprah?
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    ADMIX: kamarada takhle nahlasil nejaky zmrd (policejni rodina), ze ho kamos zmlatil a zlomil mu ruku, kvuli tomu pak mel nejake opletacky v praci a se socialkou. No a kamarad musel 3 mesice chodit po policajtech a obhajovat se, ze dotycneho ani nezna. Cele to bylo komicke, protoze ten kamarad ma asi 155cm a 45kg a fakt mu rozmery neumoznuji dat nikomu po cuni.
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    Nechcete to tady prejmenovat na Klub celostatne hledanych ridicu a jinych zlocincu? :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    J3RRYNA: Hele, v CR se fakt muze stat cokoliv - na mne loni zkousel jeden exot podat trestni oznameni pro vyhrozovani smrti, a policajt co to vysetroval mi poslal e-mail (!), a kdyz jsem mu na nej neodpovedel (protoze jsem si myslel, ze je to dalsi trolling toho debila), tak mi jednou volala mati, ze me na trvalym bydlisti hledala skupinka statnich policajtu :D
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    SAMOUT: LOL, já jsem se zatím z ÚJ nikdy omlouvat nemusel, ale každopádně dobré vědět, že když se tak stane, možné je všecko, i to, že po mě vyhlásí pátrání... :D
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    PNXNTDD: No tak to je trochu jina situace nez kdyby nadejchal, zejo ... Ale podstatne uz bylo receno :)
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    KIE: Tak to každopádně souhlas. Bohužel tyhle situace se dějou dnes a denně.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    ADMIX: On nebyl ožralej, byl po párty a nespal asi dva dny... bylo potřeba odvízt auto asi dva kiláky. Nebylo to moje auto, já bych mu svoje nepůjčil, ale tohle bylo právě téma který jsme řešili po cestě - coby kdyby.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    PNXNTDD: Ty vole, asi jsem ani nebyl nikdy dost nalitej na to, aby mi prislo jako dobrej napad sednout si do auta k ozralymu ... holt asi jina generace :D
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    ADMIX: Né, jsem si vzpomněl na minulej víkend :D
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    PNXNTDD: To by me zajimalo, jak te takova vec napadne, to takhle pri uterku dumas nad tematem 'jakej vybornej napad, kterej vubec nemuze skoncit spatne, bysme dneska spachali'? :D
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    Tak mě napadlo... hrozí mi nějaký postih kdybych vědomě půjčil vozidlo opilému řidiči, jehož by následně zastavila policie a on by nadýchal a zjistilo by se, že auto je moje a jedu s ním v autě ?
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Není to J3RRYNA :-)?

    Řidič se omluvil z řízení o přestupku. Úřednice po něm „vyhlásila“ pátrání - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/...zalobou-na-ministerstvo-dopravy-1cq-/krimi.aspx?c=A160516_161031_krimi_cen
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    nechcete si ten politickej OT řešit v nějakým k tomu vhodnějším klubu ?...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    MUADDIB: Jenze Hamster ma pravdu, ono fakt jen stacilo je poslouchat, aby clovek vedel, ze je nema volit. Platilo to vzdycky - pro Veci Vydelecne, pro Tuzemana, i pro Burese.

    Vsechny stacilo jen poslouchat :))
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    MUADDIB: Do stejné krabice je strkám jen z hlediska toho, proč je lidi volej. Ale nebudem tu rozjíždět politický analýzy, ne?
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    HAMSTER: LULz... já právě nemluvil o tom, že "cokoli" ... taky si vybírám na základě zkušeností o získaného odhadu... :D

    To jen "někdo" je takovej machr... že podle odhadu strtčí svobodné a ANO dos tejné krabičky tvrdí že: "Pokus omyl je úplně to nejhorší" ... přičemž... odmítá fakt, že bez tohoto mechanismu by člověk nejnže nepřistál na měsíci, ale ani by nevynalezl elektřinu, počítače a internet, aby na něm mohl HAMSTER plácat takový chobotiny, jakože podle Darwina vymřu :D
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    MUADDIB: Ty strkas do pusy cokoli, aniz bys si dopredu zjistil, co to je? Ok, taky pristup, podle Darwina vymres...
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    HAMSTER: ty hele... jak to třeba děláš, když máš něco ochutnat? nebo furt cucáš prověřené mateřské mléko?

    bez metody pokus/omyl by jsme jako lidstvo pořád viseli za ruce na stromech kamaráde...

    (jakou souhlasím s tím, že volit kašpary s VV nebo ANO je vrchols tupidity, páč to jsou jen naoko neokoukané tváře a věřit straně s programem "bude líp" je myslím dostatečná známka naivity... ale... koukat se na neprověřený (v praxi) ovšem vyprofilovaný politický subjekt s jasnou vizí jako na vrstevníka business projektů jako bylo VV a je ANO může skutečně jen mapy-neznalý)
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    HAMSTER: Zvolit 100% proveřené gaunery
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam