• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    DIVER
    DIVER --- ---
    NOIK: to je návyk. nebo zlozvyk? já jdu teď na poštu a nakoupit a bednu jsem taky nechal puštěnou kočkám, "aby jim tam něco mluvilo" :)
    JIMX
    JIMX --- ---
    NIKDAS: no je fakt, že to mě taky napadlo ... pokud tam člověk bydlí sám :-)
    NOIK
    NOIK --- ---
    pro tuhle permanentně zapnutou bednu jako kulisu k jiným činnostem existuje i hezký termín:

    ..aby mi tady něco mluvilo
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    NIKDAS: Tak. Ideálni, nez bude hotovy jidlo :)
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    JIMX: Já teda vidím příležitost v tom se na ten gauč natáhnout s nohama směrem k televizi.
    JIMX
    JIMX --- ---
    KOPI: to jsem si přesně myslel, že to tak bude, protože koukat na to bych fakt nevěděl odkud :-)
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    KOPI: Tvl na co plátno, když je všechno bíly :D
    QUED
    QUED --- ---
    KOPI:

    Hezký to máte.
    Přijde mi, že jsou tam hodně nízké stropy?
    KOPI
    KOPI --- ---
    GUMBA: jj je šikmá a je to celé sádroš..
    ATRON
    ATRON --- ---
    KOPI: hranatý víc jak minecraft
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    KOPI: Hele to je nejaka dost atypicka dispozice nebo se mi to jen zda diky perspektive? Ta stena za pohovkou je takhle sikmo?
    Jinak moc pekny, to je sranda co vsechno se schova za ty sadrokartony (nebo co to je za material).
    KOPI
    KOPI --- ---
    JIMX: tv bude sloužit pouze jako kulisa při vaření, investorka to tak má ráda..:)
    Koukat na filmy bude v horním patře, kde má projektor a platno..
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KAYLA: A Steve Buscemi!
    JIMX
    JIMX --- ---
    mně tedy umístění tv přijde naprosto mimo a do takovéhleho prostoru bych jí nedával vůbec ... koukat se na ní nedá odnikud pořádně, tak k čemu tam vůbec je? :-)

    ... ale jinak se mi to teda hodně líbí, ta podlaha je nádherná; jenom bych se bál, že na tom bude vidět každý smítko
    KOPI
    KOPI --- ---
    ALARIK: já čekal, kdy začne téma televize:)) rozhodně mi nepřijde, že je umístěna v centru místnosti. Vstup do bytu je za tv, když přicházíš vůbec jí nevidíš..
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    KOPI: to umístění televize mi přijde trochu nešťastný, ale rozhodně tu zase nechci rozjet flame na téma "ne každej chce mít TV jako centrum místnosti" :)... jinak za mě super, barvy určitě přijdou s nějakým dalším nábytkem a vybavením a k takhle tmavý podlaze bych asi taky nechtěl nic jinýho...
    JAYME
    JAYME --- ---
    SULTHAN: to jenom jeste nejsou zaply textury
    KOPI
    KOPI --- ---
    SULTHAN: jj :), ono k te podlaze toho moc jiného nejde..
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    KOPI: nekdo ma hodne rad bilou barvu, ze? :)
    KOPI
    KOPI --- ---
    Pracovní před / po
    celé je zde:
    Mezonetový byt 5+kk Praha 2 | Kopecký
    http://www.kopecky-rekonstrukce.cz/portfolio/mezonetovy-byt-5kk-praha-2/







    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam