• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    JOPS: furt lepsi, nez (ne)pripojovaky na D7 (exity 3,5)... ale tu trojku snad brzo prekopou.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    JOPS: Podle norem v době zhotovení:(
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SPM: ...a na libovolným kopečku D1, třeba to stoupání od Sázavy, tam jsou kdykoli.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    JOPS: dálnice začíná až za zdiby směr unl, takže to je e55, problem officer? :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    ATOMIKS: ten pripojovaci pruh u mekace je jeste v pohode, tam je docela dobre videt, ale ten z Dablic, ty pico, tam si rikam, zda tohle je fakt podle norem, protoze to mi obcas prijde o zivot...
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    ATOMIKS: Zrovna Ďáblickej sjezd musel koncipovat někdo, kdo nemá rád lidi. Ve směru do Prahy má ten připojovák sotva 60m a končí mostní opěrou
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    tam je nejhorší výjezd z Prahy. nejdřív je výjezd z beznínky/McD a pak výjezd z Ďáblic skoro bez napojovacího pruhu a pak hned následuje sjezd na Březiněves. do toho se míchají kamiony, který přejíždí z pruhu do pruhu. takže tam bývá pěknej guláš a do toho tam jezdí maníci, co už od začátku Cínovecký to kulí 100+ ve středním i levém pruhu.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    HARDCABB: kamery jsou na vjezdu do Prahy, ale neřekl bych, že fungují
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    ATOMIKS: tam je usekovy mereni na 80, nebo ne? nebo myslis jinej usek?
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    ...zvlášť na výjezdu z Prahy
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    SAMOUT: to bych klidně bral i měření na Cínovecký, protože tam se dějí strašný věci
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    GLOBETROTTER: Tak jasne, kazda takovahle vec se dela vyhradne jako nastroj dalsiho zdaneni, viz Liberecka pred casem.
    SPM
    SPM --- ---
    TAX: Já bych to protáhnul až do Brna a pro jistotu tam dal 70ku.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    GLOBETROTTER: easy money :-) a resit nespravnou jizdu v pruzich da vic prace a tolik to nesype...
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    BEEBLEBROX: A údajně tam hned začali měřit.
    TAX
    TAX --- ---
    BEEBLEBROX: no, nejsem zrovna priznivec Rican, ale mohli to potahnout az po 10. km. i tak je pozitivni, ze tento nesmysl nekdo resi.
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    Určitě to všichni ví, ale pro jistotu - od 1.1. Je prvních pět kilometrů D1 (končí to u Průhonic) vyjmuto z vlastnictví ŘSD a vlastní ho nově magistrát. To znamená překlasifikování z dálnice na komunikaci I. třídy a snížení maximální rychlosti na 110 km/h
    SPM
    SPM --- ---
    Podle mě snažit se pochopit na co zrovna řidič Octavie myslel je mrhání cenným časem :-) Většina z nich nemyslí, někteří ani nemají myslet čím :-)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Asi se octavkar bal, za az se to zacne pod obchvatem Otrokovic zuzovat do jednoho pruhu, tak se nebude moci zaradit, nebo nevim. Ale jinak tam vzdycky fungovala soubezna jizda, mesto nemesto. Zena je z Otrokovic, jel jsem tam mnohokrat, a tohle se mi jeste nestalo.
    DURDIN
    DURDIN --- ---
    VYWERN: taky si myslím, že to je jak píše ZVIRATKO, pokud jsou to pořád dva pruhy tak na to mohl buď šlápnout a předjet tě a nebo se zařadit za tebe, když bys odjel. Jediné co bych viděl jako problém je, kdyby se už dostával před tebe a tys mu na to najednou šlápl, když by se chtěl zařadit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam