• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    FORTRESS: Me teda spis pobavili ty cajti, jak je auto v noci bez svetel vubec nevzrusilo :D
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Už jsem chtěl říct že jízdu na dálnici v levém pruhu za zvuku Radikahl a Stahlgewitter můžu natočit taky ale teda 2:23 nepříjemná situace, to bych taky asi vyváděl.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    Kompilace ze silnic 60 - Ruch drogowy
    https://www.youtube.com/watch?v=UF-sWJyR_jQ
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    FRK_R23: Ber to jako nezaručenou informaci, ale někde jsem na to narazil a vypadalo to celkem věrohodně.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    PHAILO: Fer, bych se divil kdyby to nechali. Tak dik za info :)
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    FRK_R23: Někde myslím proběhlo, že si to vzalo na starost právní oddělení importéra (BMW) a chystají se po NR na ně vlítnout.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    VIRTUALVOID: Ach so :)) Tak to sou dobry dementi, BMW bude zalovat nebo to nechaj bejt? Cekal bych od nich jasnou reakci :)
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    FRK_R23: jop, ta partia vymetencov si to cele vymyslela. pravdivy (aj to len z malej casti) bol ten majl s ponukou... nothing more, nothing less. Carrie to podpisala a ti dvaja honibrci len zavideli a chceli views :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Nebyl sem ted tejde poradne na netu, dopadla nejak ta kauzicka s BMW? Diky :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    DRMENGELE: jo presne tak :)
    DRMENGELE
    DRMENGELE --- ---
    RZ smí být přišroubovaná, ale šrouby nesmíte provrtat přes písmeno, nebo číslo, ale to snad nikoho nenapadne udělat.

    GRANTORINO: Někdo krade RZ z drahejch aut a chce za ně výkupný? Nebo jak tomu nesmyslu mam rozumět?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    hele stoprocentne ty znacky nemusi mit auto, ktery stoji, protoze strejda rikal, ze si musi vzdycky ty znacky pri stani sundat a dat do auta,... protoze on ma drahej bourak a je svycar reidtel banky, prej jim to obcas normalne ukradnou a pak se jim ozvou a chteji vykupny a jemu nic jinyho nezbude, nez to zaplatit, protoze zase potrebuje rychle odjet do svajcu, takze nema cas vyrizovat to... tak si je vzdycky da dovnitr a pak zase nasadi. to jen takova legracni historka novorocni :D
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    MVEK: Primo policajti mi rekli, po tom co jsem hlasil kradez obou RZ, "joo to mate mit prisroubovany"...
    MVEK
    MVEK --- ---
    GRANTORINO: To doufám, protože až se dokopu se s tím dělat, tak to taky udělám, ať je to jakkoliv.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MVEK: jo, no ja nevim,, zase si nemylsim, ze jsou policajti tak blby, ze by dali pokutu za to, ze je prisroubovana :D?
    MVEK
    MVEK --- ---
    GRANTORINO: To sice prochází, ale třeba mě práva znalejší opraví, je to poškození značky, takže je to přestupek. To je stejné jako, že nesmí být poškrábaná po seškrábnuté zelené známce, tak tam dávají ty nesmyslné bílé přelepky...
    SPM
    SPM --- ---
    Na jednom autě mám přední přišroubovanou a taky k tomu zatím nikdo žádný komentář neměl (ani na STK; narozdíl od mlhovky, která sice svítí přesně tam kam má, ale technik ten den nějak nevěděl která strana je levá a pravá).
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MVEK: jasne ze muzes mit prisroubovanou spz :D ja ji mam prisroubovanou a proslo to technickou bez poznamky
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    PHAILO: To je jedna z veci, kterou si tady taky uzivam, pokazdy kdyz vidim auto ktery ma misto znacek kus kartonu a na nem propiskou napsanou registraci :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam