• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SAMOUT: Upřímně řečeno, musel jsem si to (vlastní!!!) video pustit znova, a fakt tam kousek z jedný tý značky je vidět až z cca 20 metrů. Pro Vmax=130 km/h by to mohl být problém...

    [ PISKVOR @ Klub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-( ]
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    AMANT: Defacto mistni obsluha. Pokud nejedes od Smichova vylozene na Zlichov / dolu do Hlubocep, tak tam asi nepotrebujes.
    AMANT
    AMANT --- ---
    DANYSEK: ja vim, kde to je. ja jen, ze v tomhle smeru jsem tam snad v zivote nejel a blok na vychod vede jista vypadovka..tak se ptam na ty trasy, ktery nutne vedou tudy.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    SAMOUT: tam je uz dopredu les znacek, co fakt prehlidne jen imbecil. Videt to rozhodne je.



    A ta posledni znacka upozornujici na to, ze dal je otevrenej svrsek je urcite na sloupu pred... to zdokumentoval uz iDěs :-) Videt to je dobre.


    Sorry, ale kdyz jinyho, tak vidim znacku "dej prednost v jizde" - kdyz nevim, tak tam asi nepojedu plnou rychlosti, hmm? :D

    Tyhlety clickbaity "past na ridice", kdy se obhajuji neschopni kroutici volnantem, kteri se venuji vsemu moznemu, jen ne sledovani situace pred sebou bych trestal jako sireni poplasny spravy. Zas megakauza o hovne. I v Praze jsou podstatne horsi mista.

    AMANT: Nadrazni ul. - od Smichovskeho nadrazi smer Zlichov.
    AMANT
    AMANT --- ---
    a nyni dovolte trochu ukrok stranou - coze tam vede za trasu, odkud kam pojedu, abych tudy nutne musel projizdet?
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    PISKVOR: Zaslechl jsem famu, ze pry vertikalni znaceni je chytre umisteno za trolejovym sloupem, takze je blbe videt. Ale personlich jsem to overit nebyl, takze brat s rezervou.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PISKVOR: Jinými slovy, padesátka ve městě je *maximální*, nikoli jediná dovolená rychlost: když nevím, tak zpomalím, ne že to silou prorvu furt rovně.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    EXAGE: A to svislý značení taky ne, a že ten přesmyk je vyježděnej, zatímco rovně je závěj? The lady doth protest too much.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    PISKVOR: Jestli jsi videl tu reportaz, tak pod snehem, ty odrazky retardery videt nejsou.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    PISKVOR: Mas pravdu, ale na dementnosti toho reseni to nic neubira. Zachovani puvodniho stavu bylo vrcholne zadouci.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    EXAGE: Tak jsem se tam byl podívat. Senzace se nekoná: dá se to přehlédnout, jistě - všechno se dá - ale chce to urputné úsilí, nekoukat z auta ven, a ještě ignorovat navigaci. Čistej clickbait.

    Nádražní ulice a otevřený kolejový svršek: past na mamuty?
    http://www.youtube.com/watch?v=KBK0BbCpVtg
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    ANT_39: 20 chyb za 4 mesice... v tom mnozstvi, co tam projede... je statistickym vyznamem plivnuti do oceanu.
    ANT_39
    ANT_39 --- ---
    DANYSEK: Blbci blbcema, lidi delaji chyby, a kdyz tu samou chybu udela tolik lidi za tak kratkou dobu, na vine je to usporadani, ne lidi. Lidi nezmenis.
    SPM
    SPM --- ---
    TOMBRIDER: Vzhledem k tomu, že většina dnešních moderních vozů je tak brutálně placatá, že škrtají o zem i při přejezdu retardéru ve městě, tak počítám, že zůstanou na té koleji viset za práh.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    EXAGE: Hele a netušíte (já totiž nevím, nikdy jsem do kolejí nespadl) proč tam lidi uváznou. A proč prostě nevycouvaj zpátky?
    Se to tam nějak kousne, nebo si prorazí vanu o kolej?
    Samé otázky!
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    EXAGE: 20 blbcu za 4 mesice... to mas pet blbcu mesicne, co nekouka pred sebe :D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    pekne zaparkovanej Cayenne :) a pobavila pasaz ze auto zajistili a "predali" majitelce

    Porsche skončilo v centru Pece pod Sněžkou v korytě potoka - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...clanek/porsche-skoncilo-v-centru-pece-pod-snezkou-v-koryte-potoka-40348864
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Běchovice: Řidič vezl nepřipoutané dítě za zadním sklem | Blesk.cz
    https://www.blesk.cz/...azard-v-bechovicich-ridic-vezl-dite-nepripoutane-lezelo-za-zadnim-sklem.html
    JOPS
    JOPS --- ---
    TRISSIE: mne otevrelo oci video, kde se s temi zabery nesetrilo, kde typek chodil s mobilem a natacel docela drsnou bouracku nekolika aut. Popravde receno me to fakt dost vzalo. Tamhle ruka, tamhle odtrzena noha, zenska za volantem v krvi chrapti a videl jsem par vterin a fakt to v realu nechci zazit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam