• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    Tato diskuze je věnována všem, kteří si uvědomují, že slušnost na silnici je velmi důležitá. Nejde o to striktně dodržovat pravidla, jde o to u řízení myslet! Zároveň také těm, kteří pomáhají zachraňovat lidi a odstraňovat následky dopravních nehod.

    Kdo si myslí, že je výborný řidič, a že se mu nemůže nic stát většinou dopadá nejhůře.

    Stop parkovacím zónám v okrajových částech Prahy




    "Provozovatel vozidla zajistí , aby při užití vozidla na pozemní komunikaci byly dodržovány povinnosti řidiče a pravidla provozu na pozemních komunikacích stanovená tímto zákonem."

    rozbalit záhlaví
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    ADMIX: On nebyl ožralej, byl po párty a nespal asi dva dny... bylo potřeba odvízt auto asi dva kiláky. Nebylo to moje auto, já bych mu svoje nepůjčil, ale tohle bylo právě téma který jsme řešili po cestě - coby kdyby.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    PNXNTDD: Ty vole, asi jsem ani nebyl nikdy dost nalitej na to, aby mi prislo jako dobrej napad sednout si do auta k ozralymu ... holt asi jina generace :D
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    ADMIX: Né, jsem si vzpomněl na minulej víkend :D
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    PNXNTDD: To by me zajimalo, jak te takova vec napadne, to takhle pri uterku dumas nad tematem 'jakej vybornej napad, kterej vubec nemuze skoncit spatne, bysme dneska spachali'? :D
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    Tak mě napadlo... hrozí mi nějaký postih kdybych vědomě půjčil vozidlo opilému řidiči, jehož by následně zastavila policie a on by nadýchal a zjistilo by se, že auto je moje a jedu s ním v autě ?
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Není to J3RRYNA :-)?

    Řidič se omluvil z řízení o přestupku. Úřednice po něm „vyhlásila“ pátrání - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/...zalobou-na-ministerstvo-dopravy-1cq-/krimi.aspx?c=A160516_161031_krimi_cen
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    nechcete si ten politickej OT řešit v nějakým k tomu vhodnějším klubu ?...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    MUADDIB: Jenze Hamster ma pravdu, ono fakt jen stacilo je poslouchat, aby clovek vedel, ze je nema volit. Platilo to vzdycky - pro Veci Vydelecne, pro Tuzemana, i pro Burese.

    Vsechny stacilo jen poslouchat :))
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    MUADDIB: Do stejné krabice je strkám jen z hlediska toho, proč je lidi volej. Ale nebudem tu rozjíždět politický analýzy, ne?
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    HAMSTER: LULz... já právě nemluvil o tom, že "cokoli" ... taky si vybírám na základě zkušeností o získaného odhadu... :D

    To jen "někdo" je takovej machr... že podle odhadu strtčí svobodné a ANO dos tejné krabičky tvrdí že: "Pokus omyl je úplně to nejhorší" ... přičemž... odmítá fakt, že bez tohoto mechanismu by člověk nejnže nepřistál na měsíci, ale ani by nevynalezl elektřinu, počítače a internet, aby na něm mohl HAMSTER plácat takový chobotiny, jakože podle Darwina vymřu :D
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    MUADDIB: Ty strkas do pusy cokoli, aniz bys si dopredu zjistil, co to je? Ok, taky pristup, podle Darwina vymres...
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    HAMSTER: ty hele... jak to třeba děláš, když máš něco ochutnat? nebo furt cucáš prověřené mateřské mléko?

    bez metody pokus/omyl by jsme jako lidstvo pořád viseli za ruce na stromech kamaráde...

    (jakou souhlasím s tím, že volit kašpary s VV nebo ANO je vrchols tupidity, páč to jsou jen naoko neokoukané tváře a věřit straně s programem "bude líp" je myslím dostatečná známka naivity... ale... koukat se na neprověřený (v praxi) ovšem vyprofilovaný politický subjekt s jasnou vizí jako na vrstevníka business projektů jako bylo VV a je ANO může skutečně jen mapy-neznalý)
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    HAMSTER: Zvolit 100% proveřené gaunery
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    MUADDIB: Pokus omyl je úplně to nejhorší, nejnezodpovědnější a nejpitomější, jak se dá postupovat. Bianco-šek pro někoho, jehož nejlepší doporučení je, že ho vůbec neznám. Co stupidnějšího se dá udělat?
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    HAMSTER: BTW furt lepší pokus-omyl, než "menší zlo"

    cos voli ty? TOP09? :D
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    HAMSTER: :D
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    MUADDIB: Stačilo je poslouchat a trochu u toho přemejšlet, ale většina národa se nedostane dál, než "jsou noví a čistí, jistě budou lepší, než ti předchozí". Ale u nás se holt volí metodou pokus-omyl....
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    HAMSTER: lol... (...svobodný, že ale měli možnost se projevit na parlamentní/zákonodárné úrovni) :D
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    YOT: Tak nějak no :D
    YOT
    YOT --- ---
    PNXNTDD: Už vidím ty komplexy, jak si tam vyplakávaj srdíčka z toho, že někde nevyhráli křižovatku...
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam