• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    MVEK
    MVEK --- ---
    Pokud vím, tak Němci nemají jiná pravidla pro rušení omezení rychlosti a jiných zákazů křižovatkou než my.

    Umí mi tedy někdo vysvětlit, proč jsem zase potkal 70ku, pak světelnou křižovatku, a asi sto metrů za ní konec 70ky?
    A přísahal bych, že to nebyl jediný podobný případ, i když se mi to plete s případy, kdy v obci najednou někde vidím omezení na 50, ale tam soudím, že je to připomenutí, protože v Německu je snadné přehlédnout (nebo občas chybí) konec obce.
    EDERA
    EDERA --- ---
    KORKMAZ: Soucítím. V Itálii nás takhle na víc než hodinu zdržela bouračka na silnici vedoucí souběžně s dálnicí, po které jsme jeli. Dálnice v pohodě průjezdná, ale toho sraženýho motorkáře, sanitku a policajty si prostě museli všichni důkladně prohlídnout.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Včera večer kolona na spojce od magistrali směr P5 a to jen kvůli nehodě v protisměru v Braníku, kde bylo hasiči a lidí prostě jen čuměli. Nejhůř jel levej pruh. Český řídiči well done, dlužíte mi 20min života...
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Brno - Vyskov treba. Tam to beha hodne casto. Nevím jak je to pak dal. Plot vidim jen Hulín-Otrokovice. Ale Vysko - Hulín nevím zda je.
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    VYWERN: zas tak do detailu to nesleduju, jenom si vsimam, ze plot se na dosti mistech postavil nebo dostavuje

    kterej usek mas na mysli?
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    FELCARKILLER: ne vsude a je spousta zrekonstruovanych useku, kde plot nepostavili.
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    VYWERN: Kolem dalnic se ploty stavi.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    TRISSIE: takze na mem pozorovani, ze kazdy rok te zvere potkavam vic, neco bude. Ja jen nechapu, proc se kolem dalnic nestavi ploty...
    JOHY
    JOHY --- ---
    Zaregistrovali jste tuhle kampaň? videa maj celkem slušný...https://www.facebook.com/tymsilnicnibezpecnosti/?hc_ref=ARQV1U6wu1P1mjF_k2dNWYLgyu6PxrdUTz9WeqHAsTgJPObanujhKFVmP7Vw9it127M&fref=nf
    SPM
    SPM --- ---
    MVEK: jo, mě nejvíc pobavilo, že ve směru na Prahu se v odstavném a částečně i pravém pruhu válel jeden ten billboard s českou vlajkou. Hned jsem si vzpomněl na to vysvětlování, jak billboardy nejsou nebezpečný :-D
    MVEK
    MVEK --- ---
    SPM: To se nedivím, týden po vichřici jsem po D10 jel a to byl poškozený nebo zbouraný plot od stromů snad na každém druhém kilometru v těch zalesněných úsecích.
    SPM
    SPM --- ---
    Ono i na dálnici se objeví... :-( Jak byl některý z těch minulých víkendů ten fujtajbl vítr, tak na D10 ležel v tom travnatym pásu mezi směrama sraženej divočák...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    srnky mi nepřipomínejte, příští týden musím do servisu (naštěstí jen prasklé uchycení světlometu). Bydlím v polích, ale že se s nima potkám na extrémně rušné silnici kousek od dálnice (v sedm večer, kdy tudy jezdí auta oběma směry v jedné šňůře), tak to jsem fakt nečekala. Dvě to ještě přeběhly, ta třetí už holt ne...

    jinak co jsem si četla vyjádření myslivců a PČR, tak jo, střety se zvěří jsou každým rokem asi o 10% častější.
    SPM
    SPM --- ---
    Já potkal jednu 2x na jednom úplně stejném místě. Těsně před podjezdem na dálnici. Asi nejmíň přehledný úsek z celé cesty, protože hromada pruhů kvůli nájezdu na dálnici, celkem provoz, za tmy oslňují jak auta proti, tak světla z dálnice a přesně v tom místě, kde je sotva vidět, mi tam ta sviňa 2x vkročila. Přísahal jsem, že jestli mi to udělá po třetí, tak si koupím kulovnici a vysvětlím jí to :-)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    SITH: Tak na to bacha, mondejicku srnky chutnaj, vyzkouseno za tebe!
    SITH
    SITH --- ---
    MVEK: ja je potkávám u nás kdykoliv když jedu po 7 hodině
    MVEK
    MVEK --- ---
    Mám jen větší štěstí, nebo od září vysoká zvěř tolik migruje, že je každý víkend za světla i noci potkávám třeba i několikrát za cestu (i v polích)? Dřívější roky jsem ani takhle na podzim nemíval tolik štěstí (no, zatím opravdu štěstí, bylo vždy vidět dostatečně dopředu, nebo jen vedle silnice).
    MVEK
    MVEK --- ---
    Dík za info, no tak uvidíme.
    JOHY
    JOHY --- ---
    MVEK: Jako všechny přestupky na to má policie rok.
    SCHRAPNEL
    SCHRAPNEL --- ---
    MVEK: Zalezi. Mne prisiel pozdrav z usekoveho merania D1 po pol roku (auto mam registrovane v CR).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam