• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    GECKO
    GECKO --- ---
    APRILMOUSE: Nojo, jenže ta modelka má kromě bujného poprsí taky boky jako skříň a tři brady... to těžko ty šatičky dokážou nějak rozumně pojmout. A když se ještě k tomu postaví před objektiv takhle, výsledek je celkem očekávatelný.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MORGAIN: Nemyslím si to, protože taková bolerka jsem nosívala v době, kdy jsem měla kozy jak vozy a pokud podprsenka byla řádně instalována a nadzvedla prsa pod bradu, tak to bylo v pohodě.
    Tím nevylučuju možnost, že bolerko je beztvaré a hnusné, ale podle těch reálých fotek se mi to tak nejeví - zejména to vázací je docela určitě uvázatelné tak, aby to pasovalo.
    AIJA
    AIJA --- ---
    MORGAIN:
    Moc bych to nesváděla na materiál, ale spíš na tělesnou konstituci té zákaznice.
    AIJA
    AIJA --- ---
    APRILMOUSE:
    To je až brutální:-)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    BLONDYNKA: Spíš ne. Takhle z obrázku to vypadá, že je tam prostě kotel naskládaného materiálu, který se na prsou hezky roztáhne a od těch prsou visí svisle dolů a není tam nic, co by ho mohlo zúžit a vytvarovat linii pasu, krom toho úpletového bolerka, které je z tenkého tahavého úpletu a reálně to nic nijak nevytvaruje. Takže to z nich dělá takové roury, no...
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    ZUZKAOU: jo! Tam jsem loni nahodou byl a dodalo mi to tolik potrebnou malou davku optimismu.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    APRILMOUSE: kdyby si zákaznice zakoupily taky pořádné podprsenky, bylo by to ok.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    APRILMOUSE: a ještě tu máme prodejní fotku těch slunečnicových :D

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Pořád na mě na FB skákala reklama na tyhle šatičky /ve všech myslitelných velikostech/ a dneska se objevily poprvé i nějaké fotky reálné od zákaznic. Já tušila, že na bujné poprsí to bude velký špatný :)



    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    RSZ: hej, my díky tomu máme třeba Tančírnu (pravda, to byli Schläsingeři) - prostě si postavili alpskou hospodu v Rychlebských horách, no.






    RSZ
    RSZ --- ---
    RSZ: ještě PŘED, abych nebyl ot:

    RSZ
    RSZ --- ---
    ENKATT: toho jsou sudety fakt plný, nad libercem je dokonce "středověkej" hrad (dokonce si nechal navozit materiál ze středověkých domů z norimberku), deutschböhmen byli pošahanější než normální němci:)

    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ENKATT: sudetský postromatický historicismus.
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    PHILCO: ale vážně to už tenkrát v roce 1910 muselo být něco jako podnikatelský baroko :-)
    GECKO
    GECKO --- ---
    SULTHAN:
    SCHWITA: Ta původní fotka je IMHo z první republiky... jinak majitel to kupoval kvůli pozemku a stavba v tý době byla už nevyužívaná ruina. Památkovou ochranu na to ministerstvo odmítlo už několikrát, čím dříve se to zbourá, tím líp... Kroupa dělá vlny, zřejmě vrtí psem. Jestli tomu dobře rozumím, i demoliční výměr na to už byl vydaný.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MAR_TINA: Notre Dame je ještě horší kýč, a co.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    PHILCO: mezi náma, už v době vzniku ta stavba byla děsnej kýč.
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    PHILCO: Je nejake info, jak stara je ta prvni fotka? Majitel to koupil pred 10 lety, tak by me zajimalo, jestli uz to bylo zchatrale, nebo to nechal umyslne zchatrat.
    PHILCO
    PHILCO --- ---
    Před, nedávno a teď... :-(




    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam