• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    FAT
    FAT --- ---
    Když jsem tu před časem psal o kolegovi a že nadýchal 2,5, tak ještě nic nedostal. Ale předvolali si ho na PČR a tam mu vzali otisky, vyfotili si ho i s tetováním a odebrali DNA. Je to normální postup? Vím, že to už je trestný čin, ale přišlo mi to až dost.
    Díky za názory.
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    Naměřili mi alkohol v dechu, jaké jsou následky? | AK JUDr. Iva Kremplová
    http://www.ak-kremplova.cz/blog/namerili-mi-alkohol-v-krvi-jake-jsou-nasledky
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    FORTRESS: krev se mnou vubec neresili..akorat v protokolu bylo policko - odber krve - ne
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    FILIPSZ: Správně jsi řekl že jsi nepožil a že jde o ústní vodu / ostřikovače / mentolku. Pokud šlo o orientační měření dragerem a neodmítl jsi krev (?) tak bys měl bejt safe. Nicméně je to otázka spíše pro místního zlého právníka.
    RALI
    RALI --- ---
    DANYSEK: ja to mam na motorce, cim lepsi mam vybavu (paterak, protektory, kvalitni rukavice a helmu) tim vetsi mam falesnej pocit bezpeci a tim vic si dovolim prasit. Kdyz jedu nahodou v kratasecha v tricku, jedu podstatne opatrnej
    RALI
    RALI --- ---
    FILIPSZ: svara za 0,12 prisel na pul roku o ridicak...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    SPM: To je prave ta degenerace!
    SPM
    SPM --- ---
    DYNK: jsou kontrolky a kontrolky. Dřív když někdo vletěl na mokrý silnici do zatáčky a ještě přímo v té zatáčce velice inteligentně šlápnul na brzdu, tak si rozbil držku. Dneska se mu rozsvítí žlutá kontrolka a jede dál :-)
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    resp. 0.14, 0.19, 0.11, 0.09
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    ahoj, muzu dotaz?
    nadychano 0.19, 0.11, 0.09.
    do protokolu poznamka ze jsem nic nepil ani nepozil a ze ostrikovace.
    na netu info ze odchylka do 0.24, tzn ze se 0.24 odecte..
    cekam na dopis z uradu..rp mam..co muzu cekat, muzu bejt v klidu?
    dik
    DYNK
    DYNK --- ---
    Když jedu moc blízko za autem přede mnou, tak se mi rozsvítí červená kontrolka. Nemyslim, že to ze mě udělalo horšího řidiče. Naopak mě to naučilo líp rozlišovat bezpecnou vzdálenost a víc si ji uvedomovat. Driv jsem si tu a tam odpočítával dvě vteřiny a pokládám to za horší variantu.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    DANYSEK: Tak to kazdopadne.
    BLAF
    BLAF --- ---
    SAMOUT: Napad, vypocet bude proveden na zaklade predchozi ucinnosti brzdeni :)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    LOPIK: myslim soubor tech hracek jako celek... kamionaci cuci za jizdy na film, v osobacich ti ridici za jizdy datluji maily/sms... atd.. protoze mas preci asistenta pro jizdu v pruhu, adaptivni tempomat, co ti drzi vzdalenost... tak proc se za jizdy tem cinnostem za jizdy nevenovat.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    DANYSEK: Jakože kvůli ABS nemyslíš na brzdu?
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    SAMOUT: vsechny "asistenti" v praxi vedou k degeneraci ridicu... spolehaji na pomucky kolem a v dusledku se sami plne rizeni nevenuji...
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    BLAF: Coz by ovsem pochopitelne muselo znamenat, ze vypocet je proveden se znalosti hmotnosti auta, opotrebeni brzd, stavu pneumatik, momentalnich adheznich podminek povrchu atd. Bo jinak by byl ten udaj natolik orientacni, ze by byl k hovnu.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    MATHEZ: jo, ale vsimni si, ze to video vlastne ukazalo, ze pri bezne cestovni rychlosti na nedalnicni komunikaci jsou ty situace zvladnutelne... :)
    BLAF
    BLAF --- ---
    GORG: Imho na tachaci to nepomuze, to uz spis zobrazit tu vzdalenost na ceste pred tebou, to by snad mohlo pomoct...
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    Popelář kominík matematik bubeník :D
    jestli kmh nebo mph je irelevantní, jo v tom videu mluví o mph, to je jediný v čem máš pravdu...
    ten vzorec vyjde stejně

    jako znejistěli ste mě, ne že ne, ale to asi bude tím že sem na dnešek nespal...a exponenciálně je píčovina, to jo
    ale víš jak je to s tím hádáním se na internetech, takže toho nechám;
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam